Субота, 6 Червень 2020
2246 Число "6" в нумерології
364
0
Раздел: Нумерологія

Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Число “6” в нумерології

Число “6” в нумерології

В нумерології шістка – символ гармонії і досконалості. Це ідеальне число, яке ділиться і на парне 2, і на непарне 3, тобто уособлює як чоловіче, так і жіноче начала. Ще Піфагор відзначав дивна властивість цієї цифри: сума простих чисел, що становлять шістку (1 + 2 + 3), і твір цих же чисел (1 x 2 х 3) будуть однаковими і дорівнювати тій же шістці.

Головне життєве число, число імені і число душі

Числа, які надають на вас найбільший вплив, приховані в даті вашого народження і вашому повному імені.

Головне життєве число (число долі) вираховується за датою народження – адже її, на відміну від імені або прізвища, не можна змінити. Послідовно складіть її цифри і «поверніть» їх до простого числа. Наприклад, ви народилися 18 травня 1972 (18.05.1972). Складаємо цифри: 1 + 8 + 0 + 5 + 1 + 9 + 7 + 2 = 33; 3 + 3 = 6. Отже, ваше число долі – 6. Воно визначає характер і здібності людини.

Друге життєве число – число імені. При його підрахунку слід враховувати цифрове значення букв російського алфавіту: А, І, С, видання відповідають цифрі 1; Б, Й, Т, И – цифрі 2; В, К, У, Ь – цифрі 3; Г, Л, Ф, Е -ціфре 4; Д, М, X, Ю – цифрі 5; Е, Н, Ц, Я – цифрі 6; Е, О, Ч – цифрі 7; Ж, П, Ш – цифрі 8; 3, Р, Щ – цифрі 9.

Наприклад, вас звуть Іванова Галина Петрівна. Іванова = 1 + 3 + 1 + 6 + 7 + 3 + 1 = 22; 2 + 2 = 4. Галина = 4 + 1 + 4 + 1 + 6 + 1 = 17; 1 + 7 = 8. Петрівна = 8 + 6 + 2 + 9 + 7 + 3 + 6 + 1 = 42; 4 + 2 = 6.

Читайте також:  Як визначити енергетичного вампіра

Складаємо отримані цифри: 4 + 8 + 6 = 18; 1+ 8 = 9.

Отже, число вашого імені – 9. Ця цифра впливає на творчі здібності і професію.

В нумерології також виділяють число душі. Визначся, його зовсім просто – по дню вашого народження без урахування місяця і року. Цифра 6 відповідатиме людям, народженим 6, 15 (1 + 5 = 6) і 24 (2 + 4 = 6) числа будь-якого місяця. Число душі відповідає за вибір життєвого партнера і відносини з іншими людьми.

Планета покровитель – Венера

Якщо хоча б одним з ваших життєвих чисел є шістка – значить, вашим небесним покровителем є Венера. Ваші щасливі кольори – рожевий і червоний, ваш камінь – діамант. Вдалий день тижня – п’ятниця, вдалий місяць – червень.

Люди з життєвим числом 6 зазвичай люблять порядок і комфорт. Вони готові пожертвувати всім, що мають, заради того, що вважатимуть вищим благом на світлі. Вони зазвичай нехитрі і чесні, до їх позитивних якостей відносяться співчуття і любов до оточуючих. У своїй більшості ці люди мають гарний смак і тягою до прекрасного. У них присутня вроджений артистизм. Людина, що живе під знаком шістки, здатний щиро любити і бути вірним своїй сім’ї. Він притягує до себе гроші і вміє правильно ними розпоряджатися. Також це хороший друг, на якого можна покластися.

Такі люди домагаються успіхів у будь-якій сфері діяльності, у них безліч різноманітних талантів, з них виходять прекрасні музиканти, лікарі, художники, вчителі або актори.

Гідності й недоліки

Але недарма Кажуть, що наші недоліки – це продовження наших достоїнств. До негативних якостей людей, що живуть під впливом числа 6, відноситься надмірна цікавість по відношенню до життя оточуючих. Тобто їх прагнення допомогти може перейти в зайву настирливість.

Читайте також:  Число проблеми: як порахувати і визначити

Люди- «шістки» нерідко бувають образливими і мстивими. Їм подобається домінувати, вони не терплять заперечень. Особливо це проявляється у відносинах з дітьми. Люди- «шістки» жадають уваги до себе, вони обожнюють лестощі і не завжди здатні відокремити її від правди.

Сумісність і не сумісність

Але в цілому, повторимося, число 6 є дуже сприятливим. При цьому вкрай важлива сумісність «шістки» з іншими «числами».

 • Сумісність з 1. «Одиниці» – відмінні друзі «шісток», кращі відносини – партнерство по роботі.
 • Сумісність з 2. «Двійки» в союзі з «шістками» отримують більше. Шлюб між такими людьми зазвичай невдалий.
 • Сумісність з 3. Гармонійний союз для бізнесу і дружби. У сімейному плані дуже міцні шлюби між жінкою «шісткою» і мужчіной- «трійкою».
 • А ось шлюби між чоловіком з цифрою 6 і жінкою з цифрою 3 можуть привести до подружніх зрад.
 • Сумісність з 4. Ці цифри не підходять один одному в усіх сферах, такі люди рідко бувають хорошими партнерами – як в роботі, так і в особистому житті.
 • Сумісність з 5. Прекрасні стосунки для дружби. Чоловік-«шістка» і жінка- «п’ятірка» можуть створити міцну сім’ю.
 • Сумісність з 6. Такі люди добре відчувають себе поруч один з одним, це союз для міцного бізнесу і хорошої сім’ї.
 • Сумісність з 7. Відносини не ідеальні, шлюб може бути міцним, якщо число 6 у жінки.
 • Сумісність з 8. Союз вдалий в плані творчої співпраці, шлюб між такими людьми зазвичай недовгий.
 • Сумісність з 9. Ці люди відмінно підходять один одному в сімейному житті, їх шлюб буде ідеальним.

Головне для людини, одним з життєвих чисел якого є 6 – не впадати в крайності. Завжди вибирайте для себе золоту середину і радійте гармонії життя!

Читайте також:  Число вашої сутності
Статью нашли по запросам:
 • число 6
Отзывы и комментарии к статье Число “6” в нумерології
Top