Вівторок, 27 Вересня 2022
3798 Нерозмінний рубль: обряд на вічне багатство
157
0
Раздел: Різне

Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Нерозмінний рубль: обряд на вічне багатство


Результат правильно проведеного обряду

Як саме ви почнете багатіти, з якого боку чекати припливу матеріальних благ, яким чином станете заможною людиною – ці питання на розсуд долі. Як вона вважатиме за потрібне влаштувати це, так і буде.

Може, ви несподівано отримаєте спадщину, будете регулярно знаходити та/або вигравати великі грошові суми. Можливо, вам почне диявольськи везти у всіх моїх фінансових питаннях або ви станете великим бізнесменом-везунчиком. Варіантів безліч. Але, в будь-якому випадку, багатство не змусить себе чекати і не покине вас до тих пір, поки ви не втратите здобутий в ході проведення обряду талісман – рубль.

Не любите читати? Дивіться відео про проведення обряду і не забудьте підписатися на мій канал:

У чому полягає небезпека ритуалу?

Оскільки в процесі здійснення ритуальних дій людині належить контакт з деякими темними силами, він повинен заздалегідь розуміти, що в разі успішного завершення обряду і, отже, заволодіння нерозмінним карбованцем, його можуть чекати деякі втрати. Замість вічного багатства доведеться обов’язково принести жертву, тобто віддати щось своє, те, що не можна купити за гроші.

Це може бути, наприклад, здоров’я, успіх в коханні, можливість вступити в шлюб, здатність зачинати і народжувати дітей або яке-небудь позитивне якість/достоїнство:

 • доброта;
 • чесність:
 • зовнішня привабливість;
 • вміння співчувати оточуючим;
 • високий інтелект;
 • сміливість;
 • який-небудь талант;
 • порядність;
 • прагматичність.

Якщо людина готова до такої жертви і, незважаючи на те, що може позбутися чогось безцінного, все одно прагне завжди бути багатим, він може провести цей ритуал.

Крім обов’язкової жертви, людина наражається на небезпеку і під час безпосереднього здійснення обрядових дій. Подорожні, про яких піде мова нижче, можуть заподіяти шкоду людині, якщо він зробить щось не так, наприклад, у випадку відхилення від правил або порушення послідовності ритуалу. З подорожніми не можна вступати в розлогі, абстрактні діалоги. Потрібно говорити лише про предмет угоди і ціною. Нічого, крім грошей, від незнайомців приймати не можна. Віддавати їм щось, крім предмета угоди, теж не слід.

Читайте також:  Гороскоп на неделю с 7 по 13 февраля 2022 года для всех знаков Зодиака

Важливо пам’ятати! Також небезпека може підстерігати і в процесі завершальній стадії обряду, коли потрібно йти від місця операції геть. Розмовляти і озиратися назад не можна, навіть якщо людина почує щось неймовірне, нехарактерне, лякає або, навпаки, приємне, принадний. Докладніше про це буде розказано нижче.

Підготовка до обряду

ruble 2896789 1920

Ритуал проводиться 13-го числа. Місяць можна вибрати будь-який. Добре, якщо це число припадає на п’ятницю.

Заздалегідь потурбуйтеся питанням нічної поїздки в ліс і назад. Якщо немає особистого авто, домовтеся з родичем, другом, знайомим, який зможе допомогти у вирішенні цього питання. Або скористайтесь послугами таксі. Розповідати про те, що ви збираєтеся проводити або вже провели настільки небезпечний ритуал, можна лише одній людині і тільки у випадку, якщо він був або буде вашим провожатым. Це означає, що він просто доставить вас до лісу на своєму авто і відвезе назад, додому. Йти з вами до лісу, супроводжуючи до безпосереднього місця проведення обряду, йому не можна.

Ви повинні перебувати на самоті. Це умова, як, втім, і всі інші, порушувати не можна. Виберіть собі в помічники того, кому ви повністю довіряєте. Та й присвячувати помічника у всі деталі обряду необов’язково. Про деякі речі можна промовчати.

