Неділя, 25 Липня 2021
3477 Камінь, Топаз
249
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Топаз

Камінь, Топаз

Підходить знакам: Козеріг, Діва, Стрілець, Близнюки

Магічні властивості топазу, і особливо, його здатність охороняти свого власника від життєвих бур і негараздів, здавна відомі людям. Цей камінь в Стародавньому Єгипті зберігав світло самого бога сонця Ра. Назва мінералу – «топаз», швидше за все, походить від санскритського слова tapas, що означає «вогонь» або «тепло», або від назви острова Зебергед (раніше він називався Топазос), звідки привозили золотисто-зеленого кольору камені, проте єдиної думки на цей рахунок не існує.

See also: Orobica Goat Characteristics & Breed Information

Топаз підвищує життєві сили організму, прикраси з нього благотворно впливають на людину. У літотерапії цей камінь використовується для лікування захворювань жовчного міхура, печінки і селезінки, а також системи кровообігу. Він сприяє зціленню від сексуальної дисфункції, безпліддя, артриту і ревматизму.

Ті, хто страждають від нестачі гармонії в житті, не можуть розібратися у власних бажаннях і прагненнях в обов’язковому порядку повинні звернутися за допомогою до топазу. Камінь золотистого кольору допоможе вам насолодитися спокоєм і умиротворенням, а рожевий поверне відчуття захищеності, ви станете більш впевнені в собі, блакитний топаз розкриє своєму власникові таємничі закономірності життя.

Цей камінь благотворно впливає на психічний стан людини, він допомагає знайти вірних друзів, а також жити з людьми в світі, зберігаючи в серці любов. Талісмани з топазу захистять від всіляких негативних впливів.

Читайте також:  Талісман Муха
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Топаз
Top