1635 Жіноче ім'я: Раїса

Жіноче ім’я: Раїса


Жіноче ім’я: Раїса

Раїса Перекладається з давньогрецької як – “покірна”, “поступлива”, “легка”.

У сімейному житті Раїса не любить хитрувати, краще змовчить, ніж буде викручуватися. Фальш вона відчуває за версту. У неї добрі очі і проникливий погляд. Досить їй подивитися на чоловіка, щоб зрозуміти, що сталося щось недобре. Але вона не стане закочувати істерик і потопати в сльозах. Надовго замовкне, як автомат, приготує поїсти, покличе обідати, але сама за стіл не сяде. Коли ж в родині добре, Раїса та сама як сонечко. І прибере чисто, і приготує непогано, хоча в останньому, по правді кажучи, вона невеличкий майстер. Зате забезпечити сім’ю потрібними речами краще Раїси не зможе ніхто, в цьому вона справжній талант. Зі свекрухою Раїса зазвичай ладнає, покірно несе на собі клопіт по догляду за немічними людьми похилого віку. Діти у Раїси виростають наполегливими, з дещо неврівноваженими характерами. Найчастіше у неї народжуються сини.

У компанії поводиться весело, розкуто, любить співати пісні. Якщо вип’є зайвого, втрачає контроль, стає буйною і некерованою.

Ім’я Раїса імовірно походить від грецького слова “легка”. Свята покровителька всіх носять це ім’я – мучениця Раїса (Іраїда). Ця свята мучениця була родом з Олександрії в Єгипті. Відрізнялася праведної, богоугодним життям, щирою вірою в Бога, яку ніщо не в змозі похитнути. Свята мучениця Іраїда була страчена при Максиміліані, на початку IV століття, за відмову принести жертви поганським богам і відректися від християнського віровчення. Після довгих катувань мученицю кинули на розтерзання диким звірам. Але навіть голодні леви відступили від неї, коли вона стала молитися, звертаючись за допомогою до Бога. Після цього мучениця була обезголовлена.

Сімейне щастя знайде з Глібом, Михайлом, Сергієм, Володимиром, Юрієм, Федором, Євгеном. Найменше це можна очікувати від шлюбу з Ігорем, Степаном, Феліксом або Яковом.

Це ім’я для Скорпіонів і Овнів. Не підходить воно Водоліям, Терезам і Тельцям.

Дати іменин: 18.09

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top