Субота, 21 Травня 2022
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
380
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Артем

Чоловіче ім’я: Артем

Артем Перекладається з грецького як – “неушкоджений”.

Артеми поступливі, цілеспрямовані. Чи не кар’єристи. Домагаються всього своєю працею, дуже віддані, вміють зберігати таємниці. Це люди самих різних професій: ювеліри, лікарі, електрики, художники, архітектори, журналісти, педагоги, годинні майстри.

Одружившись, стають гарними чоловіками, люблять тварин. Працьовиті. Живлять пристрасть до подорожей, добре водять машину, самі ремонтують її. У сім’ї не лідери. Люблять приймати гостей і готувати для них.

“Осінні” – вперті й наполегливі, але не конфліктні. Талановиті, з багатою уявою, але, на жаль, талант у багатьох залишається нерозкритим. Люблять пригодницьку літературу. Займаються спортом, але не досягають великих висот. Їх слабкість – поговорити по телефону. “Зимові” – з вельми суперечливим характером. “Літні” – дуже добрі й довірливі, матері завжди хвилюються за них, оскільки вони завжди виявляються безпорадними в житті. Охоче ​​подорожують і настільки ж охоче їздять у відрядження, швидко знаходять собі друзів.

Ім’я Артем в перекладі з грецького – “неушкоджений”, “здоровий”, спочатку звучало як Артемій. Зараз ці два варіанти вважаються різними іменами. Можливо, освіту імені пов’язане з давньогрецькою богинею полювання Артемідою. До Росії ім’я принесено разом з християнством з Візантії. Це ім’я носив праведний юнак, мощі якого через деякий час після смерті були визнані нетлінними. Згодом за наказом царя Олексія Михайловича був побудований монастир, в який помістили мощі Артемія Веркольского. Одного з сімдесяти апостолів звали Артем. Людина, яка має дане ім’я, зазвичай скромний і чесний. Він не стане, доводити свою правоту, дуже м’який для цього.

Для вдалого шлюб їм підходять Анна, Белла, Гелла, Лариса, Людмила, Тамара і не підходять Зоя, Майя, Марина або Ельза.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Памфіл

Дати іменин: 17.01, 12.05, 6.07, 2.11

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Артем
Top