П’ятниця, 14 Серпня 2020
2720 Нумерологія телефону: який номер принесе вам удачу
507
0
Раздел: Нумерологія

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Нумерологія телефону: який номер принесе вам удачу

Нумерологія телефону: який номер принесе вам удачу

Кожне число енергетично впливає і на нас самих, і на все, що з нами відбувається. Зокрема, номер телефону. Перевірте, чи не псує він вам життя.

Читайте также: The meaning of the name Olivia

Щоб з’ясувати, яку енергетику несе номер вашого телефону, складіть всі вхідні в нього числа. Як приклад зробимо розрахунку! для номера 8 (910) 121-52-03. 8 + 9 + 1 + 0 + 1 + 2 + 1 + 5 + 2 + 0 + 3 = 32. Звертаємо до однозначного: 3 + 2 = 5.

Результати

Число 1. Номер підвищує енергетику, наділяє здатністю впливати на людей і гнути свою лінію. Не годиться для творчих особистостей.

Число 2. Енергія номера – позитивна, вона покращує взаєморозуміння з колегами і партнерами. Неодруженим допоможе знайти свою половинку.

Число 3. Номер несе натхнення, підійде творчій людині. А ось кар’єристові краще вибрати інший: цей буде розхолоджувати.

Число 4. Такий номер привнесе стабільність в будь-яку сферу вашого життя, включаючи сім’ю. Але якщо ви самотні, номер вам не підходить.

Число 5. Номер-«сюрприз» – привертає зміни і пригоди. Якщо ви за природою авантюрист і не дала згоду на обов’язковість, вважайте, що вам пощастило.

Число 6. Прекрасний варіант для бізнесменів та сімейних людей: у перших він зміцнить позиції компанії, а другим подарує взаєморозуміння. Не рекомендується, якщо ви ще шукаєте свою половинку.

Число 7. Даний номер допоможе знайти внутрішню рівновагу і спокій. Підходить людям, схильним до філософії і самосозерцанию.

Число 8. Допомагає налагоджувати ділові контакти і притягує фінанси. Однак заважатиме людині, для якої важлива духовна сторона життя.

Число 9. Номер ідеальний для людей самовідданих, готових працювати за ідею. Але якщо у вас погане здоров’я або проблеми з грошима, його краще замінити.

Читайте також:  Магічне число вашого народження
Отзывы и комментарии к статье Нумерологія телефону: який номер принесе вам удачу
Top