Неділя, 24 Жовтня 2021
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
501
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

Жаба

Побачити жабу – несприятливий знак. Можливо, Вам доведеться відправитися в небажану поїздку. Для жінки такий сон означає, що навколо неї будуть розпускатися всілякі чутки. Якщо уві сні Ви вбиваєте жабу, то Ваші вчинки будуть критикувати. Якщо Вам приснилося, що Ви накрили жабу рукою або просто взяли її в руки, то наяву Ви можете стати, самі того не бажаючи, причиною проблем Вашого друга.

Жаворонок

Ви бачите, що летять по небу жаворонків, то наяву Ви схильні ставити перед собою високі цілі, досягнення яких просуне Вас по шляху самовдосконалення. Слухати спів жаворонка означає, що Ви будете дуже щасливі в новому будинку, а справи будуть успішними. Вбити жайворонка означає, що своїми витівками Ви завдасте образу невинної людини. Якщо уві сні Ви бачите, як жаворонок стрімко падає на землю, продовжуючи при цьому співати, то в реальному житті Ви впадете в меланхолію, не бачачи виходу з ситуації, що склалася. Спіймати жайворонка і посадити його в клітку означає, що Ви швидко завоюєте чиюсь любов. Поранений або мертвий жаворонок пророкує печаль або смерть. Якщо Вам приснилося, що жайворонки летять Вам назустріч, то наяву доля обов’язково посміхнеться Вам. Сон, в якому жаворонки клюють зернятка, пророкує рясний урожай.

Спрага

Якщо відчуваєте спрагу, то наяву Ви прагнете до недосяжної мети. Втім, якщо Вам вдалося вгамувати свою спрагу, то наяву Ви отримаєте те, чого так пристрасно бажали. Якщо Вам приснилося, що Ви бачите людей, жадібно п’ють воду, то наяву Вас виручить підтримка впливових людей.

Спека

Спека – несприятливий знак. Якщо уві сні Ви знемагаєте від спеки, то наяву Вашим планам не дано збутися через зраду людей, які видавали себе за Ваших друзів.

Читайте також:  До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

Жасмін

Якщо Ви вдихаєте аромат жасмину, то в реальному житті Ви відчуєте непереборне бажання скинути з себе тягар проблем, що накопичилися і просто пожити в своє задоволення. Не виключено, що у Вас це прекрасно вийде. Сприятливий сон, у якому Ви бачите квітучий кущ жасмину, оскільки він обіцяє успіх у справах і благополуччя в сімейному житті. Засохлий же кущ або зів’ялі квіти жасмину віщують втрати і розчарування.

Перли

Перли – до удачі в справах, торгівлі і громадській діяльності. Для молодої жінки побачити уві сні, що її коханий дарує їй перли, означає, що наяву її чекає велика удача. Її чоловік буде гідним заможною людиною, здатним наповнити її життя щастям. Якщо ж молодій жінці наснилося, що перли розсипався або вона втратила його, то їй слід бути готовою до розчарувань і втрат. Захоплюватися красою перлів – до чистої любові.

Наречений

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить свого нареченого в неохайному вигляді, означає, що комусь із них загрожує серйозна хвороба. Необхідно змінити спосіб життя, щоб потім не довелося шкодувати. Якщо уві сні одружений чоловік бачить себе нареченим, то наяву йому належить прийняти досить важливе рішення, від якого багато в чому буде залежати подальше існування його сім’ї. Якщо дівчині приснилося, що вона шукає свого нареченого серед багатьох молодих людей, дуже схожих на її обранця, то в реальному житті вона зіткнеться з проблемою вибору.

Жінка

Якщо Ви сперечаєтеся з жінкою, то в реальному житті хтось намагається Вас перехитрити або збити з пантелику. Блондинки сняться до успіху в справах і є символом правильно обраного шляху. Брюнетки (особливо кирпаті і блакитноокі) означають, що, можливо, Вам доведеться відмовитися від задуманого, коли Ви будете на півдорозі до успіху. Жінки з каштановими і рудим волоссям пророкують наближається занепокоєння. Кароока жінка з римським носом може означати, що Ви будете залучені в ризиковану витівку.

Читайте також:  До чого сниться П'явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

Журавель

Ви бачите, що летять на північ журавлів, то наяву Ваші шанси на успіх невеликі. Жінкам такий сон віщує розчарування. Якщо ж журавлі летять на південь, то це віщує радість зустрічі з друзями. Закоханим такий сон обіцяє вірність. Бачити, як журавлі спускаються на землю, означає, що Ви в силах контролювати події.

Журнал

Якщо гортає журнал мод, то наяву Вас чекає приємне проведення часу. Якщо Вам приснилося, що Ви заповнюєте будь-якої журнал реєстрації, то Вас чекає копітка робота, яка не буде ніким оцінена. Сон, в якому Ви підправляти оцінку в шкільному журналі, означає, що Вам запропонують брати участь в якомусь сумнівній справі.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Дощ, Директор, Будинок, Дорога, Бійка

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

До чого сниться Засуха, Земля, Дзеркало, Змія, Золото

До чого сниться Верба, Голка, Хата, Зрада, Родзинка

До чого сниться Голос, Голод, Голуб, Гора, Гірчиця

До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси

До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений
Top