Понеділок, 22 Квітень 2019
3481 Камінь, Турмалін
81
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Турмалін

Камінь, Турмалін

До коштовних каменів відносять деякі види турмаліну – мінералу належить до групи містять бор алюмосиликатов. Турмалін не знали стародавні маги, але за минулі дві сотні років він завоював повагу і славу не тільки у ювелірів-професіоналів, а й у людей, що серйозно займаються метафізичними науками. Назвою своїм даний мінерал зобов’язаний сингальською слову twmal – так іменували шматочки мінералу, привезені в Амстердам з острова Цейлон.

See also: Oberhasli Goat Characteristics & Breed Information

Турмалін дуже різноманітний за кольором. Він буває рожевим, рожево-червоним, фіолетово-червоним, кольору індиго, чорним, зеленим, медово-жовтим. Іноді забарвлення кристалів залежить від кута зору. Є екземпляри, що переливаються багатьма відтінками, що нагадують котяче око.

Наприклад, магічні властивості турмаліну рожевого кольору надають психологічну підтримку; вони не тільки надають людині почуття оптимізму, а також впевненості в своїх силах, а й наповнюють життя дружбою і любов’ю. Саме тому такі камені стануть відмінними талісманами для сором’язливих закоханих, коли ті вирішуються, нарешті, розкрити свої почуття.

Турмалін червоного кольору захистить майже від будь-якої хвороби і травми, сприятиме раціональному розподілу в організмі життєвих енергій. Крім цього, даний камінь додасть своєму господареві рішучість і сміливість.

Турмалін зеленого кольору допоможе побороти захворювання печінки. Так само, камінь цього кольору сприяє в досягненні успіху в сфері бізнесу або вказує шлях у досягненні багатства іншим способом. На додаток до всього, зелені турмаліни ще й відмінні джерела творчої енергії.

Синій турмалін допомагає в боротьбі зі стресами і перенапруженням нервової системи, він же виводить з найглибших депресій. Він відмінно нейтралізує негативну енергетику. Блакитний турмалін позбавить від хвороб зору і головного болю.

Турмалін, який нагадує розрізані часточки кавуна: зелень у країв і червоно-рожева середина, може допомогти в гармонізації процесів, що відбуваються в людському організмі.

Читайте також:  Камінь, Ріоліт

Камінь, Турмалін

Отзывы и комментарии к статье Камінь, Турмалін
Top