3800 Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року


З 24 по 30 серпня – зростаюча Місяць. Тиждень підходить для вирішення питань ділового характеру. Потрібно працювати в одній команді з колегами. Спілкування може призвести до непоганого результату. Уникайте конфліктів, спорів і укладення парі. У фінансових питаннях варто проявити стриманість і утриматися від незапланованих покупок.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Овен

Доведеться стрімко залагоджувати старі справи: завершувати проекти, терміново розплачуватися з боргами. Чекають часті відрядження, але роман з колегою краще не продовжувати.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Телець

Помилка в роботі може позбавити підтримки колег і ускладнить ділові контакти. Покладайтеся на свої сили, але прислухайтеся до порад. Можна змінити місце роботи, нова посада відкриє привабливі перспективи.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Близнюки

З’явиться шанс отримати бажану посаду, а начальство; нарешті, почне помічати вашу працю. Можливі деякі негаразди у сім’ї сварки, непорозуміння. Головне не наговорити зайвого, виправляти потім доведеться довго.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Рак

У вас з’явиться багато нових обов’язків, але вони будуть приносити задоволення, ви самі прагнули до цього. Не варто відступати від рішення по справі, яке затіяли, навіть якщо вас будуть відмовляти близькі люди.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Лев

Хороший період, щоб змінити підхід до роботи і вимагати збільшення зарплати. Не відволікайтеся на дрібниці і уникайте конфліктів. Інакше будуть неприємні наслідки. Ймовірна зустріч зі старою любов’ю.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Діва

Намагайтеся не допускати помилок у роботі з документами. Ретельно перевіряйте виконану роботу. Починати нові справи не рекомендується. Не всі колеги живлять до вас симпатію. Пам’ятайте про це, коли зберетеся поділитися планами.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Терези

Зараз не час довго зважувати і зволікати з рішеннями. Варто погодитися на цікаву пропозицію. Для вас відкрито багато доріг, це вдала тиждень для змін. Радьтеся тільки зі своєю інтуїцією – вона не підведе.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Скорпіон

Не треба відразу кидатися на амбразуру, не варто починати кілька справ одночасно, краще спрямувати сили на найважливіші. Заздалегідь продумайте можливі варіанти розвитку подій. Пощастить тому, хто точно знає, чого він хоче.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Стрілець

Можливе повернення до старих справах, вдала робота з колишніми колегами. Діти порадують своїми успіхами, а родичі, можливо, прийдуть на допомогу в потрібний момент. Слід утриматися від зайвих витрат, фінансова сфера не на висоті.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Козеріг

Напружений тиждень, емоції виходять з-під контролю, виникають труднощі у відносинах з рідними, колегами. Пропозицію зайняти високооплачувану посаду потрібно приймати відразу. Інакше можна втратити свій шанс.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Водолій

Час, коли зв’язки можуть вирішити багато. Не відмовляйтеся від допомоги. Домашні турботи змусять витратитися. Не шкодуйте, головне – мир в родині. У самотніх є шанс завести новий роман.

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року Риби

На роботі будьте ділові якості: витримку, аналітичне мислення, здатність – дивитися в корінь ситуації. Якщо ваша половинка хворіє і потребує підтримки. Проявіть увагу, візьміть на себе частину домашніх справ.

По теме: ( из рубрики Гороскоп )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top