Субота, 21 Травня 2022
2252 Характеристика числа 2 в нумерології
843
0
Раздел: Нумерологія

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Характеристика числа 2 в нумерології

Характеристика числа 2 в нумерології

Число 2 лежить в основі всіх протиставлень: день і ніч, лід і полум’я, небо і земля, сила і слабкість. Тому дана цифра має унікальну здатність до об’єднання протилежностей, дозволяючи людині зрозуміти сутність того, що відбувається і навчитися цінувати життя у всьому її різноманітті.

Як визначити, які числа надають на вас найбільший вплив? В нумерології прийнято вважати, що вони приховані в даті вашого народження і вашому повному імені.

Число долі

Головне життєве число (число долі) вираховується за датою народження – адже її, на відміну від імені або прізвища, не можна змінити. Послідовно складіть її цифри і «поверніть» їх до простого числа. Наприклад, ви народилися 12 травня 1974 роки (12.05.1974). Складаємо цифри:

1 + 2 + 0 + 5 + 1 + 9 + 7 + 4 = 29; 2 + 9 = 11; 1 + 1 = 2.

Отже, ваше Число долі – 2. Воно визначає характер і здібності людини.

Число імені

Друге життєве число – Число імені. При його підрахунку слід враховувати цифрове значення букв російського алфавіту.

А, І, С, видання відповідають цифрі 1;
Б, Й, Т, И – цифрі 2;
В, К, У, Ь – цифрі 3;
Г, Л, Ф, Е – цифрі 4;
Д, М, X, Ю – цифрі 5;
Е, Н, Ц, Я – цифрі 6;
Е, О, Ч – цифрі 7;
Ж, П, Ш – цифрі 8;
3, Р, Щ – цифрі 9.

Наприклад, вас звуть Петрова Марина Сергіївна.

Петрова = 8 + 6 + 2 + 9 + 74-3 +1 = 36; 3 + 6 = 9.

Марина = 5 + 1 + 9 + 1 + 6 + 1 = 23; 2 + 3 = 5.

Сергіївна = 1 + 6 + 9 + 4 + 6 + 6 + 3 + 6 + 1 = 40; 1 + 4 = 5.

Складаємо отримані цифри: 9 + 5 + 5 = 19; 1 + 9 = 10; 1 + 0 = 1.

Отже, Число вашого імені – 1. Ця цифра впливає на творчі здібності і професію.

Число душі

В нумерології – також виділяють ще одне число, яке називають Числом душі. Визначити його зовсім просто – по дню вашого народження без урахування місяця і року. Цифра 2 буде відповідати людям, які народилися 2, 11 (1 + 1 = 2), 20 (2 + 0 = 2) і 29 (2 + 9 = 11; 1 + 1 = 2) числа будь-якого місяця.

Читайте також:  Правильне харчування за датою народження

Число душі відповідає за вибір життєвого партнера і відносини з іншими людьми. Його сила особливо проявляється у віці від 35 до 45 років.

Ну і, звичайно, не можна не враховувати цифри, які вас оточують. Якщо двійка часто повторюється в пам’ятних для вас датах і оточуючих цифрах – вона, безумовно, впливає на вас свій вплив.

Харктеристика числа 2

  1. Символом цифри 2 є Місяць. Саме вона захищає людям, чиїм життєвим числом є двійка. Їх щасливі кольору – всі відтінки зеленого, а також кремовий і білий. Кольори, яких краще уникати, – темні (особливо чорний), пурпурний і темно-червоний.
  2. Камені-талісмани двійки – перли, а також дорогоцінні та напівдорогоцінні з зеленим відтінком (смарагд, турмалін, яшма, нефрит тощо).
  3. Найсприятливіші дні тижня – понеділок, п’ятниця і неділя. А якщо ці дні припадають на вже згадані 2, 11, 20 і 29 числа місяця, то можливість удачі зростає.

У любові і сімейних відносинах такі люди дуже ніжні і чутливі.

Вони не визнають випадкових зв’язків і є ідеальними подружжям, вміючи прощати і виправдовувати свою половинку. Жінки- «двійки» можуть бути надмірно романтичними, а чоловіки, що знаходяться під впливом цієї цифри, – зайве боязкі і соромливі. Але при цьому вони залишаються привабливими особистостями і надійними друзями.

Їх ідеальні партнери – люди з Числом долі 1 або 7, а також ті, хто народився 1, 7, 10 (1 + 0 = 1), 16 (1 + 6 = 7), 19 (1 + 9 = 10; 1 + 0 = 1), 25 (2 + 5 = 7) і 28 (2 + 8 = 10; 1 + 0 = 1) числа будь-якого місяця.

Люди- «двійки» зазвичай повні творчих ідей і задумів, але часто безпорадні в їх реалізації. З них виходять хороші заступники керівників – вони добре сприймають вказівки зверху і самі не прагнуть зайняти місце начальника.

Читайте також:  Магічне число вашого народження

Кращі сфери професійної діяльності – навчальні або фінансові заклади, а також робота, пов’язана з переговорами або керівництво великим колективом. Індивідуальна діяльність часто не приносить успіху через відсутність «пробивних» здібностей.

Число 2 є символом рівноваги, і люди- «двійки» зазвичай зберігають розсудливість в будь-якій ситуації. Навколишні цінують їх за дружелюбність і оптимізм.

Представники цього числа мають численні талантами, серед них багато музикантів, поетів, художників, акторів.

Такі люди легко йдуть на контакт і заводять нові знайомства. Їх вроджена делікатність поєднується з обачністю і мудрістю, у них добре розвинена інтуїція, тому вони рідко вплутуються в авантюри. До них можна і потрібно звертатися за порадою.

У той же час люди- «двійки» мають ряд недоліків.

Їм заважають зайва боязкість і нерішучість. Їх педантичність і боязнь зробити помилку не завжди позитивно сприймаються оточуючими.

Ці люди схильні до заниженої самооцінки, яка може перейти в депресію. Вони дуже чутливі до чужих слів і довго пам’ятають образи. Їм важко розлучитися з тим, до чого вони звикли, в тому числі поміняти умови життя або роботи.

Але при цьому у таких людей відсутня негативна і руйнівна енергія, тому ті, хто знаходиться поруч з ними, можуть на них покластися – вони виправдають чуже довіру і завжди прийдуть на допомогу.

Отзывы и комментарии к статье Характеристика числа 2 в нумерології
Top