Четвер, 1 Жовтня 2020
1584 Жіноче ім'я: Майя
307
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Надія

Жіноче ім’я: Надія

Надія Відбувається від старослов’янської та грецької слова “Елпіс”, перекладається як – “надія”.

Надія найчастіше володіє чоловічим складом характеру. Вона достатня витримана, тверда, цілеспрямована і не дуже-то ласкава. Кілька розважлива, авантюрна.

У Надій можливі бурхливі романи, але після заміжжя і народження дитини вони остепеняются, в їх житті з’являється більше порядку і організованості.

Заміжня Надія зберігає властиву їй емоційність, але стає набагато стриманіше в прояві почуттів. Багато душевні пориви вона зберігає в собі, не базікає, як раніше, годинами з подружками, її товариськість і веселість приймають помірний характер. Вона слід чіткому принципу “справі-час, потісі – годину”. Під стать їй і чоловік, зазвичай стриманий і зібраний людина. Надія їм керує, але робить це вміло і ненав’язливо. Добре, якщо в маленької Наді свого часу розвинули альтруїзм, інакше вона виросте такою, що з усього буде намагатися отримати вигоду і буде думати головним чином про себе.

Праця – стихія Надії. Якщо у неї є невелика ділянка землі, то вона забезпечить овочами всю сім’ю. Діти у Надій виростають вихованими, вони стримані у витратах, знають ціну копійці, визнають авторитет матері.

Шлюб з Олександром, Віталієм, Тимофієм, Богданом, Єгором швидше за все буде щасливим, невдача може чекати її з Іваном, Володимиром, Анатолієм, Федором або Феліксом.

Це ім’я підходить людям, народженим між Тельцем і Близнюками і Львом і Дівою. Не підходить воно лише знакам Рака, риб і Скорпіона.

Дати іменин: 30.09

Читайте також:  Жіноче ім'я: Ванда
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Надія
Top