827 Гороскоп на серпень 2017 року Риби

Гороскоп на серпень 2017 року Лев


Гороскоп на серпень 2017 року Лев

Сприятливі дні для Львів у серпні 2017 року: 4, 9, 13, 18, 23, 28, 31 серпня.
Складні дні для Львів у серпні 2017 року: 1, 17, 29 серпня.

Гороскоп на серпень 2017 Лев жінка

Любов гороскоп

1 серпня – 10 серпня. Скупчення планет зробить вас дуже сильною і привабливою особистістю. Ймовірно, крім вашого постійного чоловіки вами може зацікавитися ще хтось. Ви опинитеся перед вибором, але, швидше за все, віддасте перевагу колишнього партнера. Але якщо улюблений буде регулярно зачіпати вашу гордість і ви почнете його соромитися, ви розлучитеся з ним без жалю.

11 серпня – 20 серпня. На початку серпня вам “зносило дах” від почуттів, а зараз ви будете чесні з собою – якщо ваш коханий не може запропонувати вам нічого, крім бурхливого сексу, вам з ним не по дорозі. Ви чекаєте від нього конкретних пропозицій. Зрозуміло, що при такому розкладі про романтику доведеться забути, так як партнер буде змушений підготувати для вас справжній бізнес-план.

21 серпня – 31 серпня. Через Марса вам буде складно проявити свою сексуальну енергію в повній мірі. Та й ставлення до вас партнера не надихне вас. Як би ви не зазивали його на побачення, роблячи самі привабливі пропозиції, він обмежиться дружніми прогулянками в парку і культурною програмою. І лише коли ви вже вирішите, що у нього якісь серйозні проблеми, він зробить крок вперед.

Романтичне свіданіе.Большінство ваших побажань щодо організації романтичного вечора обранець постарається виконати. Він чітко розуміє, що промахів ви не простите.

сімейний гороскоп

Ви будете відчувати сильне бажання організувати якийсь серйозний домашній проект. Це може бути ремонт квартири, мегабанкет в честь вашого дня народження, подорож по декількох країнах. Ви можете бути іноді надмірно суворої з близькими, сприймаючи їх як недбайливих слуг, але вам навряд чи хтось зважиться висловити претензії – занадто великим авторитетом в сім’ї ви користуєтеся. Все, за що ви ні візьметеся, у вас буде виходити, а переможців не судять.

Секрет щастя. Ваші авторитарні манери можуть викликати скандали. Навіть якщо ви сто разів праві, все одно потрібно радитися з близькими, хоча б про людське око і для прояву поваги до старших.

Гороскоп відпочинку

Ви непогано відпочинете в компанії друзів, тільки тих, хто визнає ваш авторитет і згоден у всьому вас слухатися. Ви зараз не налаштовані враховувати чужу думку – куди ви вирішили, туди все і поїдуть. Тому щоб уникнути скандалів не беріть з собою в дорогу літніх родичів або батьків.

Місце сили. Ваш захват здатне викликати щось розкішне. Це може бути якась пам’ятка, куди основна маса народу не має доступу – закриті зали Кремля, житлові покої королівських палаців, індивідуальний туризм. Вас порадує тільки самий ексклюзивний варіант відпочинку.

Гороскоп роботи і грошей

Зараз ви можете добитися великих успіхів. Це може бути ривок в кар’єрі або збільшення доходів. Єдине, що здатне вам перешкодити, – це домашні проблеми. В кінці періоду ви зможете собі дозволити покупки, на які раніше не вирішувалися.

Купівля месяца.В віддасте перевагу витратити основну частину грошей на себе, але не обділите і домашніх. Якщо купите собі шубу, то родич отримає куртку.

Гороскоп здоров’я

Як у першому, так і в другій половині доведеться зайнятися здоров’ям всерйоз. Навіть якщо ви добре себе почуваєте, варто пройти перевірку у грамотних фахівців і прислухатися до їхніх порад.

Гороскоп на серпень 2017 для Львова чоловіків

Кохання

Ваш Лев готовий дати дуже багато своїй жінці, але вона повинна бути гідна його любові. Якщо ви ще не зайнялися собою, потрібно терміново сходити до стиліста і косметолога, зробити необхідні процедури, зайнятися фігурою і своїм гардеробом. Ваш партнер буде пишатися вами, якщо ви гідно представите його на людях і йому будуть заздрити інші чоловіки, а ви проявите стиль, такт і чарівність в спілкуванні з малознайомими людьми.

тонус

Зараз Лев здатний на найактивніші зміни. Особливо це відноситься до періоду після 9 серпня. Тоді він може захопитися престижним і дорогим видом спорту – щось на зразок серфінгу або дайвінгу, потім зрозуміє, що для цього потрібно підтягнути фізичну форму, і просто оселиться в спортзалі.

фінанси

Ваш партнер працює багато, але і заробляє по-королівськи. Хороший дохід він може отримати в серпні. Він, звичайно, запитає, який подарунок ви хочете отримати, але радитися з вами, як витрачати гроші, не буде.

захоплення

Найбільше вашого Льва захоплює його власна персона. Скупчення планет зробить з вашого партнера справжнього егоцентрика. Звичайно, вас зачепить те, що він весь час буде говорити тільки про себе.

Гороскоп на серпень 2017 роки Лев дитина

0-6 років. Маленький Лев проявить себе з кращого боку. Він покаже розвинений розум, вміння збиратися і діяти. Зараз йому варто брати участь в різних конкурсах. Але краще, якщо першими його оцінять батьки.

7-12 років. Юні Левенята будуть в центрі уваги однолітків. Багато з них стануть визнаними лідерами дитячого колективу, почнуть користуватися заслуженою повагою. Однак суворе ставлення когось із старших товаришів або родичів змусить вашу дитину переживати через те, що його хтось не визнає і недооцінює.

13-17 років. Підлітки-Леви будуть на вершині слави. Вони зможуть привернути увагу найкрасивішого представника протилежної статі і добитися взаємності. Багатьом Левам в цей період запропонують підробіток, навчання в престижному закладі, участь в конкурсах.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top