Вівторок, 19 Січня 2021
3771 ЯК ЗАЛУЧИТИ ЛЮБОВ 8 ЛИПНЯ - ПЕТРА І ФЕВРОНІЮ, В СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ
81
0
Раздел: Різне

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

ЯК ЗАЛУЧИТИ ЛЮБОВ 8 ЛИПНЯ – ПЕТРА І ФЕВРОНІЮ, В СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

До Петра і Февронії, святим покровителям цього дня, звертаються з проханням про благополуччя в родині і про благословення на вступаючих в брак, це день сім’ї, любові і вірності. У народі говорили: “якщо працювати на Петра і Февронію пліч-о-пліч з дружиною, це принесе щастя в сім’ю і достаток у дім. Це час — самий розпал косовиці. Якщо в цей день іде дощ, то буде хороший урожай меду. Вважається, що з цього дня русалки починають водити хороводи, і тому він отримав назву Февронії-русальницы. В цей час зазвичай жарко (вважається, що після Петра і Февронії наступають сорок найспекотніших днів року), діти і молодь щодня купаються, і їм треба бути особливо уважними, щоб не потрапити в лапи разыгравшимся русалкам, які можуть затягнути їх у вир. В річку або озеро треба входити, неодмінно перехрестившись.

ІСТОРІЯ ПЕТРА І ФЕВРОНІЇ

Петро і Февронія – вважаються покровителі сім’ї та шлюбу. Їх життя — історія стосунків чоловіка і жінки, які зуміли подолати всі труднощі довгого і важкого земного шляху. Звичайно, якщо уважно вивчити легенду про Петра і Февронії, то їх історія кохання не здається такою вже прямо чистим і безгрішним.

Князь Петро – класичний представник золотої молоді – п’янки, гулянки, полювання на вогняного змія, який до цього був помічений в блуді з його невісткою і всі інші атрибути Дольче-Віта зразка початку тринадцятого століття. Февронья – дівчина із селянської родини, яка будь-яким способом хотіла вирватися з Рязанської губернії в Москву, тьху, в Муром,.

Згідно з легендою, Петро жив у Муромі і після чергової полювання захворів на проказу. В ті часи проказа вважалася абсолютно невиліковним захворюванням, хворі виганяли з товариства і були приречені повільно гинути.

Читайте також:  Что нас ждет в сентябре 2020 года: важные даты

Одного разу Петро побачив дивний сон, в якому його зцілила з допомогою трав молода селянка Февронія. Петро кинув всі сили щоб знайти дівчину зі своїх снів і в результаті зміг її відшукати. Як і передбачав сон, Февронія зцілила майбутнього князя від страшної хвороби, але в якості плати зажадала, щоб князь одружився на ній.

Майбутній князь одружився на селянке? Це ж неможливо! Він же стане посміховиськом на весь Муром і навколишні землі! Саме так думав Петро і не виконав свою обіцянку. Февронія, треба сказати, теж був не ликом шита і підозрювала такий поворот подій. Тому Петра вона трошки не долечила, і через деякий час хвороба поновилася.

Так як більше ніхто лікувати проказу не міг, у князя було два виходи – або одружитися на Февронье, або відправлятися до праотців. Так як пожити ще хотілося, то варіантів не залишалося – йому довелося виконати свою обіцянку і одружитися на Февронье.

Бояр, звичайно, такий стан речей не влаштовував і через деякий вони вигнали і став до того часу князем Петра і його дружину Февронію з міста.

За традицією, як тільки княжий престол, що звільнився, у Муромі почалася боротьба між претендентами на місце князя. Коли в результаті такої боротьби поголів’я бояр зменшилася в кілька разів, що залишилися в живих вирішили що вже краще хай Петро залишається правителем, а з Февроньей як небудь свыкнемся. Князь з дружиною повернулися в місто , правили довго і щасливо і померли в один день.

З тих пір православна церква шанує як покровителів християнського шлюбу.

На день 8 липня багато пар призначають дату весілля, свято вірячи в те, що будуть жити в злагоді та мирі протягом довгих років. Але правильність такого рішення під питанням, Деякі, навпаки, вважають, що грати весілля в період Петрова посту – не найкраща ідея.