Напередодні проведення ритуалу необхідно підготувати наступні предмети:

 1. Неощипанный і непотрошеный гусак (живої чи неживої). Якщо купите живого, доведеться убити його власними руками. Гусака можна купити на ринку. Купуючи птицю, можна торгуватися з продавцем і отримувати від нього здачу.
 2. Старий мангал, який не шкода зіпсувати. Якщо немає можливості використовувати подібний предмет, гусака можна запекти на звичайному вогнищі (на деревному вугіллі). Останній варіант кращий, так як під час приготування гусака буде багато чада, диму і неприємного запаху.
 3. Пристосування для приготування гусака. Наприклад, можна використовувати сітку, звичайні шампури, фольгу, деко, вертел або загострені з одного краю міцні дерев’яні палички.
 4. Ліхтарик, запасні батарейки до нього.
 5. Нова однотонна тканина чорного кольору розміром 1х1 м.
 6. Мотузка чорного кольору (довжина – 1 м).
Читайте також:  Гороскопы на 6 апреля 2022 года для всех знаков зодиака

Напередодні проведення ритуалу виберіть будь-який ліс, куди вам належить відправитися вночі. Не сквер, не парк, не штучну посадку, а справжній ліс. Це важливо.

Також бажано заздалегідь визначити і розвал (перехрестя) лісових тропок, де станете робити дії. Якщо ви це не зробите, в ліс рекомендується приїхати трохи раніше, щоб знайти підходящий перехрестя. Однак шукати його у темноті з ліхтарем не особливо зручно, тому і цим питанням краще потурбуватися завчасно.

Чим більше тропок буде сходитися на розвалі, тим краще, але підійде і розвал, що з’єднує мінімальна кількість стежок – чотири.

Як провести обряд?

currency 3088155 1920

Увечері запечіть гусака. Попередньо не ощипывайте його, не мийте та не потрошите. Пам’ятайте, що всі використані прилади і посуд доведеться викинути. Подгадайте час так, щоб гусак був готовий мінімум за годину до настання півночі, враховуючи, що рівно опівночі (в ніч з 12-го на 13-е число) вам потрібно бути вже в лісі і стояти на розвал.

Зажареного гусака загорніть в чорну тканину, краї якої зав’яжіть тринадцятьма вузлами за допомогою чорної мотузки. У результаті повинна вийти невелика торба (мішок). В процесі зав’язування вузлів, приговаривайте:

«13 міцних вузлів пов’яжу, багатство до себе назавжди прив’яжу, товар мій добрий, відмінний, такої не знайти у всій Всесвіту».

Прихопивши з собою торбу і ліхтарик, вирушайте в ліс. Опівночі встаньте по центру розвалу стежок і, піднявши над головою торбу з гускою, кричіть:

«Продаю гусака зажареного, звичайного за ціною рубля старовинного, нерозмінного!»

Вигукуйте цю фразу до тих пір, поки не помітите, що до вас хтось наближається. З усіх сторін світу до вас підходитимуть подорожні з наміром купити гусака, пропонуючи свою ціну. Не припиняйте торгівлю, поки один з подорожніх не запропонує вам рубль. Йому і продавайте гусака. Іншим відмовляйте. Навіть якщо вам будуть пропонувати астрономічні суми, не піддавайтеся спокусі і не погоджуйтеся.

Читайте також:  Оберег от вреда с денег

Кількість подорожніх може бути різним. Пам’ятайте, що всі вони є прибічниками, скажімо так, не дуже світлих сил, тому можуть з’явитися в абсолютно будь-якому вигляді: діда чи баби, жінки або чоловіка, дитини або підлітка і навіть мовця тварини. Ваше завдання – не злякатися, не втратити самовладання, що б не відбувалося на ваших очах.

Передавши подорожньому гусака і взявши від нього рубль, йдіть геть з лісу. Монету міцно затисніть в руці. Обертатися назад і розмовляти з ким-небудь не можна. Нечиста Сила буде змушувати вас обернутися і/або заговорити.

Пам’ятайте, що в цей момент може статися все що завгодно, приміром, ви побачите або почуєте:

 • своїх живих/покійних родичів, друзів, знайомих;
 • незвичайних звірів, істот;
 • власне життя/смерть/похорони зі сторони;
 • благання про скасування щойно укладеної угоди;
 • заклики про допомогу;
 • загрози; вибухи, незвичайні шуми, звуки наближення урагану, лавини, водного потоку тощо

Прийшовши додому, сховайте здобуту монету в надійне місце. Носити при собі нерозмінний рубль необов’язково. Талісман і без цього буде ефективно працювати, залучаючи у ваше життя всілякі матеріальні блага. На особливо відповідальні заходи, приміром, на важливі фінансові операції або ділові переговори старовинний рубль можна брати з собою.

Багатійте, але будьте готові до втрати чогось дорогого і безцінного. І не кажіть потім, що вас про це не попереджали, удачі!

© http://vedmochka.net

Отзывы и комментарии к статье Нерозмінний рубль: обряд на вічне багатство
Top