1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Метелик, Базар, Банк, Бант


До чого сниться Метелик, Базар, Банк, Бант

Метелик

Якщо Ви бачите уві сні метеликів – добрий знак. Метелик, що пурхає уві сні серед квітів і зеленої трави, обіцяє багатство і процвітання. Бачити уві сні багато метеликів означає отримання новин від відсутніх друзів. Для молодої жінки подібний сон передвіщає любов, яка завершиться щасливим заміжжям.

Бабуся

Коли Вам приснилося, що Ви зустрічаєтеся зі своїми бабусею та дідусем і розмовляєте з ними, то наяву Вас очікують труднощі, які буде нелегко подолати. Однак Вам дадуть корисну пораду, і Ви вдало вийдете з положення.

Багаж

Ви бачите уві сні багаж – до обтяжливим турботам. Вам завадять неприємні Вам люди. Якщо уві сні Ви несете власний багаж, то наяву Ви так захоплені своїми турботами, що ризикуєте розгубити друзів. Якщо Вам приснилося, що Ви втратили багаж, то остерігайтеся розладу в справах і сімейних негараздів

Базар

Вам приснилося, що Ви опинилися на галасливому східному базарі, то наяву Вас чекають цікаві події і приємний відпочинок. Якщо уві сні Ви намагаєтеся відмовитися від товару, який Вам пропонують на базарі, то в реальному житті Ви втомилися від сцен ревнощів, які закочує Вам Ваш улюблений. Сон, в якому Ви ввечері бреде по безлюдному базару серед брудних рядів, віщує розчарування і смутку.

Баклажан

Якщо бачити уві сні баклажани – сприятливий знак. Якщо уві сні Ви підготовляє якесь блюдо з баклажанами, то в реальному житті Вас відрізняє здатність доводити почате до кінця. Якщо Вам приснилося, що Ви вирощуєте баклажани, то Вашим починанням буде супроводжувати удача. Купувати баклажани, особливо у великій кількості, попереджає Вас про те, що шлях до успіху буде нелегким.

Банани

Вам приснилися банани, то наяву Вам належить працювати з колегами, які викликають у Вас негативні емоції. Є банани – до застою в справах. Також на Вас зваляться додаткові обтяжливі обов’язки. Торгувати бананами – до невигідною угоді.

Бандит

Коли Вам приснилися сучасні бандити, то наяву Ви схильні надавати занадто велике значення пліткам і домислів. Для молодої жінки сон, у якому вона стала жертвою бандитів, означає, що їй належить справитися з серйозними неприємностями, можливо, в особистому житті. Якщо уві сні Ви зустрічаєте бандитів і мирно з ними розмовляєте, то в реальному житті Ви ризикуєте постраждати через свою надмірну довірливість.

Банк

Сон, де Ви бачите банківських касирів, які нічим не зайняті, то стережіться втрат в бізнесі. Якщо уві сні Ви здаєте в банк золоті злитки, то, можливо, Ви занадто легковажні. Якщо ж Ви їх отримуєте в банку, то чекайте прибутку. Бачити уві сні купу монет і банкнот обіцяє вам удачу і стабільність в суспільстві.

Банкет

Якщо бачити уві сні банкет – хороший знак. Друзі нададуть Вам якусь важливу послугу. Якщо Ви є одним із запрошених на банкет, де столи ломляться від вишуканих страв, а навколо веселяться красиві безтурботні люди, то, можливо, Ви нарешті зможете розслабитися і відчути всі радощі життя. І навпаки, бачити некрасиві безрадісні особи або порожні столи, означає біди і розчарування.

Барабан

Уві сні Ви чуєте доносяться здалеку звуки барабанного дробу, то такий сон попереджає Вас про біду, в яку потрапив Ваш друг. Якщо Вам приснився барабан, то Ваші близькі по праву вважають Вас людиною доброзичливим і неконфліктний.

