1650 Жіноче ім'я: Сабіна

Жіноче ім’я: Санта


Жіноче ім’я: Санта

Санта Перекладається з староєврейського як – “світла”.

Санта принципова в серйозних питаннях. Закінчуючи вуз, намагається всупереч усьому працювати за фахом. Однак вважає за краще працювати без виїздів у відрядження. У колективі ненав’язлива, не втручається в чужі справи, в роботі надійна. У ній розвинене почуття поваги до оточуючих, вона шанує старших, поважає людей похилого віку. За вдачею – актриса, може зіграти закохану, може заманити чоловіка.

Принагідно проявить свій твердий і впертий характер. Має прекрасний смак, добре одягається, знає, що їй йде. Привертає увагу чоловіків.

Санта в шлюбі складна. Якщо вона народжена в грудні, то заміж не варто виходити за “лютневого” чоловіка: менш інших їй підійде саме такий чоловік, і шлюб буде недовговічний. Більше за інших їй пощастить з “липневим”. Вона прекрасна господиня, розумна жінка. Чи не поспішає з висновками, тверезо оцінює ситуацію. У родині лідер, не діє необдумано. У її будинку завжди чистота, вона не терпить безладу, халатності, необов’язковості. Часто переставляє меблі, прагнучи до затишку в домі.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top