П’ятниця, 25 Вересня 2020
3586 Талісман дерево Осика
395
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Талісман дерево Осика

Талісман дерево Осика

Тонкий стовбур осики народжує особливий ефект «тремтіння» крихкого дерева, коли листя колишуться від самого легкого вітерцю. Цей ефект призвів до того, що в легендах осика постає як дерево, яке символізує почуття сорому і смутку. Осика особливо красива в осінню пору, коли вона одягається в строкатий жовто-червоний наряд. Дерево виступає також символом зцілення і натхнення.

Осика відома своїми цілющими властивостями, з давніх часів її вважали найкращим засобом проти нечистої сили. Ходила легенда, що для того, щоб убити жахливого вампіра, що напав на людину, йому потрібно увіткнути в серце осиковий кіл. Це дерево вважається оберегом від всілякої нечисті. По кутах світлиці нерідко ставили осикові живці, щоб перекрити шлях чорним силам.

У слов’ян осика – найбільш сильне з магічної точки зору дерево, тому вона частіше за інших зустрічається в казках. Будь-які вироби з осики можуть послужити оберегами, тому якщо вам необхідно захистити сім’ю, своє житло від неприємностей і бід, потрібно, щоб в будинку були предмети з осики. Безпека під час подорожі, і охорону від псування або пристріту, забезпечить жінкам прикраса з осики, а чоловікам знадобиться талісман осика в виде брелка або ножа з осиковою держаком. Це дерево протегує дітям, тому невеликий амулет з осики охоронятиме вашої дитини.

Предмети з осики передають власникові частину своїх магічних властивостей. Вони сприяють посиленню інтуїції, розвивають екстрасенсорні здібності, підвищують енергетичний запас людини. Господар осикового талісмана часто бачить віщі сни.

Читайте також:  Талісман тварина Альбатрос
Отзывы и комментарии к статье Талісман дерево Осика
Top