Четвер, 24 Вересня 2020
3441 Камінь, Родоніт
310
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Камінь, Родоніт

Камінь, Родоніт

Цей силікатний мінерал, отримав свою назву від грецького rhodon, що означає – троянда. Відповідно і колір його також рожевий. Родоніт добувають в Росії (на Уралі його ще називають «орлеца»), в США, в Швеції, Мексиці. Використовують цей камінь для виготовлення прикрас і предметів інтер’єру, а також в якості облицювального матеріалу.

See also: Body dysmorphic disorder

Родоніт є хорошим психологом. Володар цього мінералу навчиться любити себе, буде впевненим у своїх силах, а також мати почуття власної гідності. Родоніт підійде людям, часто мучать тривожними думками і сумнівами. Він допоможе не тільки в прийнятті правильних рішень, але і підтримає на обраному шляху, допомагаючи рухатися до поставленої мети, не відволікаючись на проблеми або спокуси, їх підносили долею. Цей камінь вбереже свого власника від негативного впливу і будь-якого шкідливого впливу, допоможе розпізнати справжнього і мнимого одного, знешкодити таємного недоброзичливця.

Впливаючи на серцеву чакру і основну чакру, магічні властивості родоніту допоможуть втіленню романтичних мрій і фантазій. Людина, що носить з собою цей кристал, не буде довго приховувати в таємниці власні почуття, побоюючись, що на них не відповідатимуть взаємністю.

Родоніт дуже добре підійде дитині, так як сприятиме правильному росту кісток скелета і формування постави. Так само допоможе будь-якій людині в загальному поліпшенні слуху, а також у розвитку музичного слуху.

Статью нашли по запросам:
  • камінь ріоліт
Читайте також:  Талісман Сова
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Родоніт
Top