125 | 0
Раздел: Нумерологія
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

«Чортова дюжина» — таємниця числа «13»

«Чортова дюжина» — таємниця числа «13»

Одна назва «чортова дюжина» малює в уяві нечисту силу, що наводить страх на багатьох людей, не завжди визнають містику як таку.

У християнстві воно символізує зраду, де на Таємній вечері були присутні 13 чоловік, один з яких — Юда, що видав до цього часу Христа.

Чому число 13 нещасливе

У далекі часи, коли матріархат не здав свої права, між знаками Тельця і ​​Близнюків знаходився знак зодіаку Арахна, або ж Павук, народжені під цим знаком були наділені здатністю парапсихолога. Рік складався з 12 місяців, але через певну кількість років через це знака додавався 13-й місяць, що збирає в собі всі людські нещастя. Завдяки жерцям тих століть цей місяць викорінили назавжди.

Важлива роль числа 13 відводилася при виклику темних сил. Шабаш тринадцяти відьом відбувається в 13-й місяць, так як у них все місяці складаються з 28 днів. Стародавні вірування приписували нашій галактиці наявність 13 зоряних брам, які відкривають шлях в інші виміри, і тільки там Світло і Тьма зливалися воєдино.

Число 12 є досконалим, а зайва одиниця є дисгармонією, вибухом, стрімким переходом до чогось нового і незвіданого. І тому число 13 несе в собі смерть або перехід до нової фази життя, де людина перетворюється і воскрешає в новому обличчі.

У Стародавньому Єгипті тільки після дванадцяти присвят долучалися до таємниць знань жіночого аспекту свідомості, а тринадцятим посвячення дозволяло вивчати чоловічу свідомість — «праве око Гора». Записів не збереглося, тому що ці знання передавалися тільки в усній формі, а символи висікалися на стінах 13-го храму під Фемідою. У західних країнах уникають числа 13 в страху за свій бізнес. Будинки і номера квартир цим номером не позначають, а просто пропускають.

  Як знайти загублену річ

Прикмети пов’язані з числом 13

Підкинуті до дверей 13 монет позначають «слізну» порчу. Позбутися від цієї важкої напасті можна, якщо віднести монети на кладовищі і залишити на тринадцятій могилі. Перехреститися, вийшовши за ворота кладовища.
У святий свято не саджають за стіл 13 людей, інакше смерть наздожене молодшого з них. Обов’язково запросіть ще одну людину.
Народжені 13 числа, що живуть в будинках і квартирах з цим числом часто хворіють, зазнають збитків, втрачають близьких, нещастя переслідують їх постійно.
Люди, пов’язані з числом 13 можуть позбутися його впливу, якщо в церкві у служителя попросять назвати вголос імена 12 апостолів, не називаючи причину прохання. Це буде дієвим оберегом від «чортової дюжини».

«Чортова дюжина» — таємниця числа «13»

Вы читаете статью «Чортова дюжина» — таємниця числа «13». Все материалы на сайте Сова, а также и статья «Чортова дюжина» — таємниця числа «13» - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье «Чортова дюжина» — таємниця числа «13»