877 Гороскоп на червень 2017 року Риби

Гороскоп на червень 2017 року Терези


Гороскоп на червень 2017 року Терези

Сприятливі дні для Терезів в червні 2017 року: 3, 6, 15, 20, 24, 28 червня.
Складні дні для Терезів в червні 2017 року: 5, 11, 22 червня.

Гороскоп на червень 2017 Терези жінка

Любов гороскоп

1 червня – 10 червня. Відносини з коханою стануть активніше, ви відчуєте, що вам вдалося зачепити його. Все це станеться завдяки переходу Венери. Трохи суперництва, небезпечні конкуренти поруч, і ваш холоднуватий коханий зійде до дзвінків і запрошень.

11 червня – 20 червня. У цей період ваші ролі поміняються. Якщо на початку роману ви самі посилено виявляли ініціативу і прагнули підкорити його серце, то тепер він покаже свій справжній темперамент. Відносини можуть розвиватися досить швидко, мають бути і романтичні поїздки, і пристрасні побачення, але це станеться тоді, коли він по-справжньому закохається в вас.

21 червня – 30 червня. Сонячні батареї матеріальними категоріями, прикидаючи, що можна отримати від цих відносин. В цілому партнер вас влаштовує, але щось весь час не складається. Вам доведеться брати ініціативу на себе – пропонувати зустрічі, побачення, спілкування. При цьому вам буде здаватися, що улюблений занадто холодний і намагається вас використовувати.

Романтичне побачення. Романтика у вашому розумінні – це відносини часів вашої безтурботної юності: поцілунки в останньому ряду кінотеатру, в під’їзді і парку. Втім, тепер кінотеатр може бути домашнім, а парк – сквериком у приватного будинку вашого коханого.

сімейний гороскоп

Багато в чому ви станете задавати вектор розвитку і формування цілей у своїй родині. Освіта дітей, великі поїздки або покупки – всі ці питання будуть у вашій компетенції. Більш того, навіть старші родичі почнуть радитися з вами з глобальних питань, так як ваша репутація розважливого і знаючу людину суттєво зміцниться. Однак зі всякими інтригами до вас краще не підходити. Ви чітко дасте зрозуміти, що не будете брати участь в різних родинних коаліціях і сімейних конфліктах.

Секрет щастя. Всім благ на світі ви віддасте перевагу чисту совість і ніколи не станете брати участь в сумнівних акціях. Головне, щоб на душі було спокійно – ось секрет вашого щастя.

Гороскоп відпочинку

Поїздка в далеку країну в товаристві друзів – це найкращий відпочинок. Важливо, щоб компанія підібралася вам до пари – з близькими інтересами. А то, якщо один захоче пробігтися по магазинах, інший – на пляж, а третього екскурсії подавай, ви неабияк намучиться, налагоджуючи конфлікти в компанії і намагаючись при цьому відпочивати.

Місце сили. Вам підійде будь-яка європейська країна з багатою історією і культурою. Уникайте відверто курортних місць, вам більше сподобаються великі міста з джентльменським набором екскурсій на будь-який смак.

Гороскоп роботи і грошей

Терези зможуть підняти свій статус на роботі. Нехай за цим не відразу піде підвищення, зате ви відчуєте, що вас все поважають, ставлення до вас змінилося і вас стали сприймати всерйоз.

Купівля месяца.Стоіт придбати лише одну річ, але по-справжньому розкішну. Це може бути прикраса, антикварні меблі, рідкісна книга.

Гороскоп здоров’я

Для вас це період відмінного самопочуття і небувалого душевного підйому! Сприятливі аспекти між планетами подарують вам багато життєвих сил, міцне здоров’я і розважливе ставлення до своїх нервовим і фізичним можливостям.

Гороскоп на червень 2017 для Терезів чоловіків

Кохання

Партнер-Терези допоможе вам стати краще і жіночні. У кожному чоловікові, народжене під цим знаком, криється талановитий стиліст. Улюблений може дати вам ряд цінних порад зі зміни іміджу. А ще більше він оцінить і полюбить вас, якщо ви приймете його допомогу в цьому питанні. Як бонус до консультацій ви отримаєте повністю оновлений гардероб!

тонус

Терези – відомі шанувальники краси і часто оцінюють оточуючих по зовнішності. Але, справедливості заради, в цей період вони почнуть з себе. Ваш ледачий чоловік-Терези зачастить в спортклуб, придбає пару вишуканих речей і сходить до перукаря. Відчуття власної неповторності додасть йому сил і енергії.

фінанси

Ваш улюблений буде багато і красиво витрачати гроші – на вас, на себе, на веселі вечірки з друзями. Не переживайте за його гаманець – він не розориться, просто зараз у нього період витрат, а не заробітку.

захоплення

Хобі з області мистецтва перетворить ваше спільне життя в справжній театр. Ваш обранець-Терези не пропустить жодної гучної прем’єри і неодмінно запросить вас. У цей період ви відвідаєте більше виставок, музеїв і театрів, ніж за весь попередній рік.

Гороскоп на червень 2017 роки Терези дитина

0-6 років. Малюки-Терези проявлять явний інтерес до мистецтва. Не пропустіть момент. Можливо, варто почати вчити дитину малюванню або вокалу. Це може стати початком серйозного захоплення або навіть професії в майбутньому.

7-12 років. Молодші школярі-Терези отримають величезне задоволення від поїздки в табір або відвідування якихось творчих літніх занять. У таборі у дитини з’явиться багато друзів, він познайомиться з дуже цікавими педагогами, які в майбутньому можуть вплинути на формування його особистості.

13-17 років. Підлітки-Терези можуть пережити сильне захоплення, навіть любов. Мають бути і сльози в подушку, і примирення, і гарячі сварки з предметом пристрасті. Не лякайтеся, в цей період ваш син буде схильний акторствувати, кілька перебільшувати свої почуття.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top