Понеділок, 22 Квітень 2019
3494 Камінь, Хризоліт
84
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Хризоліт

Камінь, Хризоліт

Підходить знакам: Стрілець, Лев

Хризоліт є прозорим різновидом олівіну (перидота). Даний мінерал має або жовтувато-зелений, або оливковий, або чистий жовтий окрас, завжди приваблює помітним яскравим блиском. У стародавні часи ці камені користувалися винятковою популярністю, їх застосовували в оздоблювальних роботах або в якості одного з компонентів у виготовленні дорогоцінних прикрас.

See also: French Polynesia, Pearl Museum

Привабливість хризоліта, частично, виникла через схожість мінералу з смарагдом. Однак маги в давнину так само не забули про його метафізичні властивості. Вважалося, що хризоліт здатний оберігати своїх господарів від темного чаклунства і підступів, насилаються недоброзичливцями. У Середньовіччі цей камінь наділяли крім усього іншого і здатністю активізувати творчі таланти, давати натхнення людям мистецтва.

Сучасні літотерапевти цінують цілющі якості, притаманні хризоліту. Лікувальні властивості хризоліту допомагають в лікуванні та попередження податкових нервових розладів, в позбавленні від хвороб серця і судин. Крім того, хризоліт сприяє швидкій ліквідації наслідків травм, відновлення сполучних тканин. Він також надає благотворний вплив на печінку, надниркові залози і селезінку. Важливо, що ці камені є вмістилищем лише позитивних енергій; їх можна порекомендувати будь-якій людині, а особливо натурам нестійким і вразливим.

Хризоліт є відмінним психотерапевтом. Мінерал впливає на свого власника з надзвичайною м’якістю і ненав’язливість, допомагаючи розбиратися у власних прагненнях і бажаннях, в певних ситуаціях сприяє набуттю втраченого сенсу життя. Хризоліт може сприяти збільшенню інтелектуального потенціалу, а також розкрити в повному обсязі творчі здібності людини.

Завдяки впливу хризоліта скептичні і прагматичні люди прислухаються до інтуїтивним підказкам, а ось що захоплюються і творчі особистості більш спокійно починають приймати існуючі в житті обмеження. Людям же, які не були схильні до прояву сильних і глибоких почуттів, відкривається невідомий раніше світ різноманітних емоцій.

Читайте також:  Камінь, Змійовик

Часто хризоліт дарує своєму власникові великі багатства. Дана властивість мінералу з давніх часів відомо людям. Тому хризолітом регулярно користувалися при проведенні ритуалів, покликаних допомогти в збільшенні фінансового благополуччя.

Отзывы и комментарии к статье Камінь, Хризоліт
Top