Субота, 21 Травня 2022
853 Гороскоп на липень 2017 року Риби
461
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 1 из 5)

Гороскоп на липень 2017 року Терези

Гороскоп на липень 2017 року Терези

Сприятливі дні для Терезів в липні 2017 року: 7, 10, 14, 20, 21, 23, 26 липня.
Складні дні для Терезів в липні 2017 року: 2, 8, 28 липня.

Гороскоп на липень 2017 Терези жінка

Любов гороскоп

1 липня – 12 липня. Улюблений може нав’язувати вам свою волю. Причому багато його розпорядження будуть нерозумними і недалекоглядними. Незабаром ви зрозумієте, що він в кращому випадку просто самодурствует або повторює вимоги своєї матусі. Як перше, так і друге терпіти ви не захочете, тому елегантно підете від скандалів, на час надавши його самому собі.

11 липня – 20 липня. Нарешті у вас налагодяться стосунки з партнером. З’ясується, що він просто ревнував, бачачи вашу популярність. Зараз, коли Венера перейде в знак Діви, ви втратите інтерес до інших чоловіків і швидко заспокоїти свого обранця – у вас і в думках не було змінювати йому, ви просто хотіли трохи подражнити його і підвищити свою самооцінку нешкідливим фліртом.

21 липня – 31 липня. З’єднанні планет віщує зустріч з гідною людиною в дружньому колі. До вашої подив, в процесі спілкування з’ясується, що він займає досить високе положення. За його скромному поведінки ви б ніколи це не запідозрили.

Романтичне свіданіе.Вас влаштує тільки вища планка в організації побачення. Улюблений повинен знати, що ви не підете з ним в дешеву готель. І якщо він не може вивезти вас в місто любові Париж, хай просто постарається влаштувати все на вищому рівні, не економлячи і проявивши фантазію. На менше ви не згодні.

Читайте також:  Гороскоп на грудень 2018 року Козеріг

сімейний гороскоп

Ваш ентузіазм надихне всіх і дозволить зробити істотний ривок вперед – у напрямку до загальної сімейної мрії. Ви будете ставити перед собою високі цілі – не тільки готувати борщі, а й рухати кар’єру чоловіка, допомагати в навчанні дітям, вирішувати квартирні проблеми батьків. Після 16 липня вам захочеться відпочити. Це буде гарний час для тихого спілкування з домашніми.

Секрет щастя. Влаштовуйте рідним маленькі сюрпризи і свята, які не женіть їх до мети семимильними кроками. Ваше завдання як сімейного організатора – навчити себе і близьких відпочивати, спільне дозвілля об’єднає вас ще сильніше.

Гороскоп відпочинку

Відпочинок для вас – це святкування перемоги в компанії друзів після досягнення мети. У цьому місяці ви будете дуже діяльної. І коли виконайте те, що самі собі намітили, зможете повноцінно відпочити з почуттям виконаного обов’язку. Місце сіли.Вас можуть залучати пам’ятники, пов’язані з політичною історією і військовими досягненнями. Від будівель урядів різних країн до військових музеїв типу Будинку Інвалідів в Парижі або фортець Санкт-Петербурга.

Гороскоп роботи і грошей

Подруги будуть таємно заздрити вам, вважаючи, що ви – зразок шику і елегантності. Насправді ви можете майстерно зображувати, що все у вас добре, а самі перебиватися з води на хліб. Положення Сатурна в знаку Скорпіона загрожує фінансовими труднощами. Можливо, вам терміново доведеться повернути старий борг або виплатити кредит.

Купівля місяці. У цьому місяці вам краще не йти на значні витрати. Те, що ви хочете купити, вам явно не по кишені, а то, що можете придбати, не варто вашої уваги і витрат.

Гороскоп здоров’я

Має бути яскравий і дуже сприятливий період. Перед вами стоять серйозні завдання, які зажадають від вас максимального напруження всіх сил, що буде хорошим стимулом домагатися ще більшого. І нехай вам доведеться повністю викластися, це тільки зарядить вас енергією і оптимізмом.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2018 року Рак

Гороскоп на липень 2017 для Терезів чоловіків

Кохання. Улюблений-Терези проявить себе з найкращої сторони. Однак вас стривожить його успіх у прекрасної статі. Ви почнете всерйоз побоюватися конкуренції, так як з’єднання Венери і Юпітера зробить його дуже привабливим в жіночих очах. Ви заспокоїтеся тільки до кінця місяця і улюблений зможе зайнятися нарешті тільки вами.

тонус

Терези будуть багато уваги приділяти своїй зовнішності, мабуть, навіть більше звичайного. І якщо ви будете мати змогу пристрасть свого обранця-Терезів до розкішних речей, ви надасте йому гарну послугу. Хоча в цьому випадку його життєвий ентузіазм значно знизиться.

фінанси

Марнотратство при явних проблемах з доходами – ось чим відрізняються Терези в цей період. Ваш партнер охоче буде давати гроші в борг кому завгодно, навіть якщо потім доведеться сидіти на голодному пайку. Втім, у вашого чоловіка стільки друзів, готових підкинути йому роботу, що він швидко заповнить бюджетні діри.

Захоплення

Ваш улюблений всерйоз захоплений кар’єрою і розширенням ділових зв’язків. Він з ентузіазмом буде відвідувати всякі “корисні” тусовки, щоб обзавестися потрібними знайомствами. І у нього це вийде.

Гороскоп на липень 2017 роки Терези дитина

0-6 років. Зазвичай м’який і тактовний малюк-Терези проявить незвичайну силу характеру. Ви здивуєтеся його твердості і наполегливості в тих ситуаціях, в яких він зазвичай спокійно вам поступається. Вашої дитини можуть часто запрошувати в гості, він буде викликати загальне захоплення.

7-12 років. Ваш школяр-Терези буде ставити перед собою чіткі цілі і досягати їх за всяку ціну. Він покаже себе досвідченим психологом і маніпулятором. І якщо захоче, щоб хтось із дорослих купив йому те, про що він мріє, то неодмінно доб’ється такого подарунка.

Читайте також:  Гороскоп на вересень 2018 року Риби

13-17 років. У відносинах з друзями і протилежною статтю ваш підліток буде проводити чітку лінію. Якщо він зацікавлений в суспільстві певних людей, він зробить все, щоб забезпечити їх лояльність. У нього зараз може скластися чітке уявлення про майбутню кар’єру.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на липень 2017 року Терези
Top