2233 Парні і непарні числа: що вони означають в нумерології

Парні і непарні числа: що вони означають в нумерології


Парні і непарні числа: що вони означають в нумерології

Про таємничий вплив чисел, які нас оточують, відомо з найдавніших часів. Кожна цифра має своє особливе значення і має свій вплив. І розподіл чисел на парні і непарні є дуже важливим для визначення нашої подальшої долі.

Парні і непарні числа

В нумерології (науці про зв’язки чисел з життям людей) непарні числа (1, 3, 5, 7, 9, 11 і так далі) вважаються виразниками чоловічого начала, яке в східній філософії називається – ян. Їх також називають сонячними, бо вони несуть енергію нашого світила. Такі цифри відображають пошук, прагнення до чогось нового.

Парні ж числа (які без залишку діляться на 2) говорять про жіночу природу (в східній філософії – інь) і енергетиці Місяця. Їх суть в тому, що вони спочатку тяжіють до двійці, оскільки діляться на неї. Ці цифри говорять про прагнення до логічним правилам відображення дійсності і небажанні вийти за їх межі.

Іншими словами: парні цифри більш правильні, але в той же час більш обмежені і прямолінійні. А непарні здатні допомогти вибратися з нудного і сірого буття.

Непарних чисел більше (нуль в нумерології має власне значення і не вважається парним числом) – п’ять (1, 3, 5, 7, 9) проти чотирьох (2,4,6, 8). Їх сильніша енергія виражається в тому, що при їх складанні з парними числами знову виходить непарне число.

Протиставлення парних і непарних чисел входить в загальну систему протилежностей (один-багато, чоловік – жінка, день -ночь, правий – лівий, добро – зло і т.п.). При цьому з непарними числами пов’язані перші поняття, а з парними-другі.

Таким чином, будь-яке непарне число володіє чоловічими характеристиками: владністю, різкістю, здатністю до сприйняття чогось нового, а будь-яке парне наділене жіночими властивостями: пасивністю, прагненням згладити будь-який конфлікт.

Значення цифр

Всім цифрам в нумерології властиві певні значення:

  1. Одиниця несе в собі активність, цілеспрямованість, ініціативу.
  2. Двійка – сприйнятливість, слабкість, готовність підкорятися.
  3. Трійка – веселощі, артистизм, успішність.
  4. Четвірка – працьовитість, одноманітність, нудьгу, безвість, ураження.
  5. П’ятірка – підприємливість, успіхи в любові, рух до мети.
  6. Шістка – простоту, спокій, тяжіння до домашнього затишку.
  7. Сімка – містику, таємничість.
  8. Вісімка – матеріальні блага.
  9. Дев’ятка – інтелектуальне і духовне досконалість, високі досягнення.

Як бачимо, непарні цифри мають набагато більш яскравими властивостями. Згідно з ученням знаменитого давньогрецького математика Піфагора, саме вони були уособленням добра, життя і світла, а також символізували праву від людини сторону – сторону удачі.

Парні ж цифри асоціювалися з невдалою лівою стороною, злом, темрявою і смертю. Ці погляди піфагорійців пізніше відбилися в деяких прикметах (наприклад, що не можна живій людині дарувати парну кількість квітів або що встати з лівої ноги – до невдалого дня), хоча у різних народів вони можуть бути різними.

Вплив парних і непарних чисел на наше життя

З часів Піфагора було прийнято вважати, що «жіночі» парні числа асоціюються зі злом тому, що легко розщеплюються на дві половини – і значить, можна говорити, що всередині них порожній простір, первісний хаос. А непарне число розщепити на рівні частини без залишку не вийде, отже, воно містить в собі щось цільне і навіть священне (в середні віки деякі філософи-теологи стверджували, що всередині непарних чисел живе Бог).

У сучасній нумерології прийнято враховувати багато навколишні нас цифри – наприклад, номери телефонів або квартир, дати народження і знаменних подій, числа імені і прізвища і т.п.

Найбільше значення для нашого життя має так зване число долі, яке вираховується за датою народження. Потрібно скласти всі цифри цієї дати і «згорнути» їх до простого числа.

Скажімо, ви народилися 28 вересня 1968 роки (28.09.1968). Складаємо цифри: 2 + 8 + 0 + 9 + 1 + 9 + 6 -I- 8 = 43; 4 + 3 = 7. Отже, ваше число долі – 7 (як було сказано вище – число містики і таємничості).

Точно так само можна проаналізувати дати важливих для вас подій. В цьому відношенні дуже показова доля знаменитого Наполеона. Він народився 15 серпня 1769 роки (15.08.1769), отже, його число долі дорівнює одиниці:

1 + 5 + 0 + 8 + 1 + 7 + 6 + 9 = 37; 3 + 7 = 10; 1 + 0 = 1.

Це непарне число, відповідно до сучасної нумерології, несе в собі активність, цілеспрямованість, ініціативу -якості, завдяки яким Наполеон проявив себе. Він став французьким імператором 2 грудня 1804 роки (02.12.1804), число цієї дати – дев’ятка (0 + 2 + 1 + 2 + 1 + 8 + 0 + 4 = 18; 1 + 8 = 9), яка є числом високих досягнень . Він помер 5 травня 1821 роки (05.05.1821), число цього дня – четвірка (0 + 5 + 0 + 5 + 1 + 8 + 2 + 1 = 22; 2 + 2 = 4), яка означає безвість і поразки.

Стародавні люди не дарма говорили, що цифри правлять світом. Користуючись знаннями нумерології, ви легко можете підрахувати, які події обіцяє та чи інша дата – і в яких випадках слід утриматися від непотрібних дій.

По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top