П’ятниця, 7 Серпня 2020
2643 Нумерологія уві сні: що означають цифри в сновидіннях
412
0
Раздел: Нумерологія

Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Нумерологія уві сні: що означають цифри в сновидіннях

Нумерологія уві сні: що означають цифри в сновидіннях

Сни мають особливий, сакральний зміст. Під час сну свідомість людини йде в стан спокою і відпочинку, і на зміну йому виходить підсвідомість. Підсвідомість пов’язано з божественними енергіями, силами космосу, в ньому таяться знання про минуле, сьогодення і навіть майбутнє. Сон – спосіб спілкування підсвідомості з людиною, можливість передати важливу інформацію, здатну вберегти від біди або допомогти розібратися в заплутаній ситуації.

Нерідко підсвідомість передає інформацію в візуальному посланні: через зображення предметів, природних явищ, людей і навіть цифр. Знання про значення цифр зі снах допоможе правильно трактувати побачений сон.

Нуль уві сні. До чого сниться нуль

Нуль виступає доленосним символом. Він віщує наступ різких змін в житті. Значення має і те, де саме була зображена цифра:

 • Нуль, зображений на голому тілі людини – лікування від хвороби, яка мучить довгий час. Хвороба не обов’язково відноситься до того, кому сниться сон, це може бути захворювання, що терзають близьких родичів, коханих.
 • Нуль, зображений на одязі – різка зміна соціального статусу в кращу сторону. Нуль лише віщує, але не вказує, що саме змінить соціальний стан у суспільстві: вдалий шлюб, просування по кар’єрних сходах або раптово отриманий спадок.
 • Нуль, зображений на будівлі біля якого стоїть людина – поліпшення зв’язків з цією людиною, примирення після сварки, знаходження взаєморозуміння з ним.
 • Нуль, який людина сама пише уві сні – доля сплячого знаходиться в його руках, і незабаром випаде шанс змінити її на краще.

В цілому цифра нуль уві сні – сприятливий знак.

Одиниця уві сні. Побачити уві сні цифру 1

Одиниця уві сні виступає знаком труднощів, подолати які вийде лише з боєм. Цифра віщує про те, що незабаром необхідно проявити такі якості як: владність, сила волі, наполегливість, рішучість, здатність протистояти спокусам. Нерідко такий сон супроводжується зображенням бойових дій, військової техніки. Але одиниця зовсім не провісник масового лиха та воєнного стану, яке може настати в країні, вона вказує на особистісну боротьбу людини.

Читайте також:  Дізнайтеся своє грошове число і станьте багатим

В такому сні важливо звернути увагу на те, яким кольором зображено одиниця:

 1. Червоний – боротьба зі спокусою в сексуальній сфері. Для тих, у кого є другі половинки, червона одиниця символізує спокуса зради, може передвіщати про появу в житті нав’язливого шанувальника або шанувальниці. Для одиноких людей це символ зв’язку з небезпечною людиною, а також ризик зараження венеричним захворюванням.
 2. Рожевий – колір уособлює любовну сферу життя, вказує на те, що слід проявити рішучість і наполегливість в сердечних справах, не боятися взяти на себе ініціативу.
 3. Зелений – чекає боротьба зі спокусою витратити велику суму грошей. Можливо, з’явиться спокуса отримати «легкі» гроші, від якого потрібно відмовитися.
 4. Фіолетовий – віщує про те, що належить відстоювати сімейні інтереси, проявляти силу духу і терпіння на благо сім’ї.

Якщо одиниця зустрічається уві сні, в якому більше нічого крім неї немає, наприклад, чорна порожнеча, в якій видніється цифра, це говорить про те, що чекає боротьба з самим собою, своїми шкідливими звичками і поганими якостями. Одиниця не передвіщає результат боротьби, а лише попереджає про її настання.

Що означає цифра 2 уві сні

Цифра два завжди вказує на іншу людину, або на щось з ним пов’язане. Її не можна інтерпретувати окремо, адже у снах вона з’являється разом з іншими символами, важливо згадати ці символи.

 • Двійка і символ «Інь і Ян» – вказує на зміну положень. Той, кому сниться сон, займе місце людини протилежної йому статі. Це може бути зміщення начальника на роботі, прийняття на себе чужих зобов’язань.
 • Двійка і символ релігійної віри (розп’яття і т.п.) – вказує на знайомство з глибоко релігійною людиною, який допоможе краще зрозуміти себе, заспокоїть душу.
 • Двійка разом з символом любові (пентакль Венери або серце) – вказує на успіх на любовному терені. Це може вказувати на весілля, для тих, хто про неї давно мріє, або про союз з гідним партнером, для самотніх.
 • Двійка з перевернутим хрестом – вказує на конфліктну ситуацію зі злісним людиною. Такий сон застерігає від вступу в сварки з людьми, так як в результаті такого конфлікту сплячий може сильно постраждати.
Читайте також:  Як знайти загублену річ

Негативне забарвлення має сон з двома двійками, він вказує на лукавість близької людини.

