2817 Парні і непарні дні в нумерології

Парні і непарні дні в нумерології


Парні і непарні дні в нумерології

Відвідуючи перукарню, косметолога, спортзал або фітнес-клуб, кожна з нас, звичайно ж, хотіла б отримати максимальний ефект. Що ж раджу нумерологи з цього приводу? У цьому питанні зараз ми і спробуємо розібратися.

Читайте также: Популярные породы свиней: Крупная белая

Відповідно до думки експертів, займатися спортом краще по непарних днях, а ось відвідувати салон краси по парних. Але чим це зумовлено таку думку? Фахівці стверджують, що нумерологія і феншуй тісно пов’язані. Наприклад, парні числа мають жіночою енергією інь, а ось непарні – чоловічий янь. Якщо скласти два протилежних (парне і непарне) числа, відповідь вийде непарних, тобто в сумі завжди буде ян. Саме тому янське числа, яким властиві динамічність і фізична активність, вважаються найбільш продуктивними, в порівнянні з пасивними іньськими. Дуже важливо враховувати особливості «характерів» парних і непарних чисел при плануванні справ на той чи інший день.

Непарні числа місяця

Як ми вже згадували, спортом краще займатися саме по непарних днях. Адже в цей час ви зможете досягти максимального результату і досягти успіху в тренуваннях. Як у дівчат, так і у хлопців при плануванні подібного графіка занять спортом, з’являється можливість привести своє тіло в відмінну форму.

Якщо переїзд, ремонт, робота на городі займають і інші трудомісткі заняття віднімають у вас всю енергію, то заплануйте ці справи на непарні дні. Тоді робота буде даватися вам легко, і ви не помітите, як уже виконайте все, що потрібно.

Також вас чекатиме хороший результат, якщо ви в цей день підпишете контракт, угода, зробите великі угоди або призначите серйозні переговори. Чоловіча енергія Янь допоможе вам і сприяє успіху в будь-яких серйозних рішеннях, справах і так далі.

У непарні дні дуже добре влаштовувати виїзд на природу або будь-який інший вид активного відпочинку. На ура по непарних днях йдуть і все «чоловічі заняття». Ніж, заточений, скажімо, 15-го числа, збереже свою гостроту довше, ніж заточений днем ​​раніше або пізніше. Гвоздь, забитий в стіну 23-го, не один рік протримається картину, а складна техніка, куплена непарного числа, буде справно служити вірою і правдою довгі роки.

Парні числа місяця

Дні, заряджені енергією Інь варто проводити спокійно і в гармонії з собою і оточуючими. Не приймайте в парні дні серйозні рішення, інакше ви зайдете в глухий кут. Активні види діяльності також краще відкласти на завтра. Влаштуйте в цей день теплі посиденьки вдома з рідними або близькими друзями. Або ж почніть навчання чому-небудь. Також дуже продуктивними будуть заняття вишивкою, в’язанням, кулінарією. Якщо ж ви захочете порадувати своїх близьких нової випічкою, але боїтеся, що вона не вийде, то приготуйте її в парний день, і можете бути впевнені у своєму успіху.

Вдалими будуть і проведені косметичні процедури, стрижки і так далі. Тому можете сміливо планувати похід в салон краси. Сюди також можна віднести і шопінг. У такі дні ви купите тільки потрібні для вас речі.

Якщо ж ви любите активність і проводите в русі кожен день, то спорт в цей день вибирайте не агресивний. Наприклад, танці, пілатес, басейн або аквапарк. Також прекрасні результати дадуть і заняття йогою.

Парний або непарний день для весілля

В день одруження для майбутнього подружжя важливо, щоб все пройшло ідеально. Однак найголовніше, щоб і після весілля сімейне життя було бездоганною. У нумерологів є свої прийоми, щоб зробити шлюб ідеальним.

Наприклад, якщо так трапилося, що і ваша дата народження і обранця парна, то фахівці радять створювати сім’ю в непарні дні. Це обумовлено тим, що ваші стосунки будуть наповнені енергією Інь. З одного боку вона приносить парі стабільність, спокій і вміння йти на компроміси. Однак з іншого боку такі відносини можуть стати нудними і нецікавими. Тому намагайтеся всі значущі для вас події призначати на непарні дати.

У разі, коли кохані народилися в непарні дати, то їх відносини можна назвати справжньою війною за авторитет в сім’ї. У таких парах часто сваряться і конфліктують. Щоб уникнути цього, коханим необхідно створити баланс енергій інь і янь. Для цього всі значущі для вас події призначайте на парні дні.

Більш гармонійним шлюбом, на думку нумерологів, є той, де у одного непарна, а іншого парна дати. Тоді енергія інь і янь знаходиться в балансі і такі пари можуть самі вирішити, чого вони більше хочуть – яскравою і веселою сімейного життя, повної вражень, або ж жити спокійно, розмірено, радіючи кожному дню і насолоджуючись стабільністю у відносинах. Якщо вам до душі перший варіант, то вступайте в шлюб в непарні дні, якщо другий, то вибирайте парні дати.

На особливу увагу заслуговує цифра 7. Вважається, що це містичне число, що символізує відхід від світу, паралельну реальність, має велику силу, як і числа, кратні йому (14, 21, 28 і т.д.). Якщо дата народження одного з партнерів доводиться на дні, відмічені сімкою, то саме він буде лідером у відносинах, і ніякі хитрощі другого партнера не зможуть переломити ситуацію. Якщо ж обидва молодих людини народилися в день сімки, їх союз виявиться дуже творчим та амбітним. Разом вони здатні взяти будь-які висоти.

По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top