Понеділок, 13 Липня 2020
3512 Камінь, Яшма
272
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Яшма

Камінь, Яшма

Підходить знакам: Козеріг, Овен, Діва, Близнюки

Яшма належить до найбільш популярним виробних каменів. Ця гірська порода, утворена халцедоном і кварцем, вона містить різні домішки і широко використовується. Це можна пояснити міцністю каменю і його здатністю добре поліруватися, а, крім того, наявністю різноманітних за структурою і забарвленням видів. Особливо високо цінується будь-яка з так званих «пейзажних» різновидів.

Читайте также: Описание ноутбука MSI PS42

Яшма здавна використовувалася людьми для обробки будівель і створення мозаїк, при виготовленні циліндричних гем і печаток; з неї робили так само і амулети, які посилювали фізичну міць, допомагали збереженню здоров’я і краси. У деяких індіанських племенах яшма вважалася найкращим засобом для виклику дощу.

За допомогою до яшмі може звернутися людина, яка прагне знайти душевну рівновагу і спокій. За допомогою магічних властивостей яшми він зможе позбутися від комплексів, невмотивованих страхів і безпричинного відчуття своєї провини. А ще яшма позбавляє від ілюзій і вчить збереженню здорового глузду в будь-яких ситуаціях, а також тверезого погляду на речі. Яшма підійде людям, які зайняті в інтелектуальній сфері, так як вона стимулює активну роботу мозку. Цілителями ж яшма цінується за благотворний вплив на ауру.

Яшма

Камінь яшми будь-якого забарвлення позитивно впливає на стан людини, що страждає важким захворюванням, полегшує симптоми і підвищує життєвий тонус. Лікувальні властивості яшми допомагають при захворюваннях кровоносної системи, сечового і жовчного міхура, печінки, гормональних розладах.

Яшма червоного кольору має яскраво виражену здатність до захисту і охорони свого володаря; вона може відобразити енергетичну атаку недоброзичливця, причому камінь повертає весь негатив того, хто його надіслав.

Яшма зеленого кольору має оздоровлюючий ефект. Вироби із зеленої яшми повинні носити ті, хто бажає усунути душевний дискомфорт і отримати прихильність оточуючих.

Читайте також:  Камінь талісман Козерога, Рубін

Яшма коричневого кольору стане відмінним помічником для того, хто більшу частину вільного часу перебуває в мріях, часто забуваючи про реальний світ. Коричнева яшма дозволить сконцентрувати думки на справи насущні і вирішити проблеми. З нею людина позбавляється від марних очікувань і ілюзій. Амулет з коричневої яшми, виготовлений у формі наконечника стріли, залучає удачу у всіх благих починаннях і щастя в житті.

Камені різнобарвного строкатого забарвлення, є хорошим захистом від усіляких проблем і неприємностей, особливо під час подорожей по морю. Якщо на подібному камені вигравіювати хрестик, його власник зможе більше не боятися ні пожежі, ні повені, ні урагану, ні землетруси. Що знаходиться в вашому робочому кабінеті або в будинку прикраса з такою яшми допоможе адаптуватися в умовах змін, пережити важкі часи і прийняти нестандартне рішення, коли не має виходу зі складної ситуації. Також строката яшма розвиває ваші природні таланти і позитивні прагнення.

Яшма має зв’язок із земною стихією, тому її, перш за все, використовують для впливу на чакру Анахата. Втім, зелені екземпляри можуть застосовуватися при роботі з серцевою чакрою, а жовті сприятливо впливають на чакру в сонячному сплетінні.

Згідно даоських уявлень, яшма вважається «каменем життя», так як вона може зміцнювати тіло і продовжувати життя. У Фен-шуй яшма, як і вироби з яшми є талісманами багатства, витонченості і краси. Можна користуватися простим необробленим каменем, а також різними прикрасами, скриньками, вазами і чашами. Яшма накопичує сприятливу енергію, яку потім передає своєму власникові.

Щоб активізувати роботу талісмана, зберігайте камінь в кабінеті або в бібліотеці, причому по можливості максимально близько до комп’ютерної техніки. Таким чином, яшма стане не тільки працювати в свою повну силу, але і зможе зменшити негативний вплив комп’ютерів і інших пристроїв.

Читайте також:  Талісман Божество Лакшмі

Крім залучення сприятливих потоків Ци-енергії до свого господаря, яшма ще й прекрасний захисник людей, дорогих для носія цього талісмана. Справа в тому, що талісман яшма діє і на великих відстанях. Можете сміливо класти камінчики яшми в кишеню коханої людини, щоб вони його захищали.

Так само, будь-який виріб з яшми може підвищувати тонус і знімати втому. Достатньо лише доторкнутися до нього або навіть бути поблизу до кімнати, в якій є хоча б один предмет з цього мінералу. Талісман довгастої форми сприяє очищенню енергетичного поля організму, а кулястий – накопичує позитивну Ци-енергію в людині.

Отзывы и комментарии к статье Камінь, Яшма
Top