Неділя, 26 Вересня 2021
827 Гороскоп на серпень 2017 року Риби
433
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Гороскоп на серпень 2017 року Телець

Гороскоп на серпень 2017 року Телець

Сприятливі дні для Тельців в серпні 2017 року: 3, 7, 11, 15, 23, 31 серпня.
Складні дні для Тельців в серпні 2017 року: 1, 14, 26 серпня.

Гороскоп на серпень 2017 Телець жінка

Любов гороскоп

1 серпня – 10 серпня. Зараз ви почнете сумніватися в улюбленому, в собі і взагалі захочете взяти тайм-аут у відносинах. Але в кінці декади з’явиться інша проблема – партнер почне проявляти наполегливість, ревнощі, навіть агресію. Він спробує командувати вами і на всі ваші заперечення буде говорити, що ви самі хотіли від нього активних дій.

11 серпня – 20 серпня. Напружені аспекти між планетами говорять про серйозні протиріччя у відносинах. Ваш улюблений почне проявляти по відношенню до вас справжню жорстокість – і моральну, і, можливо, навіть фізичну. Тому на цей період вам краще максимально відсторонитися від нього і більше дбати про себе. У вас з’являться несподівані можливості в любові – ймовірно, вас чекають нові відносини.

21 липня – 31 серпня. У першій половині періоду ви будете в прекрасних стосунках з партнером, він налаштований на діалог. Але потім особисте життя може вас розчарувати, адже ви чекаєте від улюбленого ініціативи, а він все зволікає.

Романтичне побачення. У першій половині місяця Льва кращими варіантами романтичних побачень будуть для вас зустрічі на природі, спілкування з коханим в селі або в сусідньому місті. А ось в кінці серпня вам краще зустрічатися з ним на своїй території.

Читайте також:  Гороскоп на лютий 2018 року Телець

сімейний гороскоп

У серпні Тельці стануть багато часу приділяти дітям. У вас з’явиться можливість викорінити у сина або дочки погані звички і прищепити хороші манери, зайнятися їх освітою. Потім вас більше цікавитимуть дорослі члени сім’ї, зокрема чоловік. Чоловік, можливо, досить різко зміниться по відношенню до вас, він може почати проявляти жорсткість, вимагати повного і беззастережного підпорядкування.

Секрет щастя. Якщо в першій половині періоду вам буде дозволено проявити розумне кокетство і фліртувати з сторонніми, то з серпня доведеться стати справжньою скромницею і Мовчун. Це головний секрет вашого сімейного щастя.

Гороскоп відпочинку

Вам сподобається відпочинок в сімейному готелі разом з дітьми, а не тусовки у нічних клубах. У серпні ваш відпустку буде ще більше підпорядкований сімейним інтересам.

Місце сили. Удачу вам принесуть місця, пов’язані з відпочинком і навчанням дітей, – розвиваючі дитячі табори, можливо, розташовані за кордоном. У серпні ви отримаєте заряд енергії в місцях, пов’язаних з історією ваших особистих відносин, – в готелі, де ви познайомилися з чоловіком, в парку, де він зізнався вам у коханні.

Гороскоп роботи і грошей

На роботі у вас почнеться досить плідний період. У серпні ви зможете непогано заробити, використовуючи свій шарм і вміння спілкуватися. В кінці серпня обставини різко зміняться, і вам доведеться працювати не так інтенсивно – це може бути пов’язано з домашніми справами.

Купівля місяці. Варто купувати книги, квитки, оплачувати навчання, путівки в санаторій.

Гороскоп здоров’я

Для Тельців весь період розділиться на дві половини. Спочатку вам захочеться більше часу приділити не тільки здоров’ю, скільки зовнішності, а потім ви можете зіткнутися з реальними проблемами зі здоров’ям. Але своєчасна допомога грамотних фахівців допоможе вам з цим впоратися.

Читайте також:  Гороскоп на вересень 2017 року Овен

Гороскоп на серпень 2017 для Тельців чоловіків

Кохання

Ваш улюблений, швидше за все, сам не знає, чого хоче. Під впливом Венери він сумнівається в кожному своєму кроці. На початку серпня він може кокетувати з вами і провокувати на активність. Але в кінці серпня вам доведеться брати його змором. Його поведінка почне викликати у вас роздратування. Але в цілому ваша любовна життя буде цілком стерпним, якщо ви любите домінувати.

тонус

Життя вашого Тельця в першій половині періоду буде підпорядкована речей, на які чоловіки зазвичай не звертають уваги. Те йому здасться, що він старіє, і він почне користуватися вашими кремами, то раптом вирішить схуднути. У серпні улюбленого будуть більше хвилювати домашні проблеми, і всі сили він кине на їх рішення.

фінанси

Спочатку фінансові справи вашого обранця йтимуть цілком успішно. Але пізніше ситуація може змінитися, і йому дуже знадобиться ваша підтримка.

Захоплення. Чоловіка-Тельця чекає період, коли його буде надмірно хвилювати власна зовнішність. Він стане часто оновлювати свій гардероб, купувати косметику для чоловіків, сяде на жорстку дієту або займеться спортом.

Гороскоп на серпень 2017 роки Телець дитина

0-6 років. Маленький Телець твердо налаштований на досягнення успіху в своєму колі. Він буде дуже товариським в першій половині періоду, але потім його ніби підмінять. З’ясуйте точно, не злякав його хто.

7-12 років. У відносинах з однолітками ваш Телець буде душею компанії. Правда, лише в кінці липня. У серпні у дитини може з’явитися справжній недоброзичливець, який почне пригнічувати і тероризувати його. Можливо, вашому “теляті” знадобиться допомога батьків.

13-17 років. У першій половині періоду ваш підліток-Телець може перебувати в романтичному настрої і навіть закохатися. Але потім його мрії зіткнуться з суворою реальністю. Масла у вогонь підкинуть і те, що ви не схвалите його вибір. Адже тільки ви розумієте, що ця людина зовсім не підходить вашому чаду.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на серпень 2017 року Телець
Top