6866 Якщо сняться Груди

Якщо сняться Груди


Сняться Груди

Якщо вам наснилися груди – у вашому житті настане рівновага, любов і ніжність. Приснилося, як годуєте дитя грудьми – цей сон обіцяє міцне здоров’я. Бачити уві сні оголені жіночі груди – привид милосердя і співчуття. Вам наснилася жінка з одними грудьми? Таке сновидіння тлумачиться як невірність, а жінка без обох грудей уві сні обіцяє конфлікт із чоловіком.

Великі груди сняться до успіху, безпеки та ймовірного отримання прибутку. Якщо вам наснилися збільшені груди в когось із членів вашої родини, вам потрібно переглянути свою самооцінку. Можливо, вона занадто висока.

Маленькі груди сняться до негативу, ненависті і заздрості з боку недругів. Пружні груди обіцяють процвітання і веселощі. Обвислі старі груди є символом невдач, незручностей і великих проблем, що виникають на рівному місці.

Якщо жінці сниться, що всі чоловіки навколо неї дивляться на її груди, її життя буде перебувати під впливом молодого чоловіка, який проявить до неї чарівність і інтерес. Якщо уві сні під одягом або спідньою білизною сновидець побачив силует або образ грудей, це означає, що справи в нього йдуть зі змінним успіхом, але всі можливі перепони зрештою приведуть до щасливого кінця.

Якщо сняться Груди

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top