Понеділок, 24 Червень 2019
3504 Камінь, Цитрин
95
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Цитрин

Камінь, Цитрин

Підходить знакам: Близнюки

Цитрини є однією з різновидів кварцу. Вони отримали свою назву від слова citrus (по-латині – «лимон») за своє забарвлення. Дійсно, звичайний колір даних мінералів – лимонно-жовтий; золотисто-жовтий цитрин у ювелірів часто називається «золотистим топазом», а буро-жовтий – «іспанським топазом». Є й інші «торгові назви» цитрину – «мадейратопаз», «бразильський топаз», та інші. Все це тому, що за ступенем прозорості і кольору мінерал цитрин досить близький до топазу.

See also: 2018 Lexus RX 350L Test Drive Review: Comfort First

Природний цитрин може змінювати інтенсивність і відтінок забарвлення. Це залежить від кута зору. Димчастий кварц і аметист, які іноді піддають термічній обробці, для отримання цитринові забарвлення, не володіють цією властивістю. Родовища цитрину розташовані в Росії, Бразилії, в Україні (Волинська область). Невелика кількість покладів цитринів є і на острові Мадагаскар.

Мінерал був популярний у чорних магів і шаманів, так як магічні властивості цитрину підсилюють парапсихологічні здібності. Скористатися цитрином можна людині, що мріє про посилення інтуїції, яка бажає захиститися від негативного зовнішнього впливу, досягти миру з усіма, хто його оточує. Ці камені допомагають в адаптації до мінливих життєвих умов, сприяють пошуку нових союзників і друзів, збереженню почуття власної гідності і здорового глузду у ворожому оточенні. Під впливом даного каменю дуже часто люди отримують віру в гармонію світоустрою і справедливість. У них зникає страх перед потойбічними силами і смертю.

Читайте також:  Талісман Божество Сфінкс
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Цитрин
Top