Вівторок, 22 Червня 2021
2060 Чоловіче ім'я: Вадим
347
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Віктор

Чоловіче ім’я: Віктор

Віктор Походить від латинського слова “віктор”, переводиться як – “переможець”.

Віктор буде прекрасно почувати себе в тій сфері діяльності, де немає місця мріям і довгим роздумам. З них виходять хороші електрики, серед них багато футболістів, підходить їм і професія футбольного тренера. Якщо ж у них є талант художника, то краще за все він реалізується в графіку. Захоплюються грою в теніс, обожнюють водити автомобіль.

У цих чоловіків багато такого, що може зробити шлюб з ними міцним і щасливим. Вони грунтовні, неквапливі, охоче займаються копіткою працею, володіють великим терпінням. Якщо Віктор педагог або лікар, це зовсім не означає, що в квартирі будуть текти крани, він піклується про матеріальний достаток сім’ї; Не скупіться. До командного тону дружини ставиться поблажливо, не роблячи з цього проблеми. Виняток становлять “зимові” Віктори: у них упертий, жорсткий характер.

Через почуття боргу, що розуміється їм дуже строго, може довгий час жити з нелюбом людиною. Якщо ж розлучається і одружується повторно, то майже все життя мучиться докорами сумління. Дітей виховує в строгості: може скласти їм “розпорядок дня”, розписати його по годинах і вимагати неухильного виконання. Його педантизм часто дратує домашніх, і діти, виростаючи, прагнуть жити подалі від батька. Біду в сім’ю може принести алкоголь – Віктор любить випити.

Віктор

Це ім’я прийшло до нас з античного Риму і перекладається як “переможець”. Святим заступником імені є Віктор Коринфський, мученик за віру Христову. Він народився в V столітті нашої ери в місті Віта. Ця людина була духовною особою в Карфагені. Приблизно в 488 році він змальовував для нащадків історію переслідувань Африканської церкви вандалами-аріанами при Гензеріха і Гунеріхе. Він здобув моральну перемогу над гонителями християнства. Людина, що носить це ім’я, завжди перемагає в своїх починаннях, в суперечку з ним краще не вступати. Все, за що він береться, обов’язково доведе до кінця. Віктор – борець за правду, за справедливість.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Таїс

Щасливий шлюб чекає Віктора з Анжелою, Агніей, Азой, Алевтиной, Аліною, Бертою, Борислава, Валентиною, Венерою, Ветой, Галиною, Геллой, Зоєю, Інною, Клавдією, Кларою, Ларисою, Лілією, Любов’ю, Майєю, Марією, Ніною, Оксаною , Риммою, Роксаною, Еллою. На щастя ж з Веронікою, Євгенією, Данутою, Катериною, Ладою, Зінаїдою, Яною, Тетяною навряд чи варто сподіватися.

Це ім’я для людей, що народилися на кордоні між Дівою і Терезами, а також Тельця. Чи не підійде воно Овнові, Льву і Стрільцеві.

Дати іменин: 3.02, 13.02, 23.03, 2.04, 12.04, 8.05, 21.05, 21.07, 25.07, 28.07, 29.09, 17.10, 8.11, 24.11

Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Віктор
Top