Цифра 3 наснилася – що це значить

Трійка уві сні завжди послання від вищих сил. Такий сон потрібно розглядати з точки зору свого ставлення до нього.

Якщо сон неприємний, похмурий, несе мертву, холодну і неживу енергетику, це говорить про те, що вищі сили незадоволеним поведінкою сплячої людини. Не варто лякатися такого сну, адже він не віщує страждання або муки, а лише вказує на те, що поведінка людини може привести його до неприємностей.

Похмурий сон з трійкою вказує на те, що необхідно:

 • Бути більш чесним з оточуючими;
 • Перестати зраджувати своїм принципам;
 • Почати піклуватися не тільки про своє благополуччя, але і про благополуччя близьких людей.

Якщо ж сон має приємний атмосферу, світлий і барвистий, це говорить про те, що вищі сили задоволені тим, як людина проживає своє життя. Світлий сон з трійкою схвалює будь-який вибір зроблений напередодні сну.

Четвірка в сновидінні

Цифра чотири несе в собі знання про здоров’я. Сон з цифрою чотири з’являється у тих, хто не стежить за своїм здоров’ям, веде неправильний спосіб життя.

Цей сон виступає як останнє попередження, дає трохи часу виправити свій спосіб життя. Для завзятих курців це знак кинути палити, для осіб провідних неактивний спосіб життя знак почати більше рухатися, займатися фізичними вправами.

Наснилася цифра 5 – до чого

П’ятірка уві сні має позитивний сенс, вона віщує про швидке поліпшення поточного стану справ. З’являється у снах у тих, хто сумнівається і переживає про результат справи.

Значення має те, в якому приміщенні з’явилася цифра:

 • П’ятірка в суді – справедливість буде відновлена;
 • П’ятірка у власному будинку – конфлікти в сім’ї вляжуться:
 • П’ятірка на робочому місці – швидке підвищення на посаді;
 • П’ятірка в багато прикрашеному будинку – кредит буде схвалений;
 • П’ятірка в місці громадського харчування – хвороба відступить.

П’ятірка одна з небагатьох цифр, яка може з’явитися уві сні не візуально, а словесно. Тобто, хтось може замовити п’ять кухлів кави в кафе, або людини можуть засудити на п’ять років тюремного ув’язнення.

Що означає цифра 6 уві сні

Цифра шість тісно пов’язана з енергією стихії Землі. Вона вказує на прості життєві питання: заробіток, кредити, оплата комунальних рахунків, будівництво будинку.

Приходить в сон тих, хто надто стурбований побутом, грошовим питанням. Її поява говорить про те, що сплячий не приділяє час духовному розвитку, ображає близьких людей, не проявляє любов і милосердя до оточуючих.

Читайте також:  Число проблеми: як порахувати і визначити

Якщо в цей момент сплячий думає про спосіб знайти гроші на покупку, сон застерігає не брати гроші в борг або кредит.

Цифра 7 уві сні

Сімка, незважаючи на те, що багато хто сприймає її як символ удачі, уві сні має зворотне значення. Той, хто побачив її, повинен остерігатися ілюзій, що виникають в думках. Якщо цифра написана кров’ю, це символізує втрати через власну дурість та неуважності.

Побачивши такий сон необхідно одуматися, прокинутися від сну, поглянути на навколишню дійсність здраво, а не через призму рожевих окулярів. Той, хто побачив сімку уві сні, в якому також присутня дорога або транспортний засіб може потрапити в аварію через необережність і мрійливості.

Цифра 8 уві сні

Побачивши уві сні цифру вісім, інтерпретувати її можна лише в тому випадку, якщо уві сні також були присутні тварина.

 • Вісімка і собака – варто триматися своїх друзів і охоче допомагати їм, і тоді в найближчі півроку вони принесуть успіх і процвітання в життя;
 • Вісімка і змія – є шанс втратити кошти через корисливою жінки;
 • Вісімка і вовк – відкриття сімейного бізнесу в найближчий рік швидко окупиться;
 • Вісімка і лелека – варто звернути увагу на благодійність пов’язану з дітьми;
 • Вісімка і ведмідь – в найближчі три місяці комусь із близьких буде потрібна фінансова допомога, в якій їм не варто відмовляти.

В інших випадках цифра вказує на якусь важливу дату (забута річниця весілля, чийсь день народження, поминальний день).

Побачити уві сні цифру 9

Дев’ятка уві сні вказує на завершення важливого життєвого періоду. Те, чим людина жила і що становило основу його існування, закінчиться. Це може бути зміна роботи, втрата бізнесу, розлучення або закінчення дружби з людиною. При наявності боргів дев’ятка вказує на їх швидку виплату, звільнення від кайданів.

Цифра дев’ять в якомусь сенсі вказує на смерть: переконань, відносин, пріоритетів. Але ця смерть стане початком нового, кращого життя. Такий сон слід сприймати спокійно.

Отзывы и комментарии к статье Нумерологія уві сні: що означають цифри в сновидіннях
Top