3451 Камінь, Сапфір

Камінь, Сапфір


Камінь, Сапфір

Підходить знакам: Телець, Стрілець, Діва

Сапфір, належить до корундів. Це мінерал синього або темно-синього кольору. За колір в Стародавньому Римі його називали «cyanus» – волошка. Іноді трапляються зразки рожевого і чорного кольору. Назва ж «сапфір» походить від давньоєврейського «sappir», тобто «дряпає». Сапфіри вважалися каменями Зевса в Стародавній Греції, тому їх використовували в якості прикрас жерця в храмах Громовержца.

Прикраси з сапфірів надягали, вирушаючи за пророцтвом оракула, так як вважали, що камінь допоможе ясніше усвідомити передбачення. Буддистами сапфіри цінуються за їх допомогу в підвищенні релігійного старанності і духовного розвитку. Європейці ще з епохи Середньовіччя вважали сапфір символом чистоти, совісті і каяття, а індуси приписували каменю здатність наділяти свого власника безкорисливістю.

Протягом багатьох століть сапфіри користувалися особливою повагою серед різного роду авантюрних особистостей і ділків, котрі провертають сумнівні махінації. Ці люди вірили, що сапфір здатний захищати свого власника від переслідування з боку закону, від ув’язнення і навіть від смертної кари. Небайдужий сапфір був і морякам, які вірили, що він, як і аквамарин, здатний позбавляти від будь-якої небезпеки на океанських просторах. Непогано служили сапфіри шпигунам, адже після того як над каменем проводили ритуал, магічні властивості сапфіра наділяли свого господаря поряд з виключно гострим слухом ще й здатністю читати думки оточуючих.

Літотерапевт використовують сапфіри не тільки для лікування, але, в першу чергу, для профілактики різного роду хвороб. Камінь додає сили організму, підвищуючи опірність, стійкість до інфекцій і негативним впливам. Крім того, сапфір допоможе до глибокої старості зберігати гостроту зору, знижуючи очну втому.

Сапфір найкраще підійде в якості талісмана сумнівається і непевного в собі людині. Буде корисний для будь-якого, хто стоїть перед прийняттям важливого рішення. Саме цей камінь допоможе правильно вибрати свій життєвий шлях. До метафізичним властивостям сапфіра відносяться здатність навчити свого володаря доброті і поблажливості, допомоги нужденним, стриманості і любові до людей, незважаючи на всі їхні недоліки.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top