Четвер, 23 Січень 2020
722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби
479
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на грудень 2017 року Терези

Гороскоп на грудень 2017 року Терези

Сприятливі дні для Терезів в грудні 2017 року: 5, 10, 16, 21, 27, 30 грудня.
Складні дні для Терезів в грудні 2017 року: 6, 13, 20 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Терези жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. На цьому тижні Венера змістить фокус вашої уваги на більш земні речі. Вам стане важливим є не те, який ваш улюблений в ліжку, а то, наскільки він щедрий і може вас забезпечити. Але ставлення до вас партнера не зміниться – він як і раніше буде хотіти близькості, наполягати на побаченнях.

11 грудня – 20 грудня. Ви остаточно утвердитесь в думці, що для відносин важливі фундаментальні речі – надійність, квартира, будинок. Вам захочеться, щоб улюблений замість того, щоб говорити про почуття, обговорив з вами вашу майбутню спільну життя, доходи і витрати. Такі розмови здадуться вам важливіше бесід про кохання.

21 грудня – 31 грудня. Ви будете в центрі уваги, ваш стиль, тонкість почуттів, смак і такт сподобаються всім без винятку. Зараз важливо визначитися – хто з численних шанувальників гідний бути поруч з вами? Вам сподобається розумний, товариський, легкий на підйом чоловік, який розділяє ваші інтереси. Цей період запам’ятається вам цікавими зустрічами, пристрасними побаченнями і захоплюючими поїздками.

Читайте також:  Гороскоп на червень 2017 року Водолій

Романтичне побачення. У першій половині періоду побачення будуть частими, ви можете зустрічатися щодня в різних місцях, і незмінно все буде дуже романтично і красиво. Ваш обранець проявить вигадку і зробить кожну мить вашого рандеву неповторним.

сімейний гороскоп

Скупчення планет додасть велику важливість спілкування всередині сім’ї. Мають відбутися поїздки по сімейних справах. Ви будете змушені домовлятися, адже всім відомо, що Терези – природжені дипломати. Ось і близькі захочуть використовувати цей ваш талант для того, щоб домогтися для себе бонусів. Ваші здібності дозволять домовитись з будь-якою людиною.

Секрет щастя. Іноді вам може здатися, що родичі намагаються вами маніпулювати. Краще не з’ясовувати зараз відносини, а зачаїтися і почекати – дуже скоро все проясниться.

Гороскоп відпочинку

Ви з задоволенням поринете в планування відпустки на новорічні свята. Головним натхненником в цьому буде ваш улюблений. Допоможуть порадою і друзі – вони підкинуть вам хороші ідеї, а ви розвинете їх в повноцінну програму.

Місце сили. Все, що пов’язано з масовим відпочинком, туризмом, розвагами, буде живити ваші сили і енергію. Можна їздити в популярні місця розваг – всілякі парки, сквери, музеї.

Гороскоп роботи і грошей

Ви покажете себе яскравим і творчим працівником. Начальство відзначить вашу здатність знаходити спільну мову з різними людьми, викликати до себе прихильність. Тому у вас може бути досить багато світських обов’язків. Ви будете відвідувати конференції, ділові заходи, але з неодмінним неформальним компонентом. У кулуарах ви зможете вирішити всі робочі питання “без краваток”, тобто домовитеся з людьми, які приймають рішення, в легкій і невимушеній обстановці.

Купівля місяці. Найкраще зараз купувати тури, ви зможете нарешті з’їздити за вигідною ціною в те місце, куди вже давно хотіли потрапити.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2018 року Діва

Гороскоп здоров’я

Ваше здоров’я багато в чому буде залежати від способу життя. З’явиться багато спокус і можливостей порушити свої правила. Ви раптом почнете їсти і пити не те, що слід. В результаті в другій половині періоду можуть виникнути проблеми із зайвою вагою, травленням, шлунково-кишковим трактом.

Гороскоп на грудень 2017 для Терезів чоловіків

Кохання

Ви відчуєте, що партнер-Терези готовий на все заради вас. У цей час є сенс поїхати кудись разом. Улюблений з радістю погодиться на таку авантюру. Скористайтеся цим випадком, і ви відчуєте, наскільки близькими стануть ваші відносини. Обранцеві зараз необхідна ваша підтримка. Якщо ви зможете яскравіше проявити свої почуття, це наповнить вашого чоловіка упевненістю в собі і ваше спільне майбутнє.

тонус

Він – сама досконалість, підтягнутий, завжди готовий до любові і сексу, а його вміння одягатися і справити враження на оточуючих не залишить вас байдужими. У грудні улюблений оцінить вашу турботу про себе – особливо якщо ви почнете готувати корисні і смачні страви.

фінанси

У вашого обранця в цьому місяці завжди будуть гроші. Він зможе не тільки широко погуляти з вами в ресторані, але і купити вам і в будинок щось істотне. Зараз у нього непогано йдуть справи, але йому не сподобається, якщо ви проявите підкреслений інтерес до його фінансів.

захоплення

Ваги будуть захоплена підтримкою гарної форми. Тому не дивуйтеся і не іронізуйте, якщо коханий раптом загляне в спортзал, де не був уже багато років. Краще похваліть його і складіть йому компанію.

Гороскоп на грудень 2017 роки Терези дитина

0-6 років. Малюк-Терези буде ще обаятельнее звичайного. Він може викликати захоплення у дітей і дорослих, тому важливо стежити за тим, щоб він відпочивав від спілкування. Нервове збудження у Терезів може привести до нездужання, захворювань і інших проблем.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Стрілець

7-12 років. Маленькі Ваги візьмуть активну участь у громадському житті школи. Ваша дитина почне змагатися в різних конкурсах, блищати в театральних постановках. Творча складова буде важлива для нього так само, як і особиста, ваше чадо заведе нові знайомства.

13-17 років. Підліток-Терези може стати майже культовою фігурою в своєму колі. Раптово ваша дитина виявиться дуже популярним, у нього з’явиться багато шанувальників і шанувальниць, всі захочуть дружити з ним. В результаті такого бурхливого спілкування ви не побачите його до пізнього вечора.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на грудень 2017 року Терези
Top