Борсук

Побачений уві сні борсук символізує перемогу над життєвими труднощами.

Бант

Вам приснилося, що Ви зав’язуєте комусь банти, то в реальному житті Ви зможете допомогти близькій людині. Якщо ж Ви зав’язуєте бант на собі, то у Вас з’явиться шанс поліпшити своє матеріальне становище. Якщо уві сні Ви пропали праскою бант, то наяву Ви будете картати себе за будь-якої необачний вчинок. Бачити розв’язала банти на розпатланою голові – несприятливий знак. Після такого сну можливі хвороби.

Басейн

Якщо молодої жінки сон, у якому вона плаває в басейні, означає, що завдяки своїй чарівності вона досягне успіху в житті і придбає справжніх друзів.

Оксамит

Уві сні Ви бачите оксамит, то наяву Вашим починанням судилося бути вельми успішними. Носити оксамитову одяг – до слави і популярності. Для молодої жінки сон, у якому вона одягнена в оксамитове плаття, означає, що їй належить вибирати чоловіка з декількох гідних і заможних шанувальників. Побачений уві сні старий поношений оксамит означає, що Ваша гординя завадить Вам досягти добробуту.

Вежа

Сон, де Ви бачите величезну вежу, символізує Ваше прагнення досягти висот у всьому. Якщо уві сні Ви піднімаєтеся під самий дах вежі, то наяву Ви зможете реалізувати намічені плани. Однак якщо Вам присниться, що в той час як Ви піднімаєтеся на вежу, щаблі під Вашими ногами кришаться, і вежа в результаті руйнується, то Ваші надії на краще не виправдаються.

бегемот

Коли уві сні Ви бачите бегемота, то наяву Ваше захоплення глобальними ідеями стало предметом багатьох жартів у оточуючих. Для молодої жінки сон, у якому вона гладить бегемота, означає, що вона прагне до надійності. Сон, в якому у Вас вдома ціла колекція іграшкових бегемотів, попереджає Вас про те, що, не зробивши вчасно відповідні дії, Ви можете втратити реальний шанс поправити своє матеріальне становище.

Бідняк

Коли Ви бачите себе бідняком, то в найближчому майбутньому Вас чекають неприємності і втрати.

Береза

Уві сні Ви прогулюєтеся серед шелестять листям беріз, то в реальному житті удача стане Вашою вірною супутницею. Бачити голі берези – несприятливий знак. Такий сон передвіщає втрати. Якщо Вам приснилася засохла береза, то Вам слід бути обережніше зі своїм здоров’ям.

Вагітність

Коли молода дівчина бачить уві сні, ніби-то вона вагітна, то це може пророкувати неприємності і безчестя. Якщо ж такий сон сниться вагітній жінці, то це знак того, що пологи будуть легкими. Однак якщо ж вагітність приснилася жінці, що не очікує в найближчому майбутньому поповнення сімейства, то такий сон може означати невдале заміжжя.

Безлад

Вам приснилося, що Ви приходите додому і виявляєте там страшний безлад, то в реальному житті Вам слід бути більш потайливі і не довіряти свої секрети людям, які скористаються Вашої відвертістю в корисливих цілях. Якщо уві сні Ви не можете знайти потрібну річ в ящику стола через що панує там безладу, то наяву Вам слід задуматися над станом власного здоров’я, яке, по правді кажучи, залишає бажати кращого.

Сказ

Коли Вам приснилося, що Ви перебуваєте в стані сказу, то наяву Вам доведеться зіткнутися з новими ворогами і новими проблемами в справах. Бачити в сказі інших людей означає, що деякі зовнішні обставини завадять розвитку Ваших справ. Можлива втрата незалежності.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Абажур, Абрикос, Аванс, Аборт, Аварія

До чого сниться Біблія, Квиток, Бігуді, Біжутерія

До чого сниться Штани, Букет, Босоніжки, Булавки, Бик

До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі

До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top