Вівторок, 7 Липня 2020
3502 Камінь, Циркон
167
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Циркон

Камінь, Циркон

Підходить знакам: Водолій

Назва походить від перського слова «zargun», що означає «золотистий». Втім, забарвлення каменю буває різною: від жовтої до чорної. Іноді трапляються навіть безбарвні циркони. Особливу цінність має циркон червоного кольору, званий гіацинтом.

See also: 2018 Honda Clarity Test Drive Review: Interesting Doesn’t Begin To Describe It

Білі або прозорі циркони можуть відмінно замінити алмаз при будь-яких магічних ритуалах. Магічні властивості циркону допоможуть прийняттю правильного рішення, стануть стимулом для розвитку інтелектуальних здібностей, налаштують на філософське мислення. Так само циркон збільшує здатності до ясновидіння, часто провісники з його допомогою піднімалися на новий рівень знань, домагаючись більш тісного контакту з вищим розумом Всесвіту. Жінкам же цей мінерал дасть можливість запобігти вагітності, коли вона небажана.

Камені жовтих відтінків, а також чисто-жовті володіють здібностями збільшення сексуальної енергії і залучення любові. Носити жовті циркони повинні ті, хто бажає позбавлення від емоційної втоми, депресивного стану, бажає відчути в собі рішучість і діяльність.

Помаранчеві циркони є чудовою прикрасою: їхній власник незмінно буде привабливий перед будь-якими оточуючими його людьми. Крім того, помаранчевий камінь може вберегти від травм в подорож. Якщо облямувати помаранчевий циркон в золото, то цей камінь подвоїть свої сили.

Зелені циркони стануть добрими помічниками кожного, хто мріє про багатство. Мінерал зеленого кольору здатний притягувати гроші і допомагати своєму власникові грамотно ними розпоряджатися. Подібним властивістю наділений і коричневий циркон. Однак якщо ви віддасте перевагу саме каменю коричневого кольору, то для того, щоб отримати матеріальні блага все-таки доведеться докласти певних зусиль. Справа в тому, що коричневі циркони «дають» винагороду за докладені зусилля, а не підносять «подарунки долі». Зате такі циркони будуть дуже корисні для хліборобів, оскільки сприяють збільшенню врожаїв. Також він допомагає лікуванню застуди, позбавляє від неприємних сновидінь.

Читайте також:  Камінь, Сонячний камінь

Блакитний циркон може допомогти тому, хто не має достатньої сили волі для дотримання дієт, регулярно переїдає або має проблеми з шлунково-кишковим трактом. Якраз цей камінь гармонізує процеси життєдіяльності нашого організму, зменшуючи вплив шкідливих звичок.

Отзывы и комментарии к статье Камінь, Циркон
Top