6675 Якщо сниться Війна

Якщо сниться Війна


Сниться Війна

Сон про війну віщує поганий стан справ у будинку – на вас чекають сварки, безладдя та відсутність спокою. Якщо ви побачили зруйновані будинки уві сні – у вас проблеми зі здоров’ям. Бачити ракети уві сні – значить ви досягнете великого успіху в житті. Бачити уві сні, як коханий іде на війну, означає відкрити його характер з поганого боку.

Якщо війна сниться жінці і в самому сновидінні представник жіночої статі рятується втечею, тоді, швидше за все, жінці перепаде трохи відпочинку та релаксу від усіляких негараздів, що звалилися на неї, і різних проблем з життя. Якщо ж війна наснилася молодій дівчині – поганий знак, що символізує смуток та поневіряння, які вже видніються на горизонті.

Для представника чоловічої статі війна уві сні – символ відрядження, віддалення від близьких та родичів, від сім’ї та дітей, які вам такі дорогі. Така розлука найчастіше не віщує нічого поганого, просто вам необхідно покращити стан справ на роботі, розвивати свою кар’єру. Якщо ж сновидець спостерігає війну, що починається, приготування до неї, підготовку, це може символізувати швидку участь у якійсь важливій зустрічі, серйозних переговорах, які можуть круто повернути ваше життя, як у хороший, так і в поганий бік.

Перемога у війні уві сні трактується як ознака великого успіху та досягнення великих результатів, як у бізнесі, так і на особистому фронті.

Для людей похилого віку війна символізує втрату будь-кого з близьких, у зв’язку з їхніми можливими проблемами зі здоров’ям чи з інших причин.

Народний сонник каже, якщо ж уві сні ви збираєте речі для людини, яка вирушає на війну – символ того, що незабаром ви почнете конфліктувати з цією людиною, розкриєте маски один одного і виявите негативні риси характеру.  Якщо ж ви бачите війну у всьому світі у своїх снах, це може трактуватися як ознака майбутніх глобальних змін у вашому житті, можливі серйозні матеріальні чи фінансові проблеми та труднощі, вони вже видніються на горизонті.

Якщо сновидець бачить у своєму сні ядерну війну – символ брехні та несправедливості. Такий сон означає ваше неправильне і несправедливе ставлення до будь-кого з оточення. Ще такий сон означає масштабні та негативні наслідки через будь-які проблеми для всієї держави, народу, до якого належить сновидець. І знайти вихід буде непросто.

Якщо ж ви померли на війні (або ви отримали серйозне поранення), то такий сон трактується, як ознака перемоги ваших особистих недругів, противників у якійсь справі чи суперечці. Вести війну з чужими людьми — невдовзі по твоєму бюджету вдарять ціни на продукти чи непередбачувані покупки. Вести війну із владним царем — до миру в державі, підвищення рівня життя.

Якщо уві сні ви втекли з території, на яких ведуться бойові дії, це означає, що незабаром у вашому житті настане довгоочікуване щастя та спокій. Якщо ви вирішили сховатися десь у безпечному місці і вас знайшли, то пережити свої внутрішні побоювання та біди ви не зможете – такий підхід нагадує страуса, який сховав голову у пісок. Однак якщо вороги пройшли повз, не помітивши вас – значить і біди пройдуть також легко і непомітно. Уві сні побачили серйозні втрати з боку супротивника і вас це тішить, отже, незабаром сімейні конфлікти припиняться і настане довгоочікуваний спокій ще на довгий час.

Чути про оголошення війни – вам належить непроста розмова з начальником чи директором.

Якщо сниться Війна

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top