Вівторок, 22 Червня 2021
3788 5 страшних візьме про купівлю житла
71
0
Раздел: Різне

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

5 страшних візьме про купівлю житла

На цей випадок існують забобони, що попереджають про везіння і щастя або, навпаки, про прикрощі та біди. Мова піде про вкрай несприятливих прикмети щодо купівлі будинку/квартири. Вони застерігають про можливі проблеми в майбутньому, змушуючи зайвий раз замислитися, чи варто викладати велику суму за певний житло чи може, краще пошукати інший варіант.

Отже, ось 5 старовинних народних повір’їв, пророкують нещастя в разі купівлі конкретного житла.

1. Три продавця, однакових з лиця

Не рекомендується купувати житло, продавцями якого виступають 3 одноутробные сестри або брата. Вони обов’язково повинні бути власниками продаваного об’єкта. Якщо зазначеними продавцями виступають брати, в такому будинку не буде нормального життя домочадцям чоловічої статі, якщо сестри – жіночого. Стануть переслідувати і хвороби, і проблеми з кар’єрою, і невдачі в любові, і фінансові труднощі, можуть мати місце навіть ранні смерті.

2. Місце споруди

Далеко не кожна людина цікавиться історією місцевості, де збудовано об’єкт, який він збирається придбати. Якщо раніше на місці будинку розташовувалося намолене місце (храм, церква, монастир) або кладовищі, в будинку/квартирі завжди буде присутня негативна енергетика.

У першому випадку земля, на якій зведено нерухомий об’єкт, що зберігає сльози, страх, скарги багатьох людей, а також гріхи, які вони намагалися замолити. Тому тих, хто в’їде в таке житло, в подальшому чекають всілякі розчарування, проблеми, біди. У другому випадку будинок не буде надходити жива енергія, необхідна для нормального існування людей, оскільки вона не здатна перебити висококонцентровану мертву енергетику. Всі мешканці такого будинку будуть відчувати душевні муки, страждати від важких захворювань, не зможуть стати щасливими в особистому житті (частіше за все вони залишаються самотніми), а термін їх життя неодмінно скоротиться. Небіжчики ніби притягувати мешканців до себе, в царство мертвих.

Читайте також:  НАРОДНІ СВЯТА СЕРПНЯ: ІЛЬЇН ДЕНь, ТРИ СПАСА, СПОЖИНКИ, УСПІННЯ

3. Дверна ручка трималася на чесному слові

Якщо в процесі огляду житла, яке ви маєте намір придбати, відірветься ручка дверей (вхідних або міжкімнатних), знайте, любов цей будинок стане обходити стороною. Люди, що живуть у ньому, ніколи не зможуть знайти особисте щастя. Можливо, будуть самотніми і глибоко нещасливими. А якщо і зуміють знайти супутника життя, відносини з ним будуть несприятливими аж до скандалів з рукоприкладством, що може спричинити за собою сумні для здоров’я і навіть життя наслідки.

4. Травма при огляді житла

Отримати травму всередині житла, яке ви розглядаєте як придбання, значить накликати на себе великі фінансові проблеми, звичайно, якщо купити цей об’єкт і жити в ньому. Достатку в такому будинку ніколи не буде. При цьому травма повинна бути серйозною, наприклад, перелом, струс мозку, сильний забій або розтяг. Борги, невдача в бізнесі, обман з боку ділових партнерів, збиткові фінансові проекти, невдалі інвестиції і навіть злидні – все це чекає на власника, який отримав травму.

5. Фатальні цифри

Всім відомо про погану славу числа «6». Згідно приймете, нещастя, біди і численні невдачі посиплються на тих, проживає в будинку, квартирі і на поверсі під номерами, які складаються виключно з шісток. Наприклад, квартира №66, яка розташована на шостому поверсі в будинку №6. Чим більше зазначених цифр, тим горестнее і важча доля мешканців. Згубна енергія диявольських чисел буде супроводжувати їх всюди. Характерною ознакою руйнівного впливу шісток на життя домочадців є різкий перехід від грандіозних успіхів до краху. Тобто спочатку, відразу після вселення в таке житло, людям може почати невимовно вести буквально в усіх справах, але потім фатальні числа все одно віднімуть щастя, погубивши долю.

Читайте також:  ВОЛШЕБНОЕ НОВОЛУНИЕ 19 АВГУСТА 2020 ГОДА: ВРЕМЯ ИСПОЛНЯТЬ ЖЕЛАНИЯ

У процесі придбання житла будьте гранично уважними не тільки до стану нерухомого об’єкта та оформлення відповідної документації, але і до прикмет, забобонів, а також дрібних деталей, на які не кожен загострить свою увагу. Вдалих покупок!

© http://vedmochka.net

Отзывы и комментарии к статье 5 страшних візьме про купівлю житла
Top