1808 Чоловіче ім'я: Аваз

Чоловіче ім’я: Арій


Чоловіче ім’я: Арій

Арій Перекладається з давньогрецької як – “войовничий”.

Дуже товариський, гостинний. Легко сходиться з людьми, любить заводити нові знайомства. Хороший друг, обов’язковий, надійний, намагається бути і пунктуальним, але це йому важко. Арій уразливий, отходчів і незлопам’ятний. Зовсім не здатний мстити. Не любить обтяжувати близьких своїми проблемами, намагається з усім справлятися сам.

Читайте также: Рецепт Рыбные котлеты фото

Дуже працездатний, рідко втомлюється. Серйозно ставиться до своїх обов’язків, навіть якщо робота його не дуже влаштовує. А улюбленій роботі віддається повністю. Арій не дуже посидющий, тому йому більше підходить робота організатора, пов’язана зі спілкуванням, постійними поїздками.

Арія не можна назвати господарським чоловіком, але він зробить все, щоб матеріальний добробут сім’ї було на хорошому рівні. Вміє багато робити в будинку своїми руками, але не завжди охоче береться за справу. Рано починає проявляти інтерес до жінок, користується у них очевидним успіхом, що викликає заздрість друзів. Арій може закохатися з першого погляду, але на серйозні відносини йде не відразу, обережний у виборі дружини. Одружується зазвичай один раз, в сімейному житті щасливий.

Арій – хороший сім’янин, щиро любить дітей і піклується про них, навіть коли вони стануть зрілими. Бере активну участь в їх особистому житті, що викликає у дітей роздратування. По відношенню до дружини щедрий, чи не дріб’язковий, поступливий. Не терпить сварок, краще промовчить. Прагне зберегти мир в сім’ї. Це вірний, надійний чоловік, хоча він і небайдужий до жіночої статі.

Любить тварин, намагається, щоб в його будинку обов’язково виховувалася собака, вважає за краще породистих. Сам доглядає за нею, вигулює вечорами. Може навіть розводити собак певної породи, і не стільки, з метою бізнесу, скільки для престижу. Відвідує виставки собак, отримує задоволення, коли його вихованець займає призове місце.

По теме: ( из рубрики Чоловічі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top