Неділя, 24 Жовтня 2021
2142 Чоловіче ім'я: Давид
364
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Джордан

Чоловіче ім’я: Джордан

Джордан Відбувається від англійської форми назви річки Йордан.

Джордан буде прекрасно почувати себе в тих сферах діяльності, де немає місця мріям і довгим роздумам. З нього вийде хороший електрик, футболіст, футбольний тренер. Якщо ж у Джордана є талант художника, то краще за все спробувати його реалізувати в графічному мистецтві.

Він у всьому шукає справедливості, і якщо дізнається про поганому вчинку близької йому людини, то буде довго умовляти цю людину, волаючи до його совісті й розсудливості.

Шлюб з ним може стати міцним і щасливим. Він сумлінний, неквапливий, охоче займається копіткою працею, має великим терпінням. За що б він не брався, доводить до кінця; дуже акуратний. Всі зароблені гроші віддає дружині, не скупиться на дорогі подарунки. До командного тону дружини він поставиться спокійно і не буде робити з цього проблеми. Через високого почуття відповідальності, перш за все перед дітьми, може довгий час жити з нелюбом людиною. Дітей виховує в строгості. Може скласти розпорядок дня, розписати його по годинах і змушувати їх його дотримуватися. Така пунктуальність часто дратує домашніх, і діти, виростаючи, прагнуть жити подалі від батька. Джордан одружується двічі. Однак його майже все життя мучать докори сумління через залишену їм жінки.

У сімейному житті він любить порядок, і не тільки в справах, але і у взаєминах з дружиною. Його сексуальні можливості вражають, насамперед ніжність – рідкісна риса у чоловіків.

Професії: конструктор, бізнесмен, керуючий банком, механік, консультант, керівний працівник, де б він не працював – скрізь його чекає успіх.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Демид
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Джордан
Top