Четвер, 11 Серпня 2022
2734 Місячні обряди і прикмети
672
0
Раздел: Місячні ритуали

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Місячні обряди і прикмети

Місячні обряди і прикмети

Люди вірили і продовжують вірити, що якщо на зростаючому Місяці винести або вивести на вулицю дитину, то він стане краще рости.

Молодик вважалося поганим часом для зачаття дитини. Така дитина народиться слабким, хворим, буде схильний до пристріту і інших неприємностей.

У дні безмісячну не можна було забирати дитину від грудей.

Господиня, готуючи опару для пирогів і млинців, виставляє її на вікно зі словами: «Місяць, ти Місяць, золоті твої ріжки! Виглянь в віконце, подуй на опару! »

Побачити Місяць справа – на щастя.

Коли справа від себе побачите молодий місяць, покажіть йому гріш.

Побачити місячну доріжку на море на радість, а проплисти по ній на щастя.

Ритуал на підвищення привабливості в повний місяць

Налийте в склянку кип’яченої води, киньте в нього лівою рукою дрібку солі. Стакан поставте так, щоб на нього падало місячне світло. Читайте змову до тих пір, поки не розчиниться сіль:
«Місячна вода, що дівоча сльоза, нехай я буду молода, білолицю, безжурного, нехай мене полюбить той, кого я люблю, за мою красу, за поступливість!»
Нехай стакан варто всю ніч.
Вранці, вмиваючись, натщесерце випийте ковток заговореної води, подумки кажучи:
«Вода – в мене, краса – на мене!» Повторюйте ці дії щоранку, поки не скінчиться вода в склянці.

Ритуал на набуття привабливості

Якщо Місяць росте, все життєві сили і соки природи спрямовуються вгору, в трави і дерева. Під час зростаючого Місяця оживає і наливається силою природа. І ви можете отримати частинку цієї енергії. Для цього старовинні рецепти радять одягнутися в плаття або спідницю (штани, джинси, шорти неприпустимі) і відправитися в березовий гай Там виберіть берізку, на яку впав погляд. Покладіть на дерево руки і попросіть дати вам сили, краси, молодості. Через деякий час ви відчуєте, що берізка або притягує, або відштовхує вас. Якщо притягує – вона готова вам допомогти, якщо ж ні – шукайте іншого деревце і повторюйте своє прохання. Обійміть берізку, зчепивши руки в замок. Через деякий час, ви відчуєте, що дерево притягує вас, ніби передає те, про що ви просили. Цілителі радять проводити такі ритуали раз на місяць.

Читайте також:  Місячні ритуали для залучення багатства

Ритуали на спадаючий Місяць

Коли Місяць убуває, силу і енергію молодості вам подарує земля. Для проведення обряду також слід відправитися подалі від міського шуму. Ляжте на землю; і катайтеся по ній. Потім завмріть, притисніть животом і головою до землі. Полежіть в такому положенні хвилин 5, катайтеся ще пару хвилин і піднімайтеся. Під час процедури потрібно думати про молодість і здоров’я. Єдине «але»: контактувати з землею можна тільки в теплу пору року.

Ритуали на повний місяць

Ефективним методом продовження молодості, краси і здоров’я називають купання в повний місяць. Він відомий з незапам’ятних часів. Дівчата плавали по місячній доріжці, просячи Місяць про те, щоб вона дарувала їм вічну молодість. Правда, працює цей спосіб тільки тоді, коли місяць відбивається у воді. Якщо її закрила хмарка, швидше за на берег, інакше ритуал може привести до зворотного ефекту!

Ритуал для краси волосся

Щоб волосся добре росли і не випадали, читати на молодий місяць, сидячи біля віконця і розчісуючи волосся, обов’язково в понеділок: «Поле до зернятка, світло до сонечка, тім’я до гребінцю, а волосся до волоска. Амінь ».

Ритуали для жіночого здоров’я

Жінки, стаючи обличчям до молодого місяця, звертаються до нього зі словами, які колись вимовляли їх прапрабабки: «Місяць, Місяць молодий – у тебе ріг золотий! Тобі на збільшення, а мені на добре здоров’я! ».

Отзывы и комментарии к статье Місячні обряди і прикмети
Top