1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Малина, Мармелад, Маскарад, Мати, Дрібниця


До чого сниться Малина, Мармелад, Маскарад, Мати, Дрібниця

Маки

Сон, в якому Ви бачите маки, означає, що у Вашому житті настає період куштування задоволень, однак триватиме він недовго. Нюхати маки – до брехні.

Малина

Ви бачите малину, означає, що на Вашому шляху зустрінеться якась обставина, яке Ви спочатку можете прийняти за захоплюючу пригоду. Однак навряд все опиниться позаду, Ви злякалися, зрозумівши, наскільки Ви ризикували. Для жінки сон, у якому вона є малину, провіщає плітки.

Магія

Якщо приснилося, що Ви звернулися до магії, щоб отримати бажане, то в реальному житті Ви не дуже впевнені в собі і своїх силах. Крім того, часто Ви намагаєтеся уникати відповідальності.

Мандарини

Вам приснилося, що Ви купуєте мандарини, а вони виявляються гнилими, то наяву остерігайтеся обману. Якщо уві сні Ви відчуваєте запах мандаринів, що нагадує про новорічні свята, то в реальному житті Ви втомилися від монотонних буднів і хочете добре відпочити. Сон, в якому Ви їсте мандарини, налаштовує Вас на діловий лад.

маніяк

Якщо Ви стали жертвою маніяка, то наяву Вас переслідує якась нав’язлива думка, звільнитися від якої Вам допоможе тільки відверта розмова з близькою людиною. Якщо уві сні Ви налякані звістками про те, що там, де Ви живете, з’явився маніяк, то в реальному житті Вам слід пам’ятати приказку: “Очі бояться – руки роблять”.

Маргаритка

Якщо Ви бачите букет з маргариток, то наяву Вашу душу відвідає печаль. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте посеред галявини квітучих маргариток, а навколо щебечуть птахи і світил сонечко, то Ваше життя буде сповнене щастям і радістю. Сон, в якому Ви бачите маргаритки і розумієте, що зараз для них не сезон, віщує зло, що переховується під личиною добра.

Маринування

Якщо Ви маринуєте на зиму овочі, то Вам належить непроста робота по домашньому господарству. Можливо, Ви зважитеся на ремонт або будівництво. Сон, в якому їсте мариновані овочі, попереджає Вас про можливі проблеми зі здоров’ям.

Мармелад

Якщо уві сні Ви їсте мармелад, то наяву Вам загрожує хвороба. Крім того, не виключено, що Ви не задоволені життям. Для молодої жінки сон, у якому вона готує мармелад, пророкує проблеми в сімейному житті.

Маскарад

Уві сні Ви бачите себе на маскараді, то наяву Ви дозволите собі легковажні задоволення, які підуть Вам тільки на шкоду. Для молодої жінки сон, у якому вона намагається загубитися серед масок, означає, що вона ризикує бути обдуреною.

Масло

Сон, де Ви їсте свіже смачне масло, означає, що у Вашому житті все буде добре. Ви зможете домогтися успіху, зберегти міцне здоров’я на довгі роки, виростити прекрасних дітей. Якщо Вам приснилося, що Ви їсте згіркле масло, то Ваш шлях до успіху буде важким. Продавати масло – до невеликого прибутку.

Матір

Вам приснилося, що у Вашому будинку з’явилася Ваша мама, то це знак того, що за що б Ви не взялися, у вас все вийде. Якщо уві сні Ви розмовляєте з матір’ю, то незабаром Ви отримаєте довгоочікувані хороші новини. Для жінки побачити матір уві сні – передвісник приємних обов’язків і сімейного щастя. Чути в сні, що мать зовет Вас, служить нагадуванням про Ваших обов’язки, а також є знаком того, що Ви вибрали неправильний напрямок для розвитку Ваших комерційних справ. Якщо Вам сниться, що мати плаче або кричить від болю, то це попереджає Вас про її хвороби або наближається до Вас біди.

Машини

Побачити машину означає, що Ви здійсните задумане. І нехай це буде нелегко, проте в підсумку Ви будете винагороджені. Якщо ж Вам приснилися старі машини, то будьте готові до того, що Ваші вороги отримають над Вами перемогу. Якщо Вам сниться, що Ви опинилися всередині працюючого механізму, то будьте обережні при укладанні угод і намагайтеся уникати свідомо невигідних пропозицій.

Мед

Мед символізує добробут і достаток. Сон, в якому Ви бачите свіжий мед, обіцяє багатство. Однак, можливо, на шляху до нього Вам доведеться скористатися не зовсім чесними способами, і ця обставина буде терзати Вашу совість. Є мед уві сні означає, що Ви будете не тільки багаті, а й в любові Вас чекає удача. Для закоханих такий сон віщує швидке і радісне подружжя.

Медальйон

Для молодої жінки сон, у якому її коханий дарує їй медальйон, означає, що з багатьох варіантів заміжжя вона зуміє вибрати найбільш вдалий. Втратити медальйон – до неприємностей. Повертати медальйон – до розчарування.

Дрібниця

Вам приснилося, що у Вас багато дрібних грошей, то в реальному житті Ви розтрачуєте свій час і сили на вирішення дрібних незначних проблем, що вельми Вас дратує. Якщо уві сні Ви перераховуєте дрібниця і виявляєте, що Вам не вистачає всього декількох монет для здійснення покупки, то наяву Ви досягнете стабільного матеріального становища, однак завжди будете знати ціну грошам. Подавати дрібниця біднякам – сприятливий знак.

Млин

Якщо бачите млин, то Вашим починанням судилося бути успішними, а Ваше життя можна називати заможною. Якщо Вам приснилася зруйнована млин, то Вам слід бути готовим до можливих хвороб і невдач. Сон, в якому Ви бачите, як прозора вода ллється на млин, означає, що доля буде до Вас прихильна. Якщо ж ця вода брудна і каламутна, то Вас очікують втрати. Якщо ж млинове колесо у Вашому сні нерухомо і на нього не ллється вода, то наяву не чекайте успіху в комерційних справах. Для молодої жінки сон, у якому мельника не вдається запустити млинове колесо, означає, що їй належить розчаруватися в коханого.

Менструація

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить, що у неї менструація, означає, що їй слід подбати про власне здоров’я. Можливо, прийшов час зайнятися тими болячками, які не дають про себе знати постійно, однак накопичуються роками. Якщо менструація приснилася вагітній жінці, то у неї народиться прекрасний здоровий немовля. Побачити уві сні одяг, забруднений менструальною кров’ю, означає, що Вам загрожують серйозні неприємності.

Мітла

Якщо наснилася нова мітла, то Ваші фінансові справи незабаром одужають, і до кінця життя Ви будете жити в достатку. Стара ж мітла віщує втрати. Для жінки сон, у якому вона втратила мітлу, означає, що вона буде поганий господинею.

Хутро

Красиве хутро – знак багатства. Якщо уві сні Ви торгуєте хутром або виробами з нього, то будьте уважні і не пропустіть удачу. Якщо Вам приснилося, що Ви одягнені в хутра, то життя обіцяє Вам процвітання і різні життєві блага. Для молодої жінки сон, у якому вона носить дорогий хутряну шубу, обіцяє їй вигідний шлюб.

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top