827 Гороскоп на серпень 2017 року Риби

Гороскоп на серпень 2017 року Близнюки


Гороскоп на серпень 2017 року Близнюки

Сприятливі дні для Близнюків в серпні 2017 року: 1, 4, 9, 13, 18, 23, 26 серпня.
Складні дні для Близнюків в серпні 2017 року: 2, 8, 28 серпня.

Гороскоп на серпень 2017 Близнюки жінка

Любов гороскоп

1 серпня – 10 серпня. Зараз вам здасться, що в ваших відносинах занадто багато проблем. Весь час виникають сварки, підозри, ревнощі. Ви ще разом зі своїм обранцем, але подумки віддаляється від нього. Правда, в самому кінці періоду ви з подивом побачите, як ваш гордий шанувальник намагається проявити до вас глибокі почуття.

11 серпня – 20 серпня. В середині серпня любовні відносини між вами і партнером можуть розвиватися, як у детективі. Ви будете тікати, а він – наздоганяти. Так чи інакше, якщо ваш улюблений розділить з вами турботи про дім і сім’ю, це вас об’єднає і зробить парою. А ось якщо він буде зберігати горде мовчання і чекати від вас кроків назустріч, то його надії можуть і не справдитися.

21 серпня – 31 серпня. Завдяки Меркурію ви зможете заручитися підтримкою будь-кого. Але вашому кавалеру не варто сподіватися на щось, крім флірту. На початку періоду ваші відносини стануть досить швидко просуватися вперед, проте ви не будете налаштовані їх розвивати, а ваш партнер може бути занадто гордий, щоб просити вас про це.

Романтичне побачення. Ви можете призначати побачення за містом, в готелі, в парку і на галасливих вулицях – вам скрізь добре разом. Але в середині серпня вам і вашому коханому буде набагато комфортніше у вас вдома. Ви станете разом дивитися старі фільми, готувати або наводити порядок в квартирі.

сімейний гороскоп

Для вас буде найважливіше налагоджений контакт з родичами. Ви витратите багато часу на розмови з дітьми, будете виховувати і вчити їх. Станете вникати в усі дрібниці. З початку серпня у вас з’являться всі шанси змінити своє житло на краще. Якийсь багатий родич може надати вам допомогу і дати безвідсотковий кредит.

Секрет щастя. Не бійтеся спілкуватися з близькими, нехай навіть ваші пропозиції викличуть в родинних колах розбіжності. Це якраз та ситуація, коли в суперечках народжується істина. В результаті ви разом зможете прийти до правильного рішення і позбутися від застарілої сімейної проблеми.

Гороскоп відпочинку

Зараз вам краще подорожувати, ніж сидіти на одному месте.Но головне питання – коли і з ким їхати? Якщо ви підете у відпустку в кінці липня з друзями, то дуже непогано відпочинете і повеселитесь. Якщо поїдете в серпні в компанії рідних, результат виявиться таким же. Просто в серпні у вас буде різне розуміння гарного відпочинку.

Місце сили. Пам’ятки, розташовані недалеко від вашого будинку. Як випливає вивчивши всі цікаві місця свого міста і району, ви будете себе почувати впевненіше.

Гороскоп роботи і грошей

На роботі у вас з’явиться багато можливостей для зростання і навчання. У серпні ви із задоволенням підете на курси підвищення кваліфікації. При цьому колеги можуть почати заздрити вам.

Купівля місяці. У серпні ви зумієте придбати гарні подарунки для близьких. Але з настанням серпня приємні витрати доведеться скоротити. Доведеться більше думати про хліб насущний.

Гороскоп здоров’я

В цілому період обіцяє бути особливо вдалим в першій половині місяця. Але тільки за умови, що ви не будете переробляти і перевтомлюватися. Складні відносини в колективі можуть нашкодити вашому здоров’ю. Ближче до кінця періоду більше тривоги у вас викличе самопочуття родичів.

Гороскоп на серпень 2017 для Близнюків чоловіків

Кохання

Чоловік-Близнюки в першій половині періоду проявить себе контактним, легким на підйом і товариською людиною. Але він буде недостатньо надійний тоді, коли буде потрібно не моральна, а фактична допомога. Тут у нього терміново можуть виникнути якісь важливі справи, і він зникне з вашого горизонту. Потім, він, навпаки, буде сама стабільність, але, на жаль, на легкості і якості спілкування це позначиться негативно.

тонус

Ваш партнер буде ще більш рухливими, ніж звичайно. Такий фізично активний спосіб життя моментально відіб’ється на його фігурі, і ви відчуєте укол заздрості: як же так, адже ви худнете роками і без результату, а він тільки почав – і відразу став струнким.

фінанси

У першій половині періоду ваш улюблений буде налаштований на заробляння грошей. Він захоче створити хороший заділ на майбутнє і вийти на рівень доходу, який би його влаштував. Але потім його плани можуть змінитися. Він вирішить витратити гроші на відпустку.

захоплення

У серпні вашого партнера можуть захоплювати речі, пов’язані з поїздками і новими знаннями. А в кінці серпня йому захочеться спокою, стабільних відносин і домашнього затишку.

Гороскоп на серпень 2017 роки Близнюки дитина

0-6 років. Малюк-Близнюки буде ще більш непосидючим, ніж зазвичай. Оскільки планети утворюють сприятливий аспект, він стане наполегливо шукати нові сфери застосування своїх талантів. А вам треба допомогти йому в цьому.

7-12 років. Юні Близнюки засумують по школі і нових знань. Ви можете на час зайняти місце вчителя і повторити з дитиною пройдене або подивитися програму наступного класу. У будь-якому випадку це буде корисно. У тому числі і для зміцнення взаємної довіри.

13-17 років. Підлітки-близнюки зараз одержимі ідеєю завести потрібні і корисні в майбутньому знайомства. І взагалі ви можете помітити в дитині якості маніпулятора – він захоче використовувати свої знання людської природи для того, щоб легко керувати друзями, знайомими та близькими людьми.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top