Понеділок, 24 Червень 2019
3475 Камінь, Тигрове око
99
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Тигрове око

Камінь, Тигрове око

Підходить знакам: Лев, Близнюки

Мінерал під назвою тигрове око відрізняє велика практичність – він може сприяти отриманню матеріальних цінностей і взагалі будь-якого благополуччя в матеріальній сфері. Якщо тримати камінь завжди поруч з грошима, то фінансові негаразди будуть турбувати вас все рідше і рідше. Відмінний помічник для тигрового ока в роботі з накопичення фінансового капіталу – свічка зеленого кольору.

Свого власника тигрове око допоможе позбавити від легковажності, навчить його прийняття вдалих і вигідних рішень. Під впливом магічних властивостей тигрового ока люди часто знаходять в собі сили розлучитися зі шкідливими звичками і отримують можливість побачити що відбуваються навколо них події в більш реалістичному ракурсі. Не варто боятися того, що тигрове око перетворить вас в песиміста або, по крайней мере, наділить схильністю до песимізму: дані кристали можуть показати людині, як проблеми, так і найбільш прості способи їх вирішення. Особливо сенситивні особистості під впливом тигрового ока починають згадувати свої минулі життя.

Тигрове око можна з успіхом використовувати при лікуванні очних хвороб. Крім цього, він здатний надавати сприятливий вплив на травний тракт.

Читайте також:  Камінь, Хризоберилл
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Тигрове око
Top