Читайте також:  20 ЛИПНЯ ПЕРУНІВ ДЕНЬ - ТРАДИЦІЇ, ЗВИЧАЇ, ОБРЯДИ І ЗМОВИ

ЛЮБОВНА МАГІЯ В ДЕНЬ ПЕТРА І ФЕВРОНІЇ

День Петра і Февронії вважається дуже світлим і чистим святом і віруючі люди стверджують, що У цей день не можна вдаватися до магічних обрядів і ритуалів. Але незаміжніх дівчат, які знаходяться в пошуках своєї долі, це не зупиняє. Вони вважають, що в цей день на волі виявляються магічні сили, які сприяють закоханим, а значить можна ворожити на судженого і робити любовні привороти.

Любовний змова в день Петра і Февронії

Ця змова допоможе залучити в життя сильну любов.

Вранці вийдіть в поле ну або на відкриту місцевість, якщо живете в місті. Встаньте лицем до вітру і вимовляєте на пам’ять такі слова:

«Вітри буйні, ви знаєте мене, рабу божу «ім’я», Летите і розшукайте мені раба Божого «ім’я», Знайдіть його, розшукайте, за ретивое серце його щипите, Кров його разволнуйте, грайте, балуйте, Надайте йому тугу, сухоту, серцеву маету, Щоб раб Божий «ім’я», по мені сумував, На розумі-на розумі моє ім’я тримав. Не пив, не їв, спати, Лежати не хотів, В їжі не заїдав, у питті не запивав, Рушником мене з себе не обтирав, Сумував, сумував, відпочинку, продиху не знав. Відтепер до нині, від століття до століття. Амінь. Амінь. Амінь».

Любовний змова на ромашку

Ромашка часто використовується у різних магічних обрядах, згадайте навіть дитяче ворожіння любить-не любить. Ромашку використовують в магії, для продовження молодості і повернення втраченої краси. А крім того, Ромашка вважається символом дня Петра і Февронії.

8 липня, в день Петра і Февронії, зберіть букет ромашок, і наговорите на нього 7 разів:

«Як ромашки розквітали, так і моя любов розцвіте».

Потім букет віднесіть до річки і пустіть його по воді. Якщо він не потоне, значить – зовсім скоро ви зустрінете свою любов.

Читайте також:  НАРОДНІ СВЯТА СЕРПНЯ: ІЛЬЇН ДЕНь, ТРИ СПАСА, СПОЖИНКИ, УСПІННЯ

Обряд щоб зустріти свою любов

Цей обряд трохи складніше. Червоною вовняною ниткою зв’яжіть дві церковні свічки, запаліть їх тричі і промовте вголос:

«Святий Петро, пішли мені нареченого вірного, доброго, чесного, пригожего. Нехай він буде красивим і багатим, хай любить мене до гробової дошки так, як ти любив свою дружину. Свята Февронія, пішли мені любов непорушний, наче камінь, нехай наші почуття будуть глибше морів-океанів, вище небес. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Свічки потушкуйте і сховайте у будинку так, щоб ніхто на них випадково не натрапив. Коли ж ви зустрінете коханого, запаліть приховані свічки — нехай прогорять до кінця. Недогарки викиньте в будь водойму.

Обряд на сімейне щастя

8 липня обов’язково проведіть обряд насемейное щастя. Для цього рано вранці 8 липня підіть у церкву і принесіть звідти 3 свічки,. Розставте свічки на столі трикутником, а всередину всередину покладіть свіжу сімейну фотографію всієї вашої сім’ї. Запаліть свічки і начитайте 3 рази:

«Святі Петро і Февронія, пошліть щастя в мій будинок. Нехай чоловік любить дружину, а дружина чоловіка, нехай діти шанують і поважають своїх батьків. Нехай всі біди згорять у вогні цих свічок і нехай всі біди і негаразди обходять стороною мене, рабу Божу (ім’я), (далі перераховуєте так всіх своїх близьких родичів, з ким живете в будинку). Ключ, замок,Амінь!»

Після обряду сімейне фото поставте на чільне місце, а недогарки свічок сховайте в затишному місці.

Отзывы и комментарии к статье ЯК ЗАЛУЧИТИ ЛЮБОВ 8 ЛИПНЯ – ПЕТРА І ФЕВРОНІЮ, В СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ
Top