3795 МОЛОДИК 20 ЛИПНЯ 2020 РОКУ: ЗАГАДУЄМО БАЖАННЯ І ДЯКУЄМО ДОЛЮ

МОЛОДИК 20 ЛИПНЯ 2020 РОКУ: ЗАГАДУЄМО БАЖАННЯ І ДЯКУЄМО ДОЛЮМолодик у липні 2020 року: дата і точний час

Липневе затемнення відбудеться в понеділок ввечері 20 липня 29 градусі зодіакального знаку Рака. Точний час молодого місяця – 20 годин 34 хвилини за Московським та Київським часом.

Молодик у липні 2020 року відбудеться в опозиції до стеллиуму трьох повільних планет, що знаходяться у ретроградному русі – Юпітера, Сатурна і Плутона. Така картина неба може не дуже сприятливо позначитися на далекосяжних планах – в день новомісяччя можливо замеделение просування до наміченої мети, поява якихось тимчасових перешкод. Проте в даному випадку переживати особливо не варто – Місяць буквально через кілька годин покине сузір’я Рака, мінімізуючи можливі збитки від протистояння.

Як позначиться молодик 20.07.2020 на нащей життя

Вплив нового Місяця на наше життя не настільки очевидно, як повною, вона більш тонка, але ми обов’язково відчуваємо його на собі. У момент молодика на небі не видно, і тільки через кілька днів ми побачимо тонкий, ледь помітний сріблястий серп.

Перший місячний день, який настає в момент молодика, це як ранок нашого життя. Час мрій, мрій, ностальгії і добрих спогадів. Це найкращий момент для самоаналізу й оцінки сокровенних почуттів.

Місяць у Раку знаходиться в своїй обителі, у себе вдома, а значить липневе молодий місяць обіцяє бути вельми і вельми сприятливим для різних сфер життя.

Дім і Сім’я

Знак Раку тісно пов’язаний з материнським інстинктом і сімейними справами. Молодик — відмінний момент, щоб налагодити відносини всередині сім’ї, помиритися з тим, з ким ви в сварці, вибачитися за завдані образи . На молодий місяць у Раку обов’язково подякуйте своїх батьків, за ту любов, яку вони дарували і дарують вам протягом багатьох років. Ритуал подяки можна провести і для себе: згадайте своє головне досягнення за останній час, подія, яке ви безперечно записали в свої перемоги. Напишіть про це на невеликому аркуші паперу і прикріпіть папірець на видному місці, щоб кожен день хоча б по одному-два рази вона траплялася вам на очі, нагадуючи про ваш тріумф.

Любов

Липневе молодик також стане дуже сприятливим в особистому житті, як для нових знайомств, так і для зміцнення вже існуючих відносин. Треба зазначити, що відносини, що зародилися на місяць у Раку, швидше за все, будуть пристрасними. А, щоб вони стали ще й довговічними, подумайте над тим, чого ви від них очікуєте та розставте пріоритети. Надії виправдаються тільки в тому випадку, якщо ви не станете квапити події і оцініть перспективи. Але в будь-якому випадку, ви зможете привнести у своє життя дуже багато романтики.

Гроші

Для фінансових питань це молодий місяць виявиться нейтральним. Ніяких серйозних витрат чи надходжень зірки не передбачають. Однак, якщо вам знадобиться фінансова допомога, зверніться до родичів.

Робота

Зайва емоційність може заважати роботі, особливо якщо у ваші обов’язки входить спілкування з людьми. Виявляйте дипломатичність, будь-які слова не приймайте близько до серця, і тоді молодик пройде як годиться.

Виконання бажань липневе молодий місяць

Щоб ваші заповітні мрії втілилися в життя, в період молодого місяця в Раку уявляйте собі, що вони вже здійснилися. Закрийте очі і відчуйте себе щасливим. Якщо хочете відправитися в далекі країни, уявіть, як ви гуляєте по незнайомих вулицях міст. Хочете зустріти другу половинку? Тоді намалюйте собі її портрет. Словом, відчути ті емоції, які, на вашу думку, охоплять вас у разі виконання заповітного бажання. В період молодого місяця в Раку не забувайте дякувати Всесвіт за те, що ви вже маєте. Скажіть їй «Спасибі» за хороші стосунки з рідними, за гарний настрій, за безпеку і можливість розвиватися. Космос вас почує і зробить ще більше, щоб ви були щасливі.

По теме: ( из рубрики Різне )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top