1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати


До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати

Євроремонт

Якщо Ви робите євроремонт, то це може свідчити про те, що наяву Ви схильні вірити ілюзіям. Сон, в якому Ви допомагаєте комусь робити євроремонт, означає, що Вам надасть підтримку впливова людина. Якщо уві сні Ви намагаєтеся зробити в своїй малогабаритній квартирі євроремонт, то Вам належить проявити себе в області, в якій Ви не маєте досвіду, при цьому на Вас покладатиметься велика відповідальність.

їжа

Якщо сниться їжа, то такий сон є застереженням від дрібних клопотів, які можуть перешкодити здійсненню серйозних задумів. Бачити, що Ви їсте на самоті, – до втрат і смутку, а в компанії – до успіху в спілкуванні і справах. Якщо Вам приснилося, що Ваша дочка забирає тарілку з м’ясом в той час, як Ви ще не закінчили прийом їжі, чекайте неприємностей, пов’язаних підлеглими або залежними від Вас людьми.

Ожина

Якщо уві сні Ви бачите, а тим більше збираєте, ожину, то наяву Вам слід бути готовим до неприємностей і втрат, що випали на Вашу долю.

Їжачок

Якщо Вам приснилося, що у Вас в будинку з’явився їжачок, то наяву Вам належить знайомство з вельми неординарною людиною. Якщо уві сні їжачок бігає за Вами по п’ятах, то в реальному житті Ви втомилися від необхідності постійного спілкування з людьми і потребуєте самоті. Сон, в якому Ви бачите їжачка в лісі, попереджає Вас про можливі неприємності, які загрожують Вашим близьким.

їзда

Якщо Вам приснилося, що від тривалої їзди за кермом автомобіля Вас хилить в сон, то в реальному житті Ви схильні брати всю відповідальність на себе і робити все самостійно. Верхова їзда символізує, що Ви звикли контролювати все, що відбувається навколо. Може бути, саме тому Вам і вдається досягати успіхів. Для молодої жінки сон, у якому від швидкої їзди на автомобілі до неї захоплює дух, означає, що наяву вона прагне встигнути занадто багато, забуваючи часом про справжнє призначення жінки.

їхати

Сни, в яких Ви куди-небудь їдете, пророкують зміни. Якщо приснилося, що Ви їдете, самі не знаючи куди, то в реальному житті Ви ризикуєте припуститися помилки, яка буде Вам дорогого коштувати. Для молодої жінки сон, у якому вона їде зі своїм коханим у весільну подорож, обіцяє їй вдале заміжжя, яке принесе радість їм обом. Якщо уві сні Ви їдете в автомобілі, то Вам мають бути приємні клопоти. Їхати на громадському транспорті (будь то автобус або поїзд), означає, що Вам слід налаштуватися на зміни в житті. Їх масштаб буде залежати від того, як далеко Ви маєте намір поїхати уві сні.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка

До чого сниться Голос, Голод, Голуб, Гора, Гірчиця

До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси

До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top