877 Гороскоп на червень 2017 року Риби

Гороскоп на червень 2017 року Скорпіон


Гороскоп на червень 2017 року Скорпіон

Сприятливі дні для Скорпіон в червні 2017 року: 1, 4, 9, 18, 21, 26 червня.
Складні дні для Скорпіон в червні 2017 року: 7, 14, 21 червня.

Гороскоп на червень 2017 Скорпіон жінка

Любов гороскоп

1 червня – 10 червня. Ви відчуєте, що партнер поступово втрачає до вас інтерес. Ви знали, що так воно і буде, але ваше вражене самолюбство почне підказувати вам різні способи провчити зверхника. Зайвий раз нагадуйте собі: він не винен в тому, що з ваших відносин нічого не вийшло.

11 червня – 20 червня. Скорпіонам складно просто взяти і відпустити ситуацію, вирвати коханого з серця. Ви будете зі сльозами на очах розглядати фотографії “колишнього” в соцмережах – який він веселий, сильний, успішний. Замість того, щоб в сотий раз думати про свою незначність і нездатності утримати чоловіка, переконайте себе в тому, що він просто хвалиться, перебільшуючи свої досягнення.

21 червня – 30 червня. Венера подарує вам увагу гідного людини. Однак стежте за своєю поведінкою. Якщо ви будете занадто скромною або занадто викликає, ці перегини відштовхнуть вашого кавалера. Крім того, вас буде мучити відчуття, що ви його не гідні. На грунті таких комплексів неможливо побудувати нормальні відносини. Вам слід бути більш впевненою в собі.

Романтичне свіданіе.Женщіни-Скорпіони люблять рольові ігри, і саме зараз вам сподобається грати роль жертви. Можна пробувати робити те, на що ви не наважувалися раніше, але краще зняти для цих цілей квартиру.

сімейний гороскоп

Ви можете відчути, що колишні почуття до чоловіка йдуть. Накопичилося стільки образ, неприємних епізодів, що приховувати своє ставлення до цього ви вже не в силах. Однак серйозно поговорити з чоловіком ви також не будете готові. Залишитися в гордій самоті – навіщо це вам? Нехай він теж страждає, а вже жінка-Скорпіон як ніхто здатна помучити чоловіка. Ще одним каменем спотикання стануть фінансові питання. У вас з чоловіком зовсім різні погляди на витрати, і це не може не додати проблем.

Секрет щастя. Передбачливість і вміння все планувати, особливо в сфері фінансів, – ці цінні якості подарують вам впевненість в завтрашньому дні, а значить, і щастя. Тоді вас ніщо не зможе зачепити по-справжньому.

Гороскоп відпочинку

Якщо вам потрібен релакс, то краще залишитися вдома і як слід відіспатися. Але для Скорпіонів відпочинок – це не тільки відновлення сил, а й пошук нових відчуттів. У період Близнюків вам захочеться полоскотати нерви, і в хід підуть всілякі хитрощі – від випадкових любовних зв’язків до екстремальних стрибків з тарзанки і на батуті.

Місце сили. Крутий обрив, водоспад, тир. Будь-яке місце, де ви зможете кинути собі виклик, – парк атракціонів, шоу за мотивами фільмів жахів.

Гороскоп роботи і грошей

Вам доведеться займатися відстоюванням своїх фінансових інтересів на роботі. Є небезпека, що начальство замислиться про скорочення вашого функціоналу і зарплати. Боріться!

Купівля месяца.В чекають серйозні витрати. Це може бути повернення старого боргу, погашення кредиту, покупка чогось необхідного. Але в будь-якому випадку це будуть невідкладні витрати.

Гороскоп здоров’я

На жаль, протягом цього періоду можуть складатися ситуації, які будуть послаблювати ваш імунітет, підривати здоров’я. Однак ніхто і ніщо не зробить це краще за вас самих. Впадаючи в депресію з приводу, ви тільки заженете себе в кут. Вчіться керувати своїми думками і емоціями.

Гороскоп на червень 2017 для Скорпіон чоловіків

Кохання

Весь період ваш улюблений Скорпіон буде не в найкращому настрої. Романтики від нього не дочекаєтеся, адже зараз у нього проблеми. А в таких випадках всім близьким Скорпіона доводиться несолодко. Якщо не хочете вислуховувати його скарги і вносити конструктивні пропозиції, краще відразу розлучитися. Інакше партнер зажадає від вас повної участі в його справах, і ви не відбудетеся співчутливими фразами і набором звичайних заходів.

тонус

Сварки і суперечки, майнові, спадкові, фінансові, будуть займати вашого Скорпіона весь період. Ви з працею зможете втримати його від з’ясування відносин з сусідом через суд або розборок з роботодавцем в офіційних інстанціях. Ви-то прекрасно бачите безперспективність таких спроб, тим більше що позиція вашого супутника життя буде не бездоганна.

фінанси

Вашого обранця чекають складності. Ймовірно, йому може відразу знадобитися велика сума, і він буде стурбований тим, як її роздобути у надійну людину.

захоплення

Несподівано ваш улюблений може захопитися аналізом фінансових новин. Він буде стежити за котируваннями валют, акціями і почне підраховувати, на скільки б розбагатів, якби в минулому році купив євро.

Гороскоп на червень 2017 роки Скорпіон дитина

0-6 років. У малюків-Скорпіона раптово може прокинутися ревнощі. Це особливо актуально, якщо в сім’ї є інші діти. Ваша дитина вважатиме, що брата чи сестри дістається більше уваги і батьківської любові.

7-12 років. Школяр-Скорпіон вразить вас кількістю прохань і бажань. З’ясується, що йому потрібно всього і багато – хороший спортивний інвентар, іграшки, комп’ютер. Не відмовляйте йому в усьому, дитина образиться на вас, якщо у його однолітків давно є те, що йому недоступно.

13-17 років. Щоб не витрачати час і сили на скандали з підлітком через гроші, краще відразу направити його на підробіток. Зараз літо, у дитини буде маса можливостей для того, щоб поправити свої фінансові справи. Краще, якщо він витратить цей час на роботу, ніж буде нити і пред’являти всім претензії.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top