2667 Як підібрати партнера по даті народження

Як підібрати партнера по даті народження


Як підібрати партнера по даті народження

Визначити, чи підходить вам людина, до якого ви відчуваєте симпатію, не так вже й складно. Досить дізнатися, коли він з’явився на світло, і зробити нумерологический розрахунок.

Для розрахунків знадобляться вихідні дані – ваша дата народження і дата народження передбачуваного партнера. Найпростіше показати порядок розрахунків на наочному прикладі. Припустимо, ви народилися 25 лютого 1983 (25.02.1983), а ваш улюблений – 18 червень 1980 (18.06.1980).

Складаємо послідовно числа, які складають дату вашого народження: 2 + 5 + 0 + 2 + 1 + 9 + 8 + 3 = 30. Згідно з правилами нумерології звертаємо двозначне число до однозначного: 3 + 0 = 3 це ваше число народження.
Аналогічним чином складаємо числа, які складають дату народження вашого партнера: 1 + 8 + 0 + 6 + 1 + 9 + 8 + 0 = 33. Так само звертаємо двозначне число до однозначного: 3 + 3 = 6 це число ^ народження вашого кандидата в чоловіки.
Залишається скласти між собою отримані числа народження (звернувши до однозначного, якщо у вас вийшло двозначне число) – і оцінити результат. У нашому прикладі: 3 + 6 = 9 – число вашої сумісності. А тепер читаємо його розшифровку.

Значення отриманих чисел

1 Союз досить сприятливий, проте розслаблятися не варто. Ваші відносини будуть будуватися на загальних інтересах і поглядах на життя. У важкі моменти ви підтримаєте один одного. Але знайдеться місце і конфліктів (явище неминуче в будь-яких парах, навіть найбільш гармонійних, а у вас – одиниця, «лідерське» число!). Втім, знову зійдуться так само легко, як і посваритеся. А ще вам доведеться навчитися бути щирими, чи не лукавити. Фальш і лицемірство можуть в один момент зруйнувати місток між вашими серцями. Чи не намагайтеся виглядати краще, ніж ви є насправді, завжди залишайтеся собою.
2 Непогані шанси побудувати міцну, щасливу сім’ю. Тільки станеться це не в один момент: будьте готові до притирання, яка може супроводжуватися і взаємними претензіями через дрібниці, “і великими скандалами. Багато пар з таким числом сумісності сходять з дистанції на ранньому етапі, розлучаються. І даремно. Адже попереду – прекрасне спільне майбутнє, просто потрібно трохи потерпіти, налаштуватися на загальну, хвилю, яка понесе вас по океану життя. і хоча романтики в вашому союзі буде не так вже й багато, він виявиться стійким і благополучним.
3 Число не надто сприятливий: незважаючи на прекрасну сексуальну сумісність, між вами може виникнути холодність і відчуженість навіть через дрібницю. Якщо ж хтось із вас (або відразу обидва, що не рідкість в союзах з таким числом сумісності) дозволятиме собі дивитися на сторону, відносини швидко зайдуть в безвихідь. Але все не так безнадійно, як може здатися. Вчіться говорити один дугу теплі слова, проявляти увагу і турботу. Не зациклюйтеся на недоліках партнера – намагайтеся бачити в першу чергу хороше. Між вами завжди буде зберігатися невидима ниточка, енергетично зв’язує вас. Вона притягне вас в хвилини охолодження, і навіть якщо ви, врешті-решт, повтікаєте з великою часткою ймовірності потім зійдетеся знову.
4 З таким числом сумісності вас чекає стійкий спокійний шлюб. Ви будете розуміти один одного з півслова, відчувати настрій партнера. Однак абсолютно “щасливим такий союз назвати не можна. Ваші відносини будуть носити скоріше дружній характер, ніж подружній. У сексуальному плані ви один одного навряд чи влаштуєте, і рано чи пізно вам захочеться залишитися просто хорошими друзями. Дане число сумісності сприятливо, мабуть, лише для пар, яким інтимна сторона життя не так вже й важлива, – наприклад, якщо шлюб дуже пізній, або коли обидва партнери мають слабкий сексуальний темперамент.
5 Ви можете створити дуже незвичайний і нестабільний союз. З одного боку, у вас різні характери і погляди на навколишній світ. Але з іншого – ви цілком можете доповнювати один одного, створюючи єдине гармонійне ціле. Ваш випадок – з категорії «протилежності сходяться». І що цікаво: чим сильніше різниця між вами, тим сильніше взаємне притягання. Однак є одна важлива умова, без якого відношення не складуться: ви повинні дозволяти один одному мати свою думку і виявляти взаємну повагу, навіть якщо категорично не згодні з точкою зору партнера. Буде нелегко, але тільки так ви зможете домовитися з більш серйозних питань.
6 У шлюбі вас чекають теплі, міцні, «домашні» відносини. У таких парах партнери створюють своє власне, закрите від сторонніх простір, де відчувають себе захищено, спокійно і комфортно. Вам буде добре разом і в ліжку, і в побуті; вам завжди знайдеться про що поговорити один з одним, і при цьому зовсім не захочеться сперечатися або з’ясовувати, хто головніший. Часом ви будете настільки зациклені один на одному, що решта світу немов перестане для вас існувати. А тому та ^ ой союз підходить, скоріше, для людей, яким не потрібна активного спілкування з родичами і знайомими.
7 Є всі шанси на успіх. Енергетична сумісність спочатку дуже висока, ваші душі співзвучні. Але постійно буде зберігатися ризик того, що ваші відносини зазнають краху, і причина цього – недостатня відкритість і довірливість. Якщо зважитеся узаконити свій союз, навчитеся не таїти образ одне на одного, а кожен конфлікт промовляти вголос. Бережіть свою любов. І не думайте, що за благополуччя вашого шлюбу у відповіді тільки партнер, а ви ні до чого: цей вантаж лежить на вас обох, а значить, вам разом нести відповідальність.
8 Досить складні, але перспективні для обох партнерів відносини. Ви обидва – яскраві індивідуальності, тому у вашому союзі може початися боротьба за першість. Кожен стане тягнути ковдру на себе. Зберегти шлюб вдасться в тому випадку, якщо ви займетеся спільною справою і будете спрямовувати свою енергію в одному напрямку. Тоді вас чекає не тільки успіх у справі, а й подпітанная цим успіхом пристрасність у відносинах. Коротко цей союз можна охарактеризувати так: «Разом ми – сила!»
9 У вашому випадку краще не поспішати. Якщо кинетеся у вир з головою, ваш союз може стати атракціоном не для людей зі слабкими нервами. Закохалися «по самі вуха»? Можете почати з цією людиною зустрічатися. Придивіться до нього, відчуйте, чим він дихає. Навчіться підлаштовуватися під його настрій, запити та капризи, подивіться, який він у побуті: сімейне життя – це не тільки ліжко. Якщо ж ви до цього не готові, задумайтеся: а чи варто взагалі починати такі відносини, які можуть обернутися нервовим стресом і розчаруванням?

Якщо ви вже одружені

Не варто переживати, якщо ви вже в шлюбі, а число сумісності виявилося не надто сприятливим для вас і вашого партнера. Зате тепер ви знаєте слабкі місця і підводні камені в ваших стосунках, і якщо по-справжньому любите, то зможете їх подолати. Нумерологія не розлучає людей, а допомагає краще зрозуміти один одного.

По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top