Неділя, 26 Вересня 2021
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
457
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Кров, Крила, Кудрі, Лялька, Купання

До чого сниться Кров, Крила, Кудрі, Лялька, Купання

Ліжко

Ви бачите ліжко і відчуваєте бажання лягти на неї і заснути, то в реальному житті Ви схильні йти на поводу у своїх бажань, що нерідко позначається вельми плачевно на ході Ваших справ. Якщо Вам приснилося, що Ви лежите на чужій ліжка, то наяву Вам слід бути готовим, до того, що Ви опинитеся замішаним в якійсь афері, яка залишити слід на Вашій репутації. Лягати на ліжко, яка провалюється під Вами, означає, що Ви повинні уважніше ставитися до власного здоров’я.

Кров

Вам приснилася одяг з плямами крові, то це попереджає про підступи конкурентів. Вам слід остерігатися випадкових і дивних знайомих. Якщо Вам сниться, як кров витікає з рани, то це передвіщає хворобу і інші неприємності. Крім того, можливі проблеми в бізнесі через невдалі угод (особливо із зарубіжними партнерами). Сон, в якому Ви бачите, що Ваші руки в крові, віщує проблеми, якщо Ви не станете приділяти належної уваги собі та своїх справах. Якщо Вам сниться кровотеча, то це недобрий знак, що передвіщає серйозні проблеми як в бізнесі, так і зі здоров’ям, аж до смерті.

Агрус

Побачити агрус означає, що Ви зможете уникнути важкої і нудної роботи. Якщо уві сні Ви збираєте аґрус, то у Вашому житті нарешті починається смуга радості й удачі. Якщо Вам приснилося, що Ви їсте незрілий агрус, то наяву Ви ризикуєте помилитися у виборі життєвих орієнтирів. Для молодої жінки сон, у якому вона їсть агрус, попереджає її про можливі розчарування.

Крила

Якщо приснилося, що у Вас виросли крила, то такий сон означає, що в Вашій душі постійно живе тривога за близьку людину, яка зараз знаходиться далеко від Вас. Крила птахів символізують подолання труднощів.

Читайте також:  До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

Щур

Побачити пацюка – до сварок з друзями, колегами, сусідами. Сон, в якому Ви ловите щурів, пророкує Вашу звитяжну боротьбу над ворогами. Якщо Ви вбиваєте пацюка, то Вам вдасться подолати всі труднощі.

Дах

Сон, Ви бачите себе на даху, обіцяє Вам колосальний успіх. Якщо уві сні Ви падаєте з даху, то наяву Ви хоча і зможете досягти деяких висот, однак навряд чи на них утримайтеся. Якщо Вам приснилося, що дах Вашого будинку провалилася, то Вас підстерігає якесь лихо. Крити дах або лагодити її – ознака швидкого успіху. Спати на даху означає, що, незважаючи на всі підступи ворогів, Ви зможете домогтися успіху. Також подібний сон обіцяє міцне здоров’я.

Глечик

Ви бачите глечик, то наяву Ви будете сповнені благородних помислів, а удача буде супроводжувати Вам у всіх починаннях. Розбитий глек віщує втрату друзів.

Лялька

Побачена лялька – несприятливий знак. Не виключено, що після такого сну Ви дізнаєтеся про хворобу когось із близьких, зіткнетеся з обманом або потрапите в неприємну історію.

Кудрі

Для чоловіка сон, в якому він пестить жіночі кучері, є попередженням про те, що його поведінка може завдати шкоди не тільки його репутації, але і поставити на карту добробут його сім’ї. Якщо Вам приснилося, що Ви бачите відрізані з Вашої голови кучері, то Вам слід бути гранично уважним, щоб не піддатися на обман. Якщо жінка робить собі штучні кучері, то в реальному житті вона прагнути бути такою, як усі. А адже саме в індивідуальності принадність кожної людини.

Зозуля

Зозуля означає закінчення безтурботного періоду. Однією з причин цього може стати нещастя, що трапилося з Вашим другом. Якщо уві сні Ви чуєте, як кує зозуля, то такий сон передвіщає хворобу або нещастя, яке може трапитися з близькою Вам людиною.

Читайте також:  До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел, Ананас

Кулон

Ви отримали в подарунок кулон, то Ваші відносини з коханим або чоловіком потребують ясності. Якщо Вам приснилося, що Ви купили кулон, однак не можете повісити його на ланцюжок, яка занадто товста для нього, то в реальному житті Ви обдурить в близькій людині. Це розчарування надовго ранить Вашу душу. Втратити кулон – до неприємностей в особистому житті.

Купання

Якщо сниться приємне купання в спокійній воді, то Вас обов’язково чекає успіх у всьому, за що б Ви не взялися. Якщо уві сні Ви купаєтеся у ванній, то будьте готові до розчарувань. Якщо молодій жінці сниться, що вона купається в озері разом зі своєю подругою, яка плаває краще, то її чарівність буде оцінено по достоїнству, а на її гріхи навколишні будуть закривати очі.

Куріння

Якщо Ви курите, то наяву Вам буде потрібно докласти масу зусиль для досягнення поставленої мети. Якщо уві сні Ви відчуваєте гостре бажання закурити, то в реальному житті Ви зіткнетеся з проблемами, які можуть Вас налякати. Однак не варто цього побоюватися, тому що Ви в силах все подолати. Сни про куріння часто сняться людям, які вирішили кинути палити. У цьому випадку такий сон означає, що Ви не до кінця розлучилися зі звичкою, яка глибоко засіла в Вашій підсвідомості.

Курка

Побачена уві сні курка обіцяє додаток сімейства.

Кухня

Побачити кухню означає, що деякі незначні, хоча і малоприємні події, можуть занадто гнітюче на Вас подіяти. Для жінки бачити себе господинею на красивою чистої кухні означає, що в реальному житті вона сама буде господинею своєї долі.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Кактус, Кабак, Очерет, Канава

Читайте також:  До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

До чого сниться Повінь, Комахи, Небо, Нігті

До чого сниться Лабіринт, Лава, Конвалія, Лід, Лілія

До чого сниться Кінь, Луг, Калюжа, Люди, Любов

До чого сниться Малина, Мармелад, Маскарад, Мати, Дрібниця

До чого сниться Молитися, Меч, Мішок, Блискавка, Молоко

До чого сниться Чоловік, Сміття, Мухи, Мило, Миша

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Кров, Крила, Кудрі, Лялька, Купання
Top