Вівторок, 22 Червня 2021
3457 Камінь, Сердолік
440
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Сердолік

Камінь, Сердолік

Підходить знакам: Діва, Телець

Сердолік є однією з різновидів халцедону. Зазвичай мінерал має червоний або коричневий колір з відтінком сирого м’яса. Саме завдяки своєму відтінку він і отримав таку назву. Слово «карнеол» походить від латинського мови, carnis означає «м’ясо». Мінерал видобувається в Бразилії, а також в Індії.

Читайте также: Отвары для ополаскивания сухих волос

Довгі роки сердолік вважали каменем, який сприяє очищенню крові. Йому приписувалася здатність робити свого господаря хоробрим, посилювати його чарівність і привабливість в очах інших людей. Сучасні метафізики відносять сердолік до Землі, з якої цей мінерал черпає свою енергію. Він допомагає власникові міркувати практично і розсудливо, контролювати емоції, знайти баланс між почуттями і розумом.

Виконує мінерал і захисну функцію. Той, хто ним володіє і регулярно носить при собі, може не боятися, що хтось спробує їм маніпулювати або дізнається про його задуми.

Лікувальні властивості сердоліку важко недооцінити: він допомагає боротися з імпотенцією, стимулює сексуальний апетит, лікує від безпліддя. У літотерапії до допомоги мінералу вдаються тільки тоді, коли лікують чоловіка, тому що «жіночим» аналогом цього каменю є корал. Сердолік – це чудовий профілактичний засіб від артриту і носових кровотеч. Мінерал бореться з шкірними хворобами і сприяє зміцненню здоров’я людини в цілому.

Читайте також:  Талісман тварина Акула
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Сердолік
Top