Субота, 27 Листопада 2021
1584 Жіноче ім'я: Майя
431
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Наталя

Жіноче ім’я: Наталя

Наталя Походить від латинського слова “наталіс” – рідний.

Заміж виходить рано, при виборі майбутнього чоловіка не відчуває великих коливань.

Сімейне життя Наталії зігріте її життєрадісністю. І свекруха, і чоловік, і діти Наталії відчуватимуть себе улюбленими й потрібними їй. Гості люблять відвідувати її будинок. Наталя любить подорожувати, завзята туристка. Ще одне її захоплення – малювання. Наталя знає собі ціну і, як всі самолюбні люди, дуже потребує похвали – вона подесятеряє її енергію. Навпаки, навіть саме дріб’язкове зауваження буквально вбиває. Вона злопам’ятна і образи пам’ятає все життя. Щоб шлюб з цією жінкою був щасливим, треба не забувати про її самолюбні характер і відучити себе робити їй зауваження по дрібницях. Наталю це сильно ображає, а при властивої їй гордості вона не буде доводити свою правоту. У неї так трохи недоліків і вони настільки незначні, що чоловікові простіше взагалі не звертати на них уваги.

Це давньоримське ім’я на Русь прийшло з Візантії. У Росії воно було і залишається одним з найпоширеніших. Свята покровителька – мучениця Наталія, дружина мученика Наталії Нікомидійського. Вона жила в Нікомидії в III столітті, була таємною християнкою. Її чоловік, звернений нею в християнську віру, був ув’язнений і відданий жорстоким мукам. Наталія до останніх хвилин підтримувала чоловіка, втішаючи його і допомагаючи знайти заспокоєння в вірі. Після страти чоловіка свята померла. Наталія відзначається церквою як безкровна мучениця, виснажена стражданнями.

“Літніх” Наталій відрізняє екзальтованість.

“Зимові” наділені аналітичним розумом, здібностями, вони злопам’ятні і підступні.

Вдалий шлюб з Володимиром, Борисом, Олександром, Андрієм, Олегом, Юрієм. Невдалий – зі Степаном, Григорієм, Владиславом.

Це ім’я пасує Рибам, Левам, Тельцям, Козерогам, Водоліям. Не варто називати так Раков, Дев, Скорпіонів.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Белла

Дати іменин: 27.07, 8.09, 1.12

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Наталя
Top