Середа, 10 Серпня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
528
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Молитися, Меч, Мішок, Блискавка, Молоко

До чого сниться Молитися, Меч, Мішок, Блискавка, Молоко

Меч

Якщо Ви розглядаєте в музеї лицарські обладунки і меч, то в реальному житті Вам не вистачає романтики. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить поєдинок на мечах, попереджає її про те, що вона вводить в оману своїх шанувальників, даючи їм невиправдану надію на взаємність.

Мішок

Бачити повні мішки – до достатку. Якщо Вам приснилося, що Ви йдете кудись з заплічним мішком, то в реальному житті Ви прагнете втекти від обридлих Вам проблем. Сон, в якому Ви вантажите важкі мішки, означає, що Ви зможете подолати всі виниклі труднощі.

Могила

Побачити могилу – дурний знак. Після такого сну чекайте невдач у справах і проблем зі здоров’ям. Якщо Вам приснилася свіжа могила, то Ви ризикуєте постраждати від чужих помилок. У разі якщо Ви прийшли на цю свіжу могилу, над Вашою головою згущуються хмари. Бродити серед могил може означати чиюсь смерть, що наближається, а для молодої жінки – невдале заміжжя. Дивитися в порожню могилу означає, що Вас спіткає жорстоке розчарування і втрати. Сон, в якому Ви бачите знайомого Вам людини в могилі, по шию засипаним землею, пророкує біду цієї людини, а Вам втрату власності. Побачити уві сні власну могилу означає, що Ваші недруги задумали щось проти Вас, і Вам слід бути гранично обережним.

Копати могилу означає, що Вам мають бути проблеми, створені зусиллями Ваших ворогів. Але якщо Ви докопали могилу, то у Вас є всі підстави вважати, що Вам вдасться впоратися і з ворогом. Якщо при цьому сцена дії освітлена сонцем, то зло звернеться в добро. Сон, в якому Ви збиралися ховати небіжчика, а він раптом зник, означає, що біда прийде звідти, звідки Ви її найменше могли б очікувати. Для жінки сон, у якому ніч наздогнала її на кладовище і вона змушена лягти спати в відкриту могилу, означає, що її спіткає глибоке розчарування, пов’язане зі смертю або зрадою близької людини. Вона буде нещасна в коханні, і її будуть переслідувати невдачі. Побачити уві сні старі занедбані могили – знак глибокої печалі, заступають розпач і зневіра. Однак якщо Ви стійко перенесете життєві випробування, то доля щедро винагородить Вас.

Читайте також:  До чого сниться Кров, Крила, Кудрі, Лялька, Купання

Молитися

Вам приснилося, що Ви моліться, то наяву Ви станете перед проблемою вибору. Не поспішайте, щоб потім не довелося шкодувати.

Блискавка

Сон, де Ви побачили спалахи блискавки, означає, що період благоденства в Вашій родині буде недовгим. Якщо Вам приснилося, що блискавка потрапляє в якийсь предмет поруч з Вами, то наяву удача Вашого друга сильно засмутить Вас. Якщо уві сні Ви побачили сполох блискавки на тлі чорних хмар, то в реальному житті Вас очікує багато труднощів. Якщо Вам сниться, що Вас вразила блискавка, то Вам слід побоюватися неприємностей. Якщо розряд блискавки відбувається у Вас над головою, але не зачіпає Вас, то такий сон обіцяє прибуток і благополуччя. Багато що залежить також від того, з якого боку відбувається розряд блискавки. Якщо Вам здається, що блискавка блискає на півдні, то удача тимчасово Вас покине; якщо на південному заході, то чекайте настання вдалих днів; якщо на заході, то з часом Ви будете мати більше шансів на успіх; якщо на півночі, то для досягнення своїх цілей Ви повинні попередньо ліквідувати перешкоди; якщо на сході, то чекайте удачі.

Молоко

Пити молоко – до рясного урожаю і сімейного благополуччя. Мандрівникам такий сон обіцяє вдалу дорогу. Також цей сон сприятливий для жінок. Бачити уві сні багато молока – пророкування багатства і здоров’я. Торгувати молоком означає, що Вам уготована велика удача. Наливати молоко і роздавати його іншим означає, що Ви будете занадто марнотратні. Пролити молоко означає, що Вас очікує невелика втрата. Брудне молоко сниться до дрібних неприємностей, кисле – до занепокоєння. Ви будете переживати за своїх друзів, з якими сталося нещастя. Якщо уві сні Ви хочете випити молока, але з якоїсь причини це Вам не вдається, то в реальному житті остерігайтеся втратити прихильність впливової людини або якусь цінну річ. Бачити уві сні гаряче молоко – до боротьби. Однак в остаточному підсумку Ваше завзятість і багатство принесуть Вам перемогу. Сон, в якому Ви купаєтеся в молоці, обіцяє всілякі життєві задоволення і радість спілкування з друзями.

Читайте також:  До чого сниться Чоловік, Сміття, Мухи, Мило, Миша

Монастир

Якщо приснився монастир, то наяву Вас не влаштовує те коло спілкування, який Ви маєте, і Ви намагаєтеся завести нових друзів і знайомих. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить монастир, означає, що вона веде праведне життя.

Морква

Морква – до процвітання і здоров’ю. Для дівчини бачити, що вона їсть моркву, означає, що її чекає раннє заміжжя і велике потомство.

Міст

Якщо присниться довгий зруйнований міст, таємниче зникає в темряві, остерігайтеся депресії через втрату найдорожчого, що у Вас є. Юним і закоханим такий сон пророкує розчарування в сердечних справах, так як Ви зрозумієте, що коханий не є Вашим ідеалом. Якщо Ви благополучно переходите через міст, то наяву Ви подолаєте всі труднощі, використовуючи при цьому засоби, спочатку здавалися Вам небезпечними. Будь-яка перешкода при переході через міст віщує біди і неприємності. Сон, в якому на Вашому шляху раптово з’являється міст, попереджає про можливе зраді помилкових шанувальників. Якщо Ви дивіться з моста в воду і бачите чистий прозорий потік, то такий сон обіцяє багатство. Якщо ж вода брудна і каламутна, то Вашим починанням не судилося бути доведеними до кінця.

Мох

Ви бачите мох, то наяву Ви ризикуєте потрапити в залежне становище. Якщо ж мох росте на родючому ґрунті, то Вас очікують почесті і слава.

Мочитися

Якщо Ви справляєте нужду, найближчим часом доля буде до Вас дуже прихильна. Якщо уві сні Ви бачите, як мочиться маленький хлопчик, то в реальному житті Ви схильні йти на поводу у своїх бажань всупереч громадській думці.

Чоловік

Якщо Вас кинув чоловік, а Ви ніяк не можете зрозуміти причини цього, то наяву Вам загрожує серйозна сварка, проте незабаром все владнається. Якщо Вам сниться, що чоловік розсерджений і переконаний у Вашій невірності, то в реальному житті Ви навпаки заслужите його довіру і повагу. Не захоплюйтеся увагу інших чоловіків. Побачити уві сні чоловіка мертвим – до печалі і розчарування, хворим і змученим – до важкої хвороби, веселим і красивим – на щастя і удачі. Якщо чоловік присниться хворим, то, можливо, він буде Вам невірний. Якщо Вам приснилося, що Ваш чоловік закоханий іншу жінку, це може означати, що йому набридло нинішнє оточення і втомили невдачі.

Якщо уві сні Ви закохані в чужого чоловіка, то наяву Ви незадоволені своїм заміжжям. А якщо Ви ще незаміжня, то такий сон обіцяє невдале подружжя. Якщо незаміжньою жінці наснилося, що у неї є чоловік, то наяву вона заслужить захоплення чоловіків. Бачити чоловіка в недвозначною ситуації на вечірці означає для молодої жінки, що її чекають неприємності, пов’язані з неблагородним поведінкою її друзів. Також молодій жінці може наснитися, як її чоловіка вбивають в той момент, коли він знаходиться з іншого. Такий сон означає, що наближається розлуку з чоловіком, а також інші біди. Можлива втрата якоїсь власності.

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Молитися, Меч, Мішок, Блискавка, Молоко
Top