Понеділок, 1 Червень 2020
722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби
421
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на грудень 2017 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2017 року Скорпіон

Сприятливі дні для Скорпіонів в грудні 2017 року: 4, 9, 12, 16, 21, 25, 31 грудня.
Складні дні для Скорпіонів в грудні 2017 року: 5, 15, 20 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Скорпіон жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. Улюблений налаштований рішуче і він захоче вийти з тіні і розкрити ваші відносини. Можливо, він має рацію, просто зараз ви ще не відчуваєте себе готовою до цього. Ймовірно, у вас говорить природна консервативність, але в ваших силах зробити так, щоб пояснення начистоту Герасимчука вашим останнім розмовою.

11 грудня – 20 грудня. Зараз ваш настрій в любові можна охарактеризувати одним словом – очікування. Ви чекаєте нової зустрічі, але поки ще не визначилися з тим, яким хочете бачити свого нового шанувальника. Поки вам краще скористатися самотністю і поміркувати, тому не варто обнадіювати тих, хто вас любить, – у них не так багато шансів залишитися з вами в подальшому.

21 грудня – 31 грудня. Венера змусять вас знову і знову переживати все, що відбувається між вами і вашим улюбленим. Скорпіони емоційні, і ви можете внутрішньо дуже глибоко відчувати кожен рух душі партнера. Єдине, що засмутить, – вам поки складно відкрито зустрічатися. Побачення доведеться влаштовувати під покровом таємниці.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Риби

Романтичне побачення. У першій половині періоду ви явно віддасте перевагу таємні зустрічі і побачення. Краще, якщо ініціативу в цьому питанні візьме на себе ваш улюблений, – зараз вам не хочеться витрачати на це зусилля і час.

сімейний гороскоп

Положення Сатурна зробить вас домосідкою. Ви зрозумієте, що зараз у вас з домашніми загальні проблеми, і основний залишається фінансова. Ваші відносини з родичами будуть цілком гармонійними. Вам не жаль витратити цілий вечір на те, щоб просто поговорити про минуле, згадати своїх дідусів і бабусь. Такий настрій зробить з вас ідеального компаньйона для літніх людей, родичів.

Секрет щастя. В цілому цей період пройде спокійно. Ви будете рівно і шанобливо спілкуватися з усіма без винятку, вам можуть розповідати про свої таємниці інші родичі. Головне, чого слід побоюватися, – розкриття цих таємниць.

Гороскоп відпочинку

Зараз ви відчуваєте себе настільки розслабленою, що навіть не потребуєте сну. Складно уявити собі того, хто зміг би змусити вас працювати в такому стані. При цьому сама думка про поїздки або перельотах викликає у вас втома. Ви просто не в змозі зібрати валізу.

Місце сили. Вас приверне казковий світ. Скрізь, де ви будете бачити відголоски цього світу, ви відчуєте прилив сил. Це може бути мальовничий ліс, який нагадає вам про Червону Шапочку, красивий музей або дитячий театр.

Гороскоп роботи і грошей

У роботі вас будуть хвилювати тільки гроші, нічого більше. Якщо ви цінний співробітник, то начальство зможе придумати якісь способи мотивувати вас. В цілому ваш дохід в цей період зросте, але не набагато, не так, як ви цього очікували.

Купівля місяці. До всіх своїх витрат в цей період ви будете підходити надзвичайно виважено. Ви дуже ефективно станете економити на тих речах, які вважаєте не дуже важливими.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2018 року Овен

Гороскоп здоров’я

В цілому вас чекає непоганий період, якщо ви не будете зловживати різними шкідливостями і солодощами. Положення Марса говорить про те, що вам буде складно протистояти своїм шкідливим звичкам в їжі. Але якщо ви себе переборе, то відчуєте небувалий підйом енергії.

Гороскоп на грудень 2017 для Скорпіонів чоловіків

Кохання

Ваш Скорпіон в цей період буде жаліти всіх кругом, крім вас. Йому обов’язково потрібно знайти час для колишнього однокласника, з яким не пощастило в житті. Або матері-батька-брату терміново знадобиться допомога: зібрати шафа – перенести плиту – погуляти з собакою. Зрозуміло, що на цьому тлі ваші пропозиції просто розважитися будуть виглядати межею егоїзму. Змиріться з тим, що він вважатиме за краще вам борг честі перед рідними.

тонус

Зараз ваш улюблений буде абсолютно щасливий і задоволений, якщо його просто залишать в спокої і дадуть відпочити. А ідеальним відпочинком для нього стане лежання на дивані і перегляд старих фільмів.

фінанси

Зараз у Скорпіона не найвдаліший період. Він незадоволений своїми доходами, порівнює себе з найбільш успішними людьми зі свого оточення. Це не додає йому оптимізму, тому краще говорити з ним про гроші тільки тоді, коли він сам цього захоче.

захоплення

Зараз його можуть цікавити історія, антикваріат, сімейні реліквії, в загальному, все, що так чи інакше пов’язано зі старовиною. Якщо ви не готові разом з ним зануритися в археологічні розкопки, просто даруєте йому книги, пов’язані з цією темою. Він оцінить вашу турботу.

Гороскоп на грудень 2017 роки Скорпіон дитина

0-6 років. Малюк-Скорпіон покаже себе ще більш потайливі, ніж зазвичай. Він може цуратися сторонніх, відмовлятися знайомитися з новими дітьми і домагатися якомога швидше піти з дитячого майданчика. Головне, не варто змушувати дитину там перебувати, якщо він цього не хоче.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2019 року

7-12 років. Маленьким Скорпіонам принесе чимало радості маніпулювання своїм оточенням. Дитина може поводитися дуже скромно і непомітно, але прекрасно розуміти, кому і які слова потрібно сказати, щоб отримати результат, який йому зараз необхідний.

13-17 років. Підліток-Скорпіон може прикрасити будь-яке суспільство, особливо якщо його не будуть змушувати ставати місцевим масовиком-затійником. У вашої дитини знайдуться слова, які оцінить кожен з присутніх, він вміє використовувати індивідуальний підхід.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на грудень 2017 року Скорпіон
Top