1584 Жіноче ім'я: Майя

Жіноче ім’я: Неллі


Жіноче ім’я: Неллі

Неллі Походить від грецького слова “неос”, перекладається як – “молодий, новий”.

У квартирі Неллі обов’язково мешкає кішка або собака, до старості їх може бути навіть кілька.

До грошей ставиться зверхньо, ​​не любить збирати їх на “чорний день”, намагається негайно перетворити на дороге вбрання і цінності. У неї гарний смак, і вона намагається наслідувати моду.

Неллі з головою захоплена справами, роботою, професійною кар’єрою. Вона і вдома з захватом розповідає про свої плани і досягнення, успіхи і провали. Нагадати в цей момент їй про вечерю-накликати на себе гнів. Правда, роздратування буде миттєвим, Неллі тут же приготує бутерброди, до яких чоловік її давно звик, і конфлікт буде вичерпано. На жаль, але домашні справи стоять осторонь від інтересів Неллі. Будинок, побут вузькі для неї, вони заважають її самореалізації, і, якщо є можливість, вона з радістю довірить ведення домашнього господарства матері або свекрухи. З чоловіком у Неллі відносини рівні: немає ні пристрасної любові, ні байдужості, скоріше – це відносини двох друзів. Самолюбство Неллі робить її ревнивою, ревнощі можуть приймати крайні форми. Діти в родині більше люблять батька. Неллі здатна захопитися розумною і неординарною людиною, тим, чиє інтелектуальну перевагу для неї очевидно. Однак стабільність у шлюбі для неї важливіше.

Життєвий шлях цих жінок складний. З них виходять хороші працівники в області мистецтва, медицини, педагогіки, серед них багато кандидатів наук.

Борис, Костянтин, Євген, Олександр, Яків – ось чоловіки, на яких повинна зупинити свій вибір Неллі. Тарас, Степан, Юхим, Андрій, Петро менш підходять їй.

Це ім’я підходить Водоліям, Рибам, Козерогам, Терезам, але не Левам, Ракам і Близнюкам